Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
3. sep 2009

ahojte tak som bola u dokiny. poslala nas na chirurgiu tak sme isli. prisli sme tam a ujo doky ma dovolenku a zastupuje ho na kramaroch ale to sme uz nestihli. tak zajtra zastupuje na strecnianskej tak ideme hned rano. cely den dnes chodi v poho len tu nozicku ma stale tak vytocenu. tak uvidime co zajtra a aka bude dnesna noc. vcera som bola koli tomimu hore do siestej do rana, dnes len do stvrtej tak uvidime. a zajtra nas cakaju aj kramare urologia tak to budeme mat vesele

majkas boli sme na tom kopci co je nad kupaliskom. super vyhlad ke odtial 🙂 a najlepsie je zaparkovat dole pri vlakovej stanici. je tam aj to ihrisko co je na fotkach a hlavne je to kusok od centra a neplati sa tam parkovne ako v centre 😉

astora malemu sa pacilo, dokonca sme dnes rano ani neplakali. som bola prekvapena. inak sme rano skoro zaspali. o tristvrte na osem nas prisiel tatino zobudit, ze vy nestavate? 😅 😅 😅 vobec som nenastavila budik. to asi preto ze som to nerobila dva a pol mesiaca 😅

jamerlenka dakujem za foto. autom mozes ist az hore. ides ako keby si isla na kupalisko, len pokracujes dalej po tej ceste a prides az hore a tam je take male parkovisko.

no idem pomaly haji kamosovi som este vymyslala logo jeho novej firmi tak dufam ze sa mu bude pacit 😅 dobruuu noc 😔 😔 😔

astora
3. sep 2009

capy poprosim za kybel energie od teba mozes mi to nechavat rano v skolke pri skrinke ja si tu energiu vyzdvihnem 😅 ja som jak skapaty pes nasi v noci vyvadzali a nechcelo sa im spat rano este aj smetieri trieskali akoo dusu tak ich prebrali uplne oci mam jak angorak a spala by som to je des

capy
3. sep 2009

ahojte

tak uz sme doma od doktorov. urologiu mame vybavenu. vsetko v poriadku a kontrolu mame az ked bude mat tri roky.

no a chirurgia je na dlhsie. prisli sme tam, boli sme druhy na rade tak som sa celkom potesila. prisli sme dnu. pan doktor velmi mily, tak sme mu porozpravali co sa nam prihodilo. skontroloval mu rucicky aj obe nozicky. klbiky aj kazdu kosticku. jedna sa mu nezdala tak nas poslal na rontgen. to bol des a hroza ale nakoniec sa podarilo. vratili sme sa naspat a pan doktor si pozrel snimky. tento v poriadku, tento tiez,ale tento sa mi nepozdava. zobral si okuliare a pozrel si to pod lampickou. tak tato kosticka je zlomena. a mna oblial studeny pot a bola som jasna. hned som si predstavila nasledujuce dva tyzdne ☹ . tak nam dali dlahu a ak nam to neopuchne tak v podelok mu daju sadru ☹ chudatko moje. do pondelka sa nesmie na tu nohu postavit a ked mu daju sadru tak potom uz moze. tak toto budu najdlhsie styri dni 😅

astora tak si prichystaj kyblik a ked pojdem pre vikina tak ju tam necham 😉

majkas
3. sep 2009

capy ☹ tak drzim palce nech to nejako vydrzite
hej a dik za info, mozno si spravime vylet aj s malou ked nam zas nebude revat v autosedacke 😖
a co za logo si to vymyslala? sak sa pochval 😉
a kde je ta skolka, ja ti tam tiez donesiem vedro 😀

jamerlenka, by som to nikdy nebola povedala ale nieco na tych cajoch bude. aj ked zatial tie kojece caje mala znasa dobre, ale jak som tu pisala ze mame papacie problemy a uz som bola dost zufala a a na nervy, nasla som na nete ze mata a fenykel zvysuju kyselinu v zaludku. a ja som pila taky ovocny caj s matou. uz asi 3. den ho nepijem a je to ovela lepsie. uz som sa bala ci to nebude nejaka brutus forma refluxu alebo tak, lebp fakt sa nevedal najest a co aj zjedla tak vygrcala... tak dufam ze to bolo tym cajom, zajtra ideme na poradnu tak sa popytam
a uz som aj zvedava ze jake mame miery lebo nasa doki mala dovolenku cely august tak sme sa uz dlho nevazili 🙂

astora
3. sep 2009

bože capy to mi je luto že drobec takto dopadol prezili sme si svoje a teraz to mas ty hadam to nebude az take zle moja Laura sa dnes na ihrisku šmykla na tych hlupych kamienkoch a spadla narazila si bok cele ju to boli ale ja som si myslela ze to hlavu si udrela ale kamoska stala pri nej a vravela ze do boku sa udrela a ze to riadne zadunelo tak teraz krivka ona, tolko urazov co sme mali tento rok sme este nemali nikdy mne sa podarilo slapnut na maly kos na smeti co mali decka k autu a celu nohu zo spodu mam krvavu a boli to jak neviem co takze uuuplna parada 😒

capy
3. sep 2009

majkas nemas zaco.a do skolky chodia na lachovu tak si kludne prines 😀 😀 😀 ked prezijem dnesny den tak uz cokolvek. ani si neviete predstavit ake je narocne udrzat moje sidlo cely den bez toho aby behal alebo chodil. dnes som normalne rada ze uz spinka 😅

astora tak drzim palce nech je laura v pohode 🙂

majkas kamos si zaklada firmu tak potrebuje logo tak som mu nieco vymyslala 😉

astora
3. sep 2009

capy a maly ma celu nozicku v dlahe od vrchu az po spod ???
ti verim ze to musi byt pre teba aj pre neho hrozne ked sa nemoze hybat ako by to chcel on ...

capy
4. sep 2009

dobre ranko. tomino konecne haji. chudatko stale mi v noci hovoril ze ho boli nozicka dokonca aj zubok a este sme dostali aj teplotu. ☹ ☹ ☹ ked mu daju sadru to uz bude dobre to uz bude moct chodit. vcera sme sa kocikovali aj nosili a on stale ze bezkat bezkat 😒a sirupceky vobec nezaberaju alebo len na chvilku 😠 no vybavila som si dnes znameho chirurga tak idem o pol jedenastej za nim tak mu da mozno sadru taku odlahcenu, ktora sa da dat aj dole aby som ho mohla okupat a aby ho to nesvrbelo. tak drzte palceky 😉

nie ma len kusok nad clenkom.

papa

astora
4. sep 2009

a som pozerala na vas rano a dlahu som nevidela 🙂 si okolo nas preletela

capy
4. sep 2009

tak uz dlahu nemame. mame ortezu. takze nebudeme mat sadru 😉 a je to vzdusne a moze konecne bezkat 😅

astora
4. sep 2009

tak aspon ze tak ja si neviem predstavit kto by mojich udrzal aby nebehali 😒

capy
4. sep 2009

no ved to som si nevedela ani ja predstavit 😅

jamerlenka
6. sep 2009

ahojte 🙂
no baby vy to mate teda vesele...capy tak nech ta nozicka rychlo vyzdravie a kosticka bude urcite v pohode 🙂
astora a dcerka ako? bok ma v pohode po tom pade?

my mame posledny tyzden velmi narocny, mala kazdy den len place a place...akonahle sa od nej pohnem, necham ju chvilu samu uz aj spusti a ked je unavena nevie zaspat tak sa tak rozplace ze mam az strach ze sa jej nieco stane...neviete mi poradit co s nou robit? povedali mi ze ju mam nechat vyplakat sa v postielke a ona zaspi ale chudatko ked ju dam do tej postielky tak sa az drhne ako place :(

majkas a vy ako? boli ste na poradni? doktorka ti co povedala na to papanie?

capy
6. sep 2009

jamerlenka dakujem za tomina. na kontrolu ideme o tri tyzdne tak som zvedava 😉

inak aj my sme mali take obdobie placu ked som sa od neho pohla. to som ani na zachod nemohla ist bez neho 😅 😅 😅 tiey som nevedela co robit a tak som bola stale s nim a ono to preslo 😒

astora
6. sep 2009

caute baby Laura je ok trochu pobolieva bok ale ked sa pozabudne nic jej nie je 🙂 nastastie zato dvojky boli dnes ako utrhnuti z retaze 😝

capy
7. sep 2009

no dnes tusim vsetky deti 😅 😅 😅

majkas
7. sep 2009

ahojte,

tak hlasime miery z piatkovej poradne 5180 g (+1170 g za 5 tyzdnov) a 60 cm (+3cm).

jamelenka, doki nam dala pre istitu papierik na sono bruska na antolsku. ale posledne dni sa nam to papanie krasne zlepsilo, papame na jedenkrat a gracame tiez ovela menej,tak dufam ze to nebude ten reflux
a vy ako? este placete? ja by som malu asi tiez nenechavala v postielke ked tak srdcervuco place, pokial to teda nie je taky vybity plac, lebo nasa uz aj taky ovlada.
mozno sa Sofinka len niecoho boji tak chce byt s tebou a po case to prejde jak pise capy

astor, capy ahojte, dufam ze dnes ziadne nehody neboli 😀

capy
7. sep 2009

majkas bodaj by si mala pravdu 😒 vikino zramoval tomina s bicyklom 😠 tak mame na hlave poriadnu hrcu.

inak pekne miery mate 🙂 🙂 🙂

majkas
8. sep 2009

capy ahoj, tak to vy ste jak magnet na tie nehody 😀

astora
8. sep 2009

ahojte hlasim sa po case 😀 dnes isiel adik sam do skolky bola som prekvapena s odikom sme sli na kontrolu na kramare ruka uz je ok chvalabohu nejaky su nespavy v poslednej dobe v noci sa často budia je to des ale dufam ze to coskoro prejde. 😝

mia114
8. sep 2009

ahojte
som tu nebola sto rokov, ale kedze sme sa prestahovali, tak kukam, ci tu nenajdem niekoho, kto byva v okoliPetrzalskej pekarni??

jamerlenka
8. sep 2009

ahojte,
majkas krasne miery! ved malinka ti super pribera a rastie 🙂)) boli ste na tom sone?dufam ze to mate vsetko v pohode a malinka grckala len koli tomu ze vela papala 🙂
my sme sa uz troska ukludnili, vela slintame, vsetko co sa nam podari chytit davame do pusinky, samozrejme aj rucicky, tak asi nas uz tlacia dasienka...a ten plac, to ja uz mam zmaknute, ked da ten svoj, kutiky dole a kricime a kricime bez slz a cakame kym si nas niekto vsimne a zobere na ruky, to uz pozname, to ked bola mesiac na svete sa naucila 🙂 som sa smiala ze taka mala a uz prefikana...
baby a my ideme zajtra na to prve ockovanie do noziciek :( ako to vasi chlapci zvladali?
astora a co sa stalo ze chlapci sa budia?
capy a vy ako? nozenka poslucha?

astora
8. sep 2009

jamerlenka neviem preco sa budia raz pit raz cikat raz sa im daco sniva ...
dnes ucitelka adika pochvalila aky bol super v skolke povedala ze su bez problemov tak som spokojna kazdy ma strasil ze budu bit decka a tak ale nastastie su ok 😉

capy
8. sep 2009

ahojte

majkas ani nehovor. ale dnes sme bez nehody 😀

astora super ze ondrejko ma ruku v poriadku 😉 a nech vam to budenie prejde 😒

jamerlenka. nozenka poslucha ved on beha ako keby mu nic nebolo. ale dnes ked som ho kupkala tak som si vsimla ze ma pri kotniku zodratu nozicku z toho ako stale vymysla 😅

capy
9. sep 2009
majkas
9. sep 2009

ahojte,

jamerlenka,dik. Na sono nas objednali az na 22.9 takze este sme neboli. ale mala mi uz papa lepsie a ani az tak negrca tak dufam ze to bolo z tych cajov a ze nam reflux nepotvrdia. ale radsej nech to skontroluju jak mame nieco zanedbat.
a my mame ockovanie naplanovane na 30.9.
hej a davas aj to nepovinne na rotavirusy?

Baby davali ste niektora?

astora tak jakych mas sikulkov chalanov 😉 Inac to vzdy tak otesi ked ucitelkla pochvali, ze? ja si pamatam maleho brasku ked sme ho chodili vyzdvihovat zo skolky a ucitelka pochvalila 🙂

capy gratuluje ku dnu bez nehod, az sa normalne cudujem 😅 a inac si sikovna s tymi fotkami, to v jakom programe robis?

ja som pridavala v nedelu zopar foto malej tak kuki

mia a kde je petrzalska pekaren?

astora
9. sep 2009

capy vsetko naj k meninkaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

majkas
9. sep 2009

jej capy, ty si martina? tak aj ja sa pridavam a zelam vsetko naj 😉

monka88
9. sep 2009

Ahoteee, my sme tiez petrzalcania,mozeme sa pridat k vam? 🙂

capy
9. sep 2009

astora aj tebeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

majkas dakujem. 🙂

monka88 vitaj aj tu 🙂 🙂 🙂