Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
6. okt 2009

no to teda hej ale pri detoch tažko 😒

jamerlenka
6. okt 2009

ahojte,
capy aj ja prajem skore uzdravenie, u nas sa to tiez tocilo z jedneho na druheho a musim si zaklopat ze nastastie malinku to obislo a super ze chlapci su v pohode 🙂

astora tak ty mas vetroplachov teda 🙂 a ako sa citis? nie si tiez od chlapcov chora?

majkas tak by sme mohli niekedy dat prechadzku s kocikmi 🙂 niekde sa stretnut na polcesty 🙂

lovula
6. okt 2009

ahojte maminy,

vidím, že tu máte niektoré aj väčšie detičky, tak by som sa chcela spýtať, že ako to je so škôlkou. Mám kamošku s malého mesta a má 10 mesačného chlapčeka a ona už ide vybavovať škôlku, lebo že to tam treba tak dopredu. Ako je to z Pétržkou? Kedy je treba zajednať škôlku. Ja som na také ešte ani nepomyslela.
Ďakujem za odpovede.

astora
7. okt 2009

ahoj kočky co je tu nove ? My mame dnes rodičko tak sa tešim zas o par eur budeme lahší a čo sa dvojok tyka ja som hotová vstavaju pred šiestou zaspavaju o osmej večer a cez den jak sto čertikov my ako prideme pred školu po malu oni su jak vymeneni a koniec už ich nič nezastavi a ked ideme domov tak ich pomaly na retazi musim drzat aby mi neutiekli ☹ všetci po nas zazeraju vyzeram ako krkavčia matka lebo ich drzim nasilu ach jo uz nech su n ☹ normalni

capy
7. okt 2009

ahojte. to mame ale krasne pocasie. 🙂 🙂 🙂len skoda ze sa ma cez vikend pokazit ☹

astora ved to 😅
a co na rodicku?

jamerlenka dakujem. uz je to o nieco lepsie 😒 a super ze malu to obyslo 🙂

lovula ja idem tomina prihlasit teraz v marci. to bude mat dva roky. tak som zvedava 😅

astora
7. okt 2009

capy som spokojna maju novu ucitelku tak dufam ze sa skolsky rok dobre rozbehne a znamky budu dobre 🙂

ena
7. okt 2009

lovula prihlasky sa davaju v marci 2010 na sk. rok 2010/2011 ..

capy
7. okt 2009

astora tak to je super 😉

astora
7. okt 2009

to je tato ucitelka vyzera byt fajn vysvetli neponahla sa s ucivom kym nevedia vsetci vsetko na 100 percent a ked nevedia pomoze tak hadam bude dobre

capy
7. okt 2009

super aspon jedna normalna ucitelka

verulka
8. okt 2009

cafte,
astor, ja moc nestihacka..neorientujem sa tu uz..ale kedze ide zima a uz nebudeme moct byt nekonecne vela hodin v lese, tak sa pomalicky vraciam 😀
lovula, vo vacsine skolok ti je teraz podat prihlasku uplne na nic 😉
o rodickach apod mi ani nerozpravajte 😅
capy, vsak my uz musime prihlasit krpcov..len je otazne odkedy ich vezmu 😉 ja by som potrebovala od januara..ale uvidim..mylsim, ze tomas bude mat v marci 3r, ma tam starsieho surodenca, ste z petrzalky( cize v ramci rajonu)cize patrite medzi tych, co by mali dostat miesto 😉
a som bola kuk u nas v skolke, ale p.riaditelka tam nie je, je pn..no a maju nove okna v celej budove 😵

capy
8. okt 2009

verulka ja by som chcela aby mi tomina zobrali uz teraz v septembri a to bude mat len 2,5 tak uvidime 😒 a nepojde na lachovu ale obaja pojdu na gessayovu. vikino do predskolskej a tomino k prvacikom 😉 tak dufam ze nam to vyjde 😅

verulka
8. okt 2009

gessayku si vsetky nas eucitelky v skoel velmi chvalia...a preco chces menit?
no hmm, od septembra je to take vselijake...ale mozno to vyjde 😉

astora
8. okt 2009

capy a preco nedas aj mensieho na lachovu ?

capy
9. okt 2009

astora oboch chcem dat na gessayku 😉

verulka aj ja som pocula len to naj a preto ich tam chcem dat. 😉

astora
9. okt 2009

ja som malú chcela na gessayku do skoly skoda ze som ju nedala vsetci tu skolu len chvalia o skolke neviem keby sme to nemali cez cestu urcite ide na gessayku

astora
9. okt 2009

kde ste zas vsetky ???? 😕

majkas
10. okt 2009

ahojte,

sorry ze vas zanedbavam 😎 furt len citam cez mobil na prechadzke a na pisanie uz vecer nezvysi cas

jamerlenka a ty kde byvas? mne ked vyjde dobre papanie tak sa snazim byt vonku aspon 2 hodky, mala vacsinou spinka aj ked dneska sme s mm zazili prvykrat sok ze plakala vonku tak sme sa po tristvrthodke vratili domov. akurat u nas je problem sa dohodnut na presnu hodinu lebo kazdy den mame iny, a niekedy ked si rano myslim ze o tej a tej hodine mozme ist von tak to vacsinou vzdy vypali inac 🙂
sice teraz ked uz sa ochladilo tak neviem ci budme pendlovat tak dlho vonku lebo uz sa nebude dat si len tak posediet ☹ 🙂
hej a co obliekas malej na von? ja nikdy neviem aby som ju nenaobliekala a neprehriala v kociku ale zase aby je nebola zima...

astora, capy uz ste vsetci zdravi? dufam ze hej

verulka my sme sa tu este asi nestretli tak ahoj

egyptanka
10. okt 2009

jeeee aj takato tema tu je ... ja som taktiez z Petrzalky.

... a je mi luto, ze uz je chladno a nebude sa moct stravit cely den vonku. ☹

astora
10. okt 2009

ahojteee
ja som dnes taka oddychnutaaaaaa deti boli u svokry cely den my s muzom na nakupe na obede parada skoda ze neostali u svokry aj spat rano by som sa vyspala dnes vstavali o pol 6 😒 ale inak pohodaaa hned sa clovek citi lepsie ked si oddychne

capy
11. okt 2009

ja mam dnes den blbec ale aspon viem kde je detska zubna pohotovost 😒 😒 😒

astora komu je lepsie 🙂 🙂 🙂

egyptanka vitaj 🙂

egyptanka
11. okt 2009

capy, dakujem ...
dnes bol pekny den ... som vyuzila poobedie na kocikovanie a navstevu cukrarne. Kedze Natalka nespinkala, tak kukala na zakusky ako keby ich vsetky chcela zjest 😉

capy
11. okt 2009

egyptanka nemas zaco 😉 😉 😉

a s ktorej casti petrzalky si?

astora
11. okt 2009

ahoj baby
capy parada zas ti chyba nemocnicny sterilny smrad tak si si vymyslela zubara?? Mas radost teda urcite. 😒
Ja som si vcera oddychla aspon trosku

capy
11. okt 2009

mne nie to tominovi ☹

verulka
11. okt 2009

majka, ja som uz len obcasny prispievatel 😅 ale tesi ma 😉
my sme vonku uplne furt, i ked teraz castio mimo petrzalky..ale uvidime ako to bude...ja som casto na kolibe vlese 😀
s nasou skolou som velmi spokojna..teraztam pojdu deti aj na noc..helloween..no a skolku chvalia halvne ucitelky, ze pekne pripravili deti na skolu 😉
capy, co ste robili na zubnej pohotovosti 😕 brrr...drzte sa 😉

capy
11. okt 2009

tomino dal vikinovi hlavicku a vyrazil si spodnu jednotku. nastastie si ho nevyrazil uplne, len sa mu strasne kyve a vysunul sa mu dopredu. strasne reval aj celu cestu na pohotovost. tak som sa bala aby ho neprehltol. na pohotovosti nas hned zobrala do vnutra. dokina mu ho posunula naspat a povedala ze detsky chrup je strasne zregenerovatelny, ze sa mu este mozno uchyti. ze ked mu to opuchne tak mu tam mam dat studeny obklad a keby nieco tak mame ist potom k svojej zubarke. a tri tyzdne teraz mozme len kasovite jedla. tak dufam ze sa mu tam uchyti ☹ ☹ ☹

jamerlenka
11. okt 2009

pekny vecer vsetkym 🙂
ako sa mate po tyzdni?.
capy vam je to tusim sudene tie biele plaste, pockaj nakoniec jeden z chlapcov aj lekarom bude 🙂

majkas my byvame zatial vpredu pri tpd, resp. medzi snp a starym mostom v sidlisku...ale chodievame na prechadzky vsade mozne 🙂 ked bolo pekne tak som ani nevedela jak nam utiekol cas a pobludila som pesi az dozadu k antolskej 🙂
s tou presnou hodinou ani nehovor, ja ked chcem ist s kamoskami von, tak vzdy musia prist najprv kumne a potom vyrazime, pretoze my vzdy ked ideme vonka tak nalozime do plienky takze ceremonia vyzliekania a obliekania je dvojnasobna...
teraz uz jej davam bodycka s dlhymi rukavmi, bundicku mame taku fleecovu alebo pleteny svetrik a uz jej davam aj pancusky a zakryvam ju zatial takou tensou fleecovou dekou ale len nozky aby jej od nich nebola zimka...ked je moc zima alebo fuka studeny vietor tak jak vcera tak jej davam taky ten vrch na hlboku vanicku co mam ku kociku a to jej staci...

verulka ahoj 🙂 my sme sa tiez este nestretli...a dietky normalne stravia noc v skole? to uz aj taketo akcie sa pre ne robia? 🙂 to je mile...

egyptanka a kam chodievate do cukrarne? 🙂

capy
11. okt 2009

jamerlenka vsak uvidime 😅 😅 😅

egyptanka
11. okt 2009

capy, byvame ako je Bingo Alfa (Cik Cak centrum) tak za tym dvanastposchodovym domom.
jamer, na namestie Hraniciarov ... dobre zakusky robia aj u Ludviga, ale tam je problem s kocikom ☹