Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
14. dec 2009

nam uz chyba len nieco pre svokru, tej sa vzdy najtazsie kupuje kedze na otazku ze co by chcela alebo potrebuje odpoveda nic. Ale inac minule mm nasiel v nejakom eshope zabalane nic 😀 akoze krabicka a vo vnutri nic 😀 a stalo to nejakych 5 eur. normalne nas to lakalo ze jej to kupime 😀

inac nevies o nejakom dobrom bytovom textile v petrzalke? zhanam biely ovalny obrus, v TPD som bola, nemali potrebny rozmer a iny bytovy textil tu nepoznam

capy
18. dec 2009

ahojte. ja vas zasa akosi nestiham

predvcerom som bola s maminou na tych nakupoch, potom doviezli novy sporak, prisiel plynar ho zapojit, potom ujo co si prisiel po ten stary a nakoniec sme ho museli otestovat vcera som si bola pozriet darcek ale nemali moje cislo, poobede sme piekli s vikinkom vanilkove rozteky a potom spratavala ten vybuch v kuchyni

tak dnes som si uz konecne kupila aj ja moj vianocny darcek, poobede som trosku poupratovala, odviezla vikina k dedkovi, boli sme u susedov na pokeci, a este som bola predat fisher price kresielko, pozehlila a este si chcem kuki panelak a tak...

majkas ja chodil len do TPD ked potrebujem utierky a tak. ine ma nenapada 😒

astora
21. dec 2009

caute baby co je nove ?? Capy ako skolka ?? maleho mas zdraveho ? Stretla som jednu od nas s triedy a nadavala že chore deti su v skolke a ze treti tyzden ma maleho doma to potesi.
Ja uz pomaly finisujem s darcekmi netusim co mam dat muzovi inak uz mam vsetko.
Drobci su besní musim stale na Adika davat pozor je dva tyzdne po operacii a uz robi kotrmelce 😝 😝 😝

capy
22. dec 2009

ahoj astora.
vikino je zdravy. v skolke vsetko v poho, len putuju po triedach. ale tento tyzden som ho uz nedala.

aj ja uz mam snad vsetky darceky. teda po posledne si idem v stredu 😅 ja som muzovi kupila pyzamo, gillete balicek, tielka a uz ani neviem. uvidim ked to budem zajtra balit. snad najdem vsetko 😅 😅 😅

pred hodinkou som dopiekla kolaciky, uz posledne. uz mi chybaju len kokosove gulicky a tiramisa 😅 ale to sa nepecie
zajtra idem kadernicke si dat hlavu trochu doporiadku, nech vyzeram na sviatky ako clovek 😀 😀 😀

astora
22. dec 2009

fiiha ja mam stale len pre deti moj muz je desny oblecenie nove je zbytocne kupovat on si aj tak da na seba le co sa jemu paci a kozmetiku tej ma habadej ja neviem som zufala z neho

capy
24. dec 2009

🙂 🙂 🙂 stastne a vesele vianoce vsetkym 🙂 🙂 🙂

danka_ba
25. dec 2009

Ahojte,
po dlhom čase som na modrom konikovi a som strasne rada ze su tu aj Petrzalcanky 🙂
Vsetkým prajem krásne sviatky.

capy
26. dec 2009

danka vitaj 🙂 🙂 🙂

danka_ba
26. dec 2009

Dakujem 🙂
snad sa mi sem podari aj obcas zaskocit .-)

capy
27. dec 2009

to budeme radi 😉

tu su neake fotos z vianoc https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

danka_ba
28. dec 2009

Maleho mas strase podareneho - tohovy anjelik 🙂

capy
28. dec 2009

dakujem. preco si nedas aj ty neake fotky?

danka_ba
29. dec 2009

Aj by som - ale nejak na to pri dvoch detoch, domacnosti a pisani diplomovky neostava cas ...
inak dakujem za vyplnenie dotaznika ...

capy
29. dec 2009

vsak si ho sned neskor najdes. a nemas zaco 😉

astora
29. dec 2009

ahojte čo je nove ?? Ja nejak nestiham deti davaju zabrat Adik je po operacii nejak mimo maju rozhadzany režim a kym ich večer uspim som mrtva .

capy
29. dec 2009

astora vitaj spat 😀 😀 😀 uz aby isli do skolky, co?

astora
30. dec 2009

ale hej tešim sa že pôjdu do škôlky ale posledne dni čo počuvam o školke mi chlpy stoja 😔

capy
30. dec 2009

co si pocula?

majkas
1. jan 2010

ahojte maminky,

zase po dlhom case na konovi 😀 ale sme si s mm povedali ze skusime bez compov aspon chvilu ze sa budeme venovat malej a romantike pri svieckach a dobrych filmoch 😉

danka vitaj, bodaj by nas tu len pribudalo 🙂

no a dodatocne vam posielame vianocne prianie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a este zopar novych foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sipka doprava

my sme mali stredry vecer trocha uplakany a Tami nemohla zaspa takze nakoniec ked zaspala o 0.15 tak sme boli statni jak blchy ale uz taki unavko ze sme isli aj my spat. a jaknatruc mala sa budila skoro kazdu hodkua pol a o pol 7 uz bola definitivne hore
ale ostatne dni uz boli fajn aj vcera bola v pohode, zobudila sa len raz okolo 10 na petardy, tie polnocne prespala tak sme sa tesili ze mame pohodku a klud

a aby som nezabudla Vsetko dobre do noveho roka 2010, nech ste vsetci zdravi, deticky poslusne a ockovia tiez a nech si tu mozme takto kecat aj nadalej 😉

capy
1. jan 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte zelam vam vsetkym stastny novy rok a nech je lepsi ako ten predchadzajuci. nech vas deticky posluchaju a robia len radost a pokroky 🙂 🙂 🙂

majkas tamarka je poradena. a ako krasne rozbaluje darcek 😀 😀 😀

astora
2. jan 2010

ahojte capy sak to co som pocula od teba co maly dostal kopanec do bruska dalsej tam caplo dieta udrelo si hlavu doma grcalo a potom zistili ze sa udrela v skolke skoncila s otrasom mozgu slabym a dalsia vraj uz treti tyzden lieci maleho co daco zas doniesol zo skolky a to by mali ist aj moji v januari tak som nadsena 😢

A inak vsetko dobre do noveho roka všetkym

capy
2. jan 2010

o tych dvoch pripadoch som nevedela ☹

snad bude tento rok lepsi ako ten minuly 😒

majkas
4. jan 2010

ahojte,
capy dakujeme za pochvalu 🙂

no take spravy o skolke velmi nepotesia ked tam mate alebo chcete dat deturence, hadam to boli len nahody a fakt sa to nebude opakovat

chcela som vas poprosit o radu ked si to pamatate, nemali ste problemy s kakanim ked ste zacali zavadzat prikrmy? Lebo my, teda Tami dneska kakala 2krat s placom, a neviem ci ju bolelo brusko alebo dupka ☹ bola ta stolica hustejsia ale nie zas tvrda... a mrkvicku sme zacali davat pred tyzdnom, dneska som dala prvykrat zemiak

capy
6. jan 2010

jeeeeej konecne nasnezilo. boli sme doobeda vonku na bobach a aj snehuliacika sme si z tomaskom postavili 🙂 🙂 🙂

majkas skus jej dat viacej pit tekutiny. nam to pomohlo 😉

jamerlenka
6. jan 2010

ahojte,
dodatocne krasny novy rok a vsetko len to dobre v nom prajeme 🙂

my uz uspesne prestahovany mesiac sa zabyvamame a stale nie sme zabyvany...hruza, mame 4 velke izby a jeden velky bordel vsade 🙂

capy a snehuliacik aj vydrzal? ja som dnes s malou pozerala ako si stavaju u nas zadomom tiez snehuliaka taky tatinko s dvoma dcerami a dosli uz taky strarsi chlapci a hned ho sli burat :/

majkas vy uz ste tiez sa uspesne prehupli do polroka 🙂 gratulujem 🙂 a zubky ako, este nevykukli?
ja ked som malej zavadzala prikrm tak asi tyzden sme mali kakanie take tiez bolestivejsie a hlavne v noci ked prdkala si tak dost plakala, doky mi povedala nech jej dam jablkovo-mrkvovu stavu

capy
7. jan 2010

ahoj jamerlenka. snehuliak este dnes poobede stal 🙂

tak sa pekne zabyvajte 🙂 🙂 🙂

majkas
8. jan 2010

ahojte,

capy davam jej vodicku, doteraz bola len na MM, aspons a nauci aj na flasu.

jamerlenka a kde ste sa stahovali? nejako mi uslo, stale ste v Petrzalke?
A tu stavu si kpovala ci mozem normalne odstavit jablko a mrkvu a dat jej? Ale asi by som to zriedila ci nie?
ja uz som na to tiez myslela ze najeku slivkovu a pod. ale zatial sme len na zelenine a nasa doki velmi neuznava cajiky, stavicky a pod, ze pokial staci tak do roka MM a voda.
na poradnu ideme az 27.1 tak sa jej potom popytam

a zubky este nemame, ale zato hryzieme vsetko co sa da a najhorsie maame zaspavanie, to nejde nijak inak len pri prsniku ☹ a dneska vecer uz ani prsnik nezabral az som jej natrela dasienka gelom a asi z toho soku chladiveho sa skludnila a podarilo sa mi ju ucicikat

capy
10. jan 2010

majkas, kludne odstav mrkvu a uvidis aku bude mat konzistenciu a ked tak zried trosku z vodou 😉 to sme davali aj my a neskor to istili slivkove presnidavky a stavy

majkas
10. jan 2010

no tak hlasim ze mrkvova stava nemala uspech, mala to nechcela, ked zistila co jej davam tak uz ani usta neotvorila. ale dneska sme si nasli prekvapenie v plienke, sice nebola to naloz ale aj jedna davka sa pocita 🙂

capy
10. jan 2010

super aspon nieco 🙂 🙂 🙂