• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
capy odkial mas ten fotoramik tie cicusky ?? ja chcem tiez :slight_smile:
3. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem. mam ich v pocitaci, ak chces tak ti ich poslem mailom :wink:
3. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosiiim posli mi aj ine ak mozes poslem ti IP mail dakujeeeeeeeem
3. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas zaco. idem na to
3. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ste vsetky z petrzky? Kam chodite kocikovat, resp. s detickami von? Mam po dlhsej dobe babo :slight_smile: takze na kocikovanie som sama a nikoho tu v petrzke nepoznam. Celkom rada by som sa niekam pridala, aj ked maly ma este len 6 tyzdnov.
4. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy dakujem ti este mi povedz mas nejaky program cez ktory tam davas foto ?

katinka vitaj medzi petrzalcankami :slight_smile:
4. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora, dik, som rada medzi petrzalcankami :slight_smile:
5. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora nems zaco. ja to robim bud priamo na tej stranke alebo vo Photoshope.

katinka vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby capy dakujem skusim to ked bude cas uz sa na to tesim
7. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora ako chlapci? my ideme zajtra na kontrolne sono, tak som zvedava ako dopadneme :unamused:
10. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

este zijeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
sa nam pokazilo vecerne zaspaanie takz ena comp nejako vela casu nemam, cez de ked Tami spi tak sa snazim nieco spravit a ecre ked uz bol predtym veget tak teraz nie je :slight_smile:
ale hadam to vydrzime a zase sa to zlepsi :slight_smile:

inak malinka sa krasne rozkecala a zacina sa aj smiat tak naozaj nahlas a je to strasne zlate :slight_smile:

kathinka vitaj, a kde v petrzke byvas? my chodime okolo drazdiaku velkeho, maleho ako kedy
10. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majkas drzim palce nech sa vam to vecerne zaspavanie opat podari napravit :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ja sa snazim odnaucit tomina od MM ale sa mi to vobec nedari :sweat_smile:
11. nov 2009 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sono dopadlo dobre :slight_smile:
pocasie uplne perfektne :angry: :angry: :angry: ale boli sme trosku pobehat po vode. pridam foto :wink:
11. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik capy

a super ze sono v poriadku, aj ked som nedocitavala a netusim v com bol problem :slight_smile:

my mse kvoli pocku neboli vonku iz druhy den, tu okolo vody este navyse fuci jak sibnute tak nejako nemam chut ani silu ist s kocikom. A Tami sa nepaci prsiplast na kociku lebo na mna nevidi a ked necham to okienko otvorene tak na nu prsi :unamused: dufam ze zajtra sa to trosku zlepsi
11. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas spoluziak ho zbil v skolke :frowning2: :frowning2: :frowning2:

aj ja dufam ze zajtra bude krajsie :unamused:
11. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak my sa opat hlasime :slight_smile: i ked ja nadmieru vycerpana..posledny mesiac mame jak na husenkovej drahe...uplne naopak cely...

majkas my sme na tom podobne s tymi prechadzkami a este k tomu mala ma zapalene dasienka uz vyse tyzdna, dostala sopliky a kasle, takze sa trapime nie len pocasim...

capy no citala som si co sa vam vsetko stalo, tak klopklopklop nech uz vas vsetko obchadza...

astora a vy ako? ste v zdravi vsetci?

a tiez zdravim "nove" petrzalcanky :slight_smile:
12. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamerlenka dufam ze sa vam da rezim do poriadku a nech ste cim skor zdravy :frowning2:

a dakujem, aj ja verim ze uz nas bude vsetko obchadzat :unamused:
12. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy dakujeme, dufam aj ja, lebo Sofie je niekedy diva jak sto certov a to ma ani nie polroka, som zvedava co bude ked bude starsia ked uz teraz ma svoju hlavu :/

a ty s Tominom co cele dni robievate ked je takto skaredo vonku? chodievate aj niekam do tych materskych centier alebo?
12. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to poznam, my sme na tom boli podobne :grinning: :grinning: :grinning:

chodievame von, dame prsiplast a gumaciky a ideme :grinning: :grinning: :grinning: pozri fotky ak chces :wink:
12. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly je uzasny v tom prsiplati :grinning:
12. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme dnes prvy krat bez deti. tomina som rano odviezla svokre, upratali sme cely byt, boli na kave na hrade, na pizzu a teraz nam odisli susedia. no super den. len kazdu chvilku pozeram na telefon ci nevolala svokra, ale zatial nie, tak sned tomino krasne hajka :sweat_smile:
15. nov 2009 o 02:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tomino u babinky pekne posluchal. v noci sa zobudil len raz o tretej tak mu spravila kakavko a dedko sa s nim zatial rozpraval, vypil, otocil sa a spinkal az do rana do osmej. tak to pekne zvladol. cez den bol vraj podareny, kazdy s nim musel citat jeho oblubene knizky :grinning:, boli aj vonku na prechadzke a v draciku, ze nech si vyberie neake auticko, ked tak poslucha a on si vybral dalsiu knizku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vecer sme sa pekne hrajkali, raz si pytal mliecko, ale som mu vysvetlila, ze mliecko piju len babatka tak si potom dal dzusik, napapali sme sa a od deviatej hajka. tak som zvedava aka bude noc :unamused: ale uz sme dva dni bez MM tak to vyzera, ze je to na dobrej ceste

zajtra pojdeme pozriet k nasim vikina tak sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tusim si tu pisem sama zo sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

astora zijete?

tak my sme uz 4 dni bez MM tak sa tesim :slight_smile: rano ideme k zubarke na preventivku tak som zvedava ako to chalani zvladnu :wink:
18. nov 2009 o 01:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u zubarky vsetko ok. vikino ma dva male kaziky, tak mu ich v januari spravi a tominovi sa este ta dvojka trolinku hybe, tak mame este davat pozor
18. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som sa neozvala sme zdravi vše ok ale sa mi nič nechce hladm daku robotu ale neviem čo s detmi tak netušim ako to poriešim asi si budem musieť najst dake nočne aby som cez den mohla byt s deckami ale ako to zvladnem to netusim.
capy stretla som deti zo školky tvojho maleho som ale nejak nevidela a vraj maju malo deti ze je vela chorych ja som rada ze su doma ked su tie chripky lebo nikde sa to asi neroznesie rychlejsie ako v nase skolke.
22. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vikino chodil do skolky len ut,st,st. od piatka do pondelka bol u dedka na predlzenych vikendoch :grinning: :grinning: :grinning:

drzim palce pri hladani zamestnania :wink:
22. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze tie deti sme stretli v piatok ale nie som si ista muž chodi do prace dakedy aj v sobotu a ja ked sedim doma ja mam tak popletene dni že dakedy aj v sobotu uz budim malu do školy :wink:
22. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam ani ja niekedy neviem aky je den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok