• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
caute baby dnes sme oslavovali mala ma dnes 10 rokov tak rychlo to ubehlo teraz sme si ju doniesli s porodnice a uz ma 10 a papuluje :grinning: :grinning: :grinning: inak decka uz su na tom lepsie uz len kaslu tak dufam do pondelka budu uz ok :slight_smile:
24. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dodatocne laure vsetko naj k narodeninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 02:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemeeeeeeee :wink:
25. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zaco :wink:
25. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja sa pripajam ku gratulation a zelam vsetkym krasny vikendik :wink:
25. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas aj tebe krasny vikendik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2009 o 02:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1 vynikajuca je mudr.zahradnikova, perfektny pristup,poradi,je naozaj mila, pedantna a miluje deti :slight_smile:.ambulanciu ma na znievskej 3 (na terase,za sportovou halou pengym).
26. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora aj my uz mame teplotu ale len vecer a v noci. tak si ho asi zajtra necham doma. uvidim aka bude tato noc :unamused:
27. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetkym chorym zelam skore uzdravenie a pekny tyzden :wink:
27. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme a podobne :wink:
27. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy to ma mrzi tak rychlo sa uzdravte
28. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my dneska oslavujeme 3 mesiaciky! sice trocha s placom, tak sa prechadzkujeme a ja konujem cez mobil:slight_smile:
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie tamarke k 3 vymesaciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii :sunglasses:
28. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka dakuje :grinning:

zajtra poradna (miery potom napisem) a prva davka ockovania tak uvidime jak to budeme znasat. drzte palce :wink:
29. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palceky

tak my sme dnes boli u dokiny. uz su obaja chory. :frowning2: :frowning2: :frowning2: vyfasovali sme kopu liekov tak sa z toho snad rychlo dostaneme.

a vo vedlajsom byte zbyjaju od rana tak mam nervy :angry: :angry: :angry: ale tomino nastastie haja
30. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este pikoska. od dokiny sme sli do lekarne. nemali vikinove antibiotika, tak ze mi ich objednaju a poobede si mozem pre to prist. tak som tam letela a ona ze neprisli :unamused: tak sme boli v dalsich desiatich lekarnach a nic :angry: :angry: :angry: a v poslednej mi ten pan povedal ze od zajtra je neaka nova novelizacia a tieto antibiotika este dnes niesu certifikovane u nas. ze mozno zajtra :angry: :angry: :angry: ide ma slahnut. som zvedava co bude zajtra.
30. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy to ma mrzi nas nechala do piatku doma s deckami ale cely oktober nejdu do skolky a malá zas kopec vynechala v skole ale este kasle a v skolke vyslo najavo ze daky bacilonosic tam bol lebo vraj je vela deti chorych :unamused:
30. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden ich bolo v triede len 14.
30. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ich je tusim len 10 muz tam dnes bol pre pyzamka
30. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tomu verim. uvidime ako rychlo sa z toho dostaneme my :unamused:
30. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa obisli tentokrat bez antibiotik nastastie
30. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ich mame koli jeho nocnej teplote :unamused:

no nic idem zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy cakaj donesem ti aj moju kopku na zehlenie
30. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

hlasime sa po poradni, za 3,5 tyzdna sme narastli o 1 cm na 61cm a pribrali sme 480g na 6290g doki nas pochvalila, vsetko OK.
no a mame sa ze sebou aj ockovanie, prvu davku plus pneumokoky. Jednu injekciu sme zvladli v pohode len taky mini plac skor zo soku ze co sa to deje ale druha to uz bol plac jak sa patri, ze co si to dovolujete dve pichania v jeden den a zatial klop klop uplne v pohode bez opuchov, teploty.. jak keby sme ani neboli ockovani.
dufam ze to tak aj ostane

neviete ze dokedy sa mozu tie reakcie na ockovanie prejavit? registrujem ze do 2 dni by mali ustupit ale ci je aj nejaka lehota dokedy sa maju objavit.

a baby hes hes vsetky tie bacily a virusy od vasich detureniec, nech ste cim skor fit :wink:
30. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas super. pekne rastiete. a reakcie mozu byt do 24 hodin :wink:

astora dones. uz je jedno ci zehlim jednu veeeeeelikansku kopu alebo dve :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas super vaha
capy uz idem len to nahadzem do vreca
30. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok cakam :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :grinning:
30. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm nemam adresu a po tme sa bojim sama :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok