Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

monka88
10. sep 2009

Petrzalcanky nejako malo diskutujete,ako pozeram 🙂

Chcem sa spytat,chodievate niektora na ihrisko Jama?

astora
10. sep 2009

capy dakujem 🙂
monka vitaj na Jamu nechodievam ani neviem kde to je 😉

majkas
11. sep 2009

astora tak si sa mala pochvalit ze aj ty si Martina 😀 Tak dodatocne vestko najlepsie!

monka ahoj, niekto mi uz raz spominal ihrisko Jama, ale nejako si nespominam ze kde to je

capy
11. sep 2009

monka ani mne to ihrisko nic nehovori. kde to je?

astora nemas zaco 😉

monka88
11. sep 2009

Je to v za domami v jame na Šášovskej 🙂
Takze blizko Drazdiaku,niktora nebyvate? Je to totiz nedaleko,by ste to urcite potom poznali...

capy
11. sep 2009

my sme pri dostizke 😉 takze to je od nas dost daleko

mia114
11. sep 2009

majkas, pekaren je nieco dalej od tesca.
monka88, ja obcas chodievam na ihrisko jama, ale len malo, bo je tam strasne vela deti.

capy
12. sep 2009

ahojte

my sme dnes boli na vinobrani. bolo super a hlavne po dlhom case neprsalo 🙂 deturence sa vyblaznili na kolotococh 😉
len bolo straaasne vela ludi 😝 potom sme maminke zagratulovali k meninkam, dali sme si kacicku s kapustou a loksami (tatino robil) mnamky mnam.

astora
13. sep 2009

capy neprovokuj s tou kackou 🙂 akurat premyslam do coho zahryznem 😀

capy
13. sep 2009

ahojte my sme dnes boli vonku a na dostihoch.

astora ja predsa neprovokujem.a co si si nakoniec dala?

astora
14. sep 2009

nakoniec chlebik s pastetou na noc uz len lahsie

astora
14. sep 2009

baby kde ste zas ?? ako sa maju babatka ?? Capy kde si ?? 😕

capy
14. sep 2009

tu som 🙂 🙂 🙂 aj ja mozem chlebik s pastekou 😉

mirullka
15. sep 2009

ahojte maminky, chcela by som sa vas opytat, ci mi viete poradit ohladne pediatra v Petrzalke. Pristahovali sme sa na Humenske nam. /vedla Zehrianskej ul./ a cakame babatko zaciatkom novembra. Lekari maju deticky rozdelene podla obvodov, resp.ulic, kde byvate? A mate nejaky dobry tip na pediatra? Budem velmi vdacna za vase prispevky. Dakujem! 🙂

majkas
16. sep 2009

ahojte,

som tu dlho nebola ale zas az tak evla prispevkov tu nepribudlo 🙂

monka ja byvam priamo pri drazdiaku na topolcianskej ale kedze som pristahovalec nie priamo bratislavcanka tak mi jama nic nehovori 🙂

capy jaj vinobranie, uz by som si dala poharik takeho dobreho vinka... 😀 obcas sice glgnem mm z pohara, ale to nie je to prave orechove. si hovorim ze v tomto je tehu a dojcenie jak za trest 🙂

mirullka my chodime k Mudr Gibalovej, je to v zdrav stredisku na strecnianskej cize aj relativne blizko vas. berie aj mimo obvod, a je celkom fajn. ak by si si ju vybrala tak je dobre sa s nou spojit v podtste uz teraz, robi take akoze skolenie k starostlivosti o babetko
kuk sem http://www.zzz.sk/?profil=716

capy
16. sep 2009

mirulka my chodime do zrkadloveho haja k mudr. vrabcovej. je mila,pozorna a vsetko rada vysvetli 😉

majkas ved to. ale ja som si dala. tomino uz tolko necucka. len vecer a v noci 😉

majkas
16. sep 2009

capy sak aspon potom dobre spinkal 😀

astora
16. sep 2009

hlasim prichod 😎

majkas
16. sep 2009

ja som tiez tu, sice mam deadline na zalahnutioe do postele o 22.00 ale to este co to stiham 😀

astora
16. sep 2009

ja asi tak skoro nezaspim zvazujem odchod deti zo skolky som zufala

capy
16. sep 2009

astora stalo sa nieco?

majkas
16. sep 2009

a kvoli comu, nie su tam spokojni? blby personal? ci nieco ine vazne?

astora
16. sep 2009

ale uz som sa rozpisovala v dvojickove maly su tyzden v skolke a uz su zas soplavy 2 mesiace boli fit dosli do skolky a zas su chori a ucitelka ma spindala jak male decko ze ak budu mat sople zelene tak nemam ich ani nosit ale to ze sople maju od niekoho v skolke to je druhorade zvazujem ze ich necham doma lebo aj tak nemozem ist robit bo dva tyzdne z mesiaca sme doma chori a socialka mi predlzenie materskej neschvalila ze mam deti zdrave 🙄

majkas
16. sep 2009

no tak to je fakt na nervy... a na zvazenie... 😒
toho sa aj ja desim ze ci mala nenachyta kazdu chorobu jaka sa bude dat 😒

astora
16. sep 2009

nasi chytia vsetko staci ze dakto kychne pri nich a hned mam chore vsetky tri deti 😔

majkas
16. sep 2009

astora tak dufam ze sa rozhodnes spravne, aj ked asi je to tazke, kvoli peniazkom mozno lepsie mat ich doma ale zase pre nich je kolektiv fajn a mozno aj tvoja psychika sa tesi ked ich nemas na starosti 24 hodin denne 😉

no idem ja na rande so zubnou kefkou a pletovym kremom a potom nocna smena v posteli 🙂 papa

astora
16. sep 2009

majkas dobru noc

capy
16. sep 2009

astora mas to fakt tazke. my sa nastastie este drzime.

astora
16. sep 2009

ved moji zatial len posmrkavaju ale pani ucitelka sa do mna tak pustila jak do soplaveho decka pritom my asi mame rekord v pocte vymeskanych dni lebo sme nonstop u dr aby mali papier ze maju len soplik

capy
16. sep 2009

tak sa drzkajte ☹ ☹ ☹