• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
egyptanka tadial chodim skoro kazdy den. v lete sme tam chodili na zmrzku. mnaaam :slight_smile:

tak ja zakusky s namestia nemusim. alebo uz zmenili cukrara?
11. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, neviem ... ono samozrejme ze nie su ako od mamicky, ale dnes poobede si moj a manzelov zaludok zakusok pytal. A nepoznam inu cukraren v okoli, kde je klud. Jedine este tak v Kauflande, ale tam sa premele tolko ludi, ktori idu nakupovat, ze by to pokazilo nedelnu rodinnu atmosferu.
a hej zmrzka je uuuuzasna. Uz sa tesim na buduce leto :slight_smile:
11. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytam sa len preto lebo naposledy tam robili strasne mastne kremy a to moc nemusime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my preto chodime na zakusky do race a na trnavku :sweat_smile:
11. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak myslis v Trnavke Danelu tak ano ti su skveli, ale to by bola velmi dlha prechadzka a nemali sme naladu startovat auto :grinning:
11. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano myslim danelu. mnamky mnam. skoda ze aj tu nablizku nieje nieco take
11. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egaptanka, to sme skoro susedy :wink:
capy, to sa spravi..ja som si vyrazila obe hrone 1tky hned ako mi narastli (myslim tvrale) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy držte sa a nic už nevyvedte ja som mojich preventivne dala kazdeho do inej izby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ta gessayka parada mozno ked dvojky pojdu do skoly ze ich dam tam u nas sa v skole nic nedeje len to co sa musi :unamused:
12. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, astora dakujem. dnes to vyzera celkom fajn. este ani raz mi nepovedal ze ho to boli :sweat_smile:
12. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, no super :grinning:
capy, citala som sa stalo syncekovi a tak prajem nech sa mu zubok zregeneruje ... moju Natalku trapia len dasienka, tak to mame zaujimave doma.
12. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka dakujem. vyzera to celkom slubne. dnes som si vsimla, ked mi dal konecne pozriet do pusinky, ze mu chyba aj kusok z hornej dvojky.

a s dasienkami to poznam, ono to prejde :wink:
13. okt 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

jaaj zakusky, mnaam :grinning: inac som dost prekvapena ze v BA nie je viac dobrych cukrarni ale to asi celkovo tie cukrarne nejako vymizli :unamused: :slight_smile:

a idemems a pochvalit, uz sme naozajstne dievcatka, mame nausnicky :slight_smile: vcera sme boli dat prepichnut uska, trocha sme poplakali ale len pocas akcie (aj to som mal pocit ze place viac z tohojak jej drzime hlavku, rucky a nozky aby sa nemykala :slight_smile: ), a uz je dobre. este sice mrnci ked to cistim ale inac to asi fakt neboli, lebo aj vcera hned jak sme dosli domov tak pri papani lezala na usku a ani nemukla :slight_smile:
ked sa nam to zahoji tak hodim foto :wink:

capy nech sa mu to cim skor zahoji a je fesak :wink:
14. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme dnes boli v Sade JK, skoro nas odfuklo, ale pre pobyt drobca na cerstvom vzduchu sa treba troska obetovat :slight_smile:
14. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas super ze uz mate nausnicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dakujem za tomina :slight_smile:

egyptanka tak to poznam. aj nas vyfukalo :sweat_smile:
15. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda že dnes pršalo aj som chcela vybehnut s krpcami ale nemame gumaky ale asi im ich fakt kupim :sunglasses: zlate leto tak mi chyba

majkas to je super že drobec už ma naušničky my sme malej dali dost neskoro ale predsa :grinning:
15. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora mi sme uz kupili aj tominovi. je to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tu ostalo pusto :frowning2: :frowning2: :frowning2:

u nas je veselo. cely vikend keby sa najradsej dal vymazat.

astora zajtra v skolke urobim taky bordel s ucitelkou ze sa bude cudovat :angry: :angry: :angry:
19. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, co mate zas v skolke?
My sme v skolke konecne opat po skoro 3 tyzdnoch. Najnovsie musim rychlo odchadzat, lebo Filip ma maniu kyvania mi z okna :slight_smile: Tak ma stale posiela rychlo prec, aby mohol zakyvat :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ena skopcim ti to lebo sa mi to nechce vypisovat

tak ja mam za sebou strasny vikend. tomino sa v noci zobudil s placom tak som myslela ze sa mu nieco sniva. tak som mu povedala ze nech si lazka a hajka a ked si lazkal tak sa mu z pusinky valila krvicka. tak som s nim letela do kupelne a ked som mu to pozrela tak sa mu hybala jednotka vedla tej dvojky co si vyrazil minuly tyzden. tak teraz trpnem co bude dalej. a vikino sa mi od soboty nad ranom stazuje ze ho boli brusko. tak som s nim bola na pohotovosti a tam mi dokyna povedala ze to moze byt neaka viroza. a ze ked ssa to nezlepsi alebo zhorsi tak mame ist na chirurgiu. a teraz sa zasa zobudil ze ho boli brusko a ked sme sa ho zasa pytali co sa mu stalo ci sa niekde nebuchol alebo nieco tak z neho vyliezlo ze ho v skolke buchol spoluziak niekolko krat do bruska. :angry: :angry: :angry: tak mam na rano program. letim na kramare na chirurgiu a hned potom do skolky a niekomu tam strasne ale strasne vynadam. tak vcera na chirurgii nastastie vsetko ok ma to len narazene ale stravili sme na kramaroch vyse dvoch hodin a to sme nemuseli cakat na chirurgii len na sono :angry: dnes som zvozila ucitelku ze to co ma znamenat, tak sa mi strasne ospravedlnovala ze to vyriesi a bla bla bla. ten maly smrad tam nebol ze dnes pride neskor ale poobede si pockam na jeho rodicov a nech si ma nezelaju. a este mi ucitelka povedala ze on je taky bitkar. tak som jej povedala ze ked o tom vie co nanho nedavaju vacsi pozor. ze ked niekomu ublizi tak potom bude neskoro :angry: :angry: :angry: som zvedava co mi povedia poobede :angry: :angry: :angry:
20. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy IP ni mi o koho islo ?? ako sa to vyriesilo ??? a ked o tom ucka vedela preboha preco ti to nepovedala ??? :confused: ja som zhrozena z tej skolky
20. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora ucitelky tvrdia ze to nevideli :angry: :angry: :angry: a vikino im nic nepovedal :unamused: a ked som dnes prisla pre vikina tak mi ucitelka povedala ze malemu cely den dohovarali. ale neviem ci to ma neaky vyznam. a tvrdi ze on si nepamata co sa v piatok stalo :unamused:

dnes sme spali do pol stvrtej tak som tych rodicov nestihli ale zajtra si ich pockam :angry: :angry: :angry:
20. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec neviem ktory to je ... :confused: ale som rada ze deti su doma
20. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ti poviem priezvisko.
20. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok a daj mi aj vediet ako to dopadlo ja som minule riaditelku stretla a pytala sa ma ci mam deti chore tak som jej povedala ze vdaka chorym detom v skolke mame od Dr odklad aby zas neboli na liekoch ani nepipla
20. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam a co ine si cakala od riaditelky :unamused: :unamused: :unamused: dnes sa ma pytala ci dam tomina na jesen do skolky
20. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze ci ho das do skolky ??? To co je za otazku ???
20. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ci ho dam k nim do skolky, lebo som spomenula, ze by som ho chcela dat na jesen do skolky. a hned sa chytila a ze kolko bude mat? to by nemal byt problem a tak.
20. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som bola kuk deti ze co robia ze je tam neako ticho a tomino odkvecnuty s autickom v ruke a vikino pozera tom&jerry-ho. idem ho prelozit nech nespadne :sweat_smile:
20. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co im odchadzaju deti zo skolky ??? maju vela miesta ??? ak odchadzaju tak sa nedivim
20. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci odchadzaju, ale prichadzaju urcite :sweat_smile:
20. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze teraz kopa deti nema kam ist do skolky
20. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok