Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
28. jan 2010

ahojte,

jamerlenka este nemame zubky, aj ked si hovorim ze uz jej idu aspon 3 mesiace 😀

inac vcera sme mali poradnu tak mame 8200g a 69centi. pred nami boli 2 deticky co ich ockovalli takze plac tam bol riadny. nas sice neockovali ale Tami zo solidarity plakala tiez 🙂
a inac sme OK, furt sa len plazime vzad, jedinou novinkou je ze ked je na 4, tak zacne potom robit take mostiky na spickach s vystrcenym zadkom a vypnutymi kolenami 🙂

cicimon
28. jan 2010

baby a tu dr. Holbovu nik nepoznate?

capy
28. jan 2010

😵 😵 😵 tamarke vsetko naj k 7 mesiacikom 😵 😵 😵

zjkm
29. jan 2010

Ahojte,

aj my sme sa boli vazit, tak Marek uz ma vyse 8 kg a 75 cm, jeden zubok von - tak sa tesime....ale vobec nelozi ako vase baby... ti chalani su fakt od malicka pohodaci 🙂, sediet sa mu tiez este velmi samemu nechce, aj ked uz je v stolicke a uz naklikavam na kocik aj sporovu cast, lebo lezat uz nechce.

jamerlenka, aj ostatne maminky posielam tu linku kde z casu na cas nieco napisem, lebo potrebujem iny nazor ako ma moja lekarka, a mam s tym dobre skusennosti.

http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/8/porad....

capy
29. jan 2010

zjkm pekna vaha a vyska 🙂 🙂 🙂 a neboj on sa rozhybe. a to o chalanoch nieje asi celkom pravda. aspon nie u mojich 😀 😀 😀

majkas
1. feb 2010

ahojte,

capy dakujeme za gratulku 😉
my sme mali vesely tyzden, same oslavy 🙂 v utorok mala Tami meniny, vo stvrtok 7 mesiacikov a mm mal 30-tku tak sme oslavovali. no a cez vikend dosli este svokrovci tak sa oslavovalo vsetko este raz 😀 a vcera sme mali s mm 12 vyrocie od prveho rande 😎

inac sa mame oK, vcera sme testovali prvykrat cviklu, vsetko pekne spapala, zeleninka jej celkom chuti.
horsie nam ide jablcko, to sa ksichti az az (a to mame podla mna dost sladke jablcka), ale kazdy den spapa aspon o lyzicku viac takze asi to chce len zvyk. dala som jej ochutnat aj bananik ked som ho ja jedla a to sa jej lubilo 🙂

a dneska sme nesli cvicit lebo lektorka ma deticky doma kedze su prazdniny tak sme si zacvicili kolo kolo mlynske doma a dala som ju hajat 😉
inac to zaspavanie sa nam celkom upravilo, ale musi byt unavena, lebo inac sa bude salit na posteli a to mozme aj hodinu pri nej lezat a nic. teraz ked tu boli svokrovci a nosili je na rukach tak si veselo tahala 4hodinovky 🙂 ale dneska pekne po 2,5 hodinke uz bola unavko takze nosenie nezanechalo neblahe nasledky 😀

no som sa rozpisala 🙂 zelam vsetkym krasny dnik 😉

capy
2. feb 2010

majkas tak to ste mali super tyzden 🙂 🙂 🙂

aj my sme sa pri jablcku zo zaciatku tvarili ako keby jedol citron 😀 😀 😀

majkas
3. feb 2010

ahojki,

nejako to tu zaspalo 🙂

capy no jablcko ani po tyzdni nema velky uspech, dneska som jej dala vyzivku od hami jablko hruska 100g tak zjedla asi 2/3, a potom uz zase sa tvarila akoze co jej to davam 🙂 slusne sa jej za tym odgrglo tak som si myslela ze asi nebola az taka hladna ale asi polhodku za tym jak som ju ukladala spat tak si este poriadne cucla mliecka 😀
no co uz ked mliecko je asi aj tak najlepsie 😉

a tebe sa podarilo odstavit Tomaska bez problemov? kolko vam to trvalo? a ake mliecko pije teraz uz normal kravske plnotucne alebo dava UM?
ja by som chcela kojit aspon do roka, dufam ze sa mi to podari, len som rozmyslala ze co potom, ci jej nebude mlieko chybat ked na UM ju nechcem ucit. staci ze to bude mat v kasi

capy
3. feb 2010

majkas ja som oboch odstavila v 20 mesiacoch a zo dna na den. ako mlieko som este mala ale uz stacilo.hlavne koli tomu ze sa v noci budil ze mleko, raz si cucol a spal dalej. proste to bola uz len zavislost a nie dolezitost. a presli na kakavko s plnotecnym cerstvym kravskym mliekom. teda tym patdnovym ci ako sa vola 😉 UM my ani jeden nechcel 😒 a inak ak bude mat vela mliecnych vyrobkov tak mlieko nepotrebuje. a niektore baby nahradili MM acidkom.

majkas
3. feb 2010

a nevies ci poroku uz moze pit to kravske plnotucne? a je lepsie to 5dnove ako normal trvalive?

capy
3. feb 2010

ja si myslim ze to 5dnove je lepsie. a na to mlieko sa spytaj dokyny. my sme davali az v tach 20 mesiacoch 😉

majkas
3. feb 2010

capy a kojila si este aj cez den, ci len rano a vecer v tych poslednych mesiacoch? ci si po kazdom jedla davala malym napit?

capy
3. feb 2010

majka pili aj cez den aj v noci. oni boli mali zavislaci. ale tominovi som ku koncu zrusila ranajsie a nechala mu len po obede, vecer a v noci. a aj tie medzi som sa pokusala porusit a nahradit cajikom

majkas
3. feb 2010

no sa obavam ci to u nas nebude tiez tak a budeme mat malu zavislacku 🙂 no ved uvidime

idem uz off, trocha upratat kym mala spi, papa

capy
3. feb 2010

vsak uvidis. papa 🙂 🙂 🙂

heard
5. feb 2010

Ahojte, neviem, ale snad na dobrom mieste a v spravnej teme sa pytam🙂..chcela by som poradit ci mi neviete odporucit dobreho lekara v Petrzalke?..vdaka za kazdu radu, nakolko by som surne potrebovala noveho lekara🙂

majkas
6. feb 2010

ahoj heard, ja chodim k dr Kondasovej (zdrav. stredisko Strecnianska), zobrala ma aj mimo obvod len ma stale plno a dost dlho sa u nej caka. ale inac je velmi prijemna osobka 😉

majkas
7. feb 2010

halo halo, ideme sa pochvalit, Taminka zu vie dat papa 🙂 mava sice celou pazou ale je to take krasne

a podarilo sa nam aj 2krat vykakat do nocnika 🙂

capy
8. feb 2010

majkas tak gratulujeme 🙂 🙂 🙂

heard ja ti moc neporadim, lebo u mojej som bola len raz v zivote, tak neviem povedat aka je 😅

capy
8. feb 2010

aj my sme sa zabudli pochvalit. uz sme asi mesiac uplne bez plienok 😵 😵 😵

majkas
8. feb 2010

capy tak aj my gratulujeme, to musi byt super, uz aby sme aj my boli bez 🙂

a dari sa vam aj v noci vydrzat? ci sa budite na wecko?

heard
8. feb 2010

..dakujem i tak za radu, volala som na streciansku, ale doktorke Sladicekovej, a ta ma bez problemov zoberie, citala som, ze je dobra, tak uvidim, ale i tak vdaka za rady🙂

capy
8. feb 2010

majkas dakujeme. je to super. vydrzime celu noc bez cikania, ale ked mu nahodou treba, tak sa sam zobudi, vycika sa a spinka dalej. nikdy som nebudila v noci koli cikaniu. ani vikinka 😉

anda123
12. feb 2010

Ahojte maminy petrzalcanky, chodite niektora do MC Budatko? Ucia tam ANJ hokus - lotus? Ako to funguje? Chodite tam niektora a ake mate skusenosti? Dakujem Anka

majkas
12. feb 2010

ahoj anka, my tam chodime cvicit, na jazyky sme este male, takze s tou anglictinou velmi neporadim

majkas
12. feb 2010

zopar novych foto z poslednych dni
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sipka doprava 😉

capy
12. feb 2010

majkas super fotecky. tamarka je podarena 😵 😵 😵

vikinko mal v stredu karneval, tak sa mu pacilo.

tomino je chorucky tak sa liecime. dnes sme mali mat vysledky z vyteru ale neprisli. vsetky prisli len tie nase nie. tak mi dokina povedala ze tam moze byt nalez a tak sa robia este neake dalsie vysledky. tak sa teraz modlim aby to bolo ok

ahoj anka my nechodime tak neporadim

anda123
12. feb 2010

Juj skoda skoda. Vyzera to naozaj zaujimavo, ale nikto koho poznam tam nechodi :( Vyzera to byt nieco ako Helen Doron, len ovela lacnejsie.

majkas
12. feb 2010

capy dik. a jake vytery mu robili, z nosa?
inac ja som tak pocas tehu cakala na vysledok z kultivacie na streptokoka, tiez vsetky vysledky dosli len moj nie a bohuzial bol pozitivny. ale vsetko dobre dopadlo a taminka sa narodila zdrava a nicim sa nenakazila
takze aj u vas bude vsetko OK. mozno si len chcu byt isti tak to poriadne skumaju,a radsej poriadne ako odflaknuto 😉 drzim palec 😉

anka tak skus, potom poreferuj a ked to bude dobre ta sa pridame 🙂

capy
13. feb 2010

majkas hej vytery z nosa. dnes cely den spi, neviem co mu je. len dufam ze bude spat aj v noci 😅