Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
14. feb 2010

😵 😵 😵 krasneho valentina vam prajem 😵 😵 😵

majkas
15. feb 2010

ahojte,

capy tak ako uz mate vysledky? dufam ze vsetko OK 😉

capy
15. feb 2010

majkas niesu ok. ked sa zobudime ideme k dokine a budem vediet viac ☹

majkas
15. feb 2010

juuj tak drzim palce nech to aspon nie je nic vazne ☹

capy
15. feb 2010

majkas mame tam streptokoka a este neaku svinuchu ale nepamatam si jej nazov. dostali sme antibiotika tak uvidime ☹ ☹ ☹ a dakujem za tomina

majkas
16. feb 2010

no tak to veru nepotesi, ale zelam skore uzdravenie, hadam atb zaberu
A Tomino sa aj citi chory? mate aj teploty?

capy
16. feb 2010

majkas dakujem. tomino je uz na tom lepsie. teplotu mal len prvy den. sobotu celu prespal. a uz vyzera ovela lepsie

astora
17. feb 2010

ahojte dlho som nepisala
capy chcela som sa ta opytat tvoj maly ostava v nasej skolke alebo ho davas do inej od septembra ??

capy
17. feb 2010

astora zalezi od toho kde mi zoberu tomina. preco?

astora
17. feb 2010

len sa mi dačo marí že si písala že chcete na gessayku tak ma napadlo že či aj Vikinka tam dáš alebo len Tomiho

capy
17. feb 2010

ak mi na gessayku zoberu tomina tak by som tam dala aj vikina. ale zatial to vyzera tak ze ostaneme tu 😉

astora
17. feb 2010

my uvidime ... 😵

capy
17. feb 2010

som pozerala ze ani na karnevale ste neboli. boli ste zasa chori?

astora
18. feb 2010

ano Ondrik mal laringitidu skoncili sme na pohotovosti Adik v pohode ale mali jemny soplik tak som ich nechala doma aby som nemusela počuvat

capy
18. feb 2010

boze vas sa tie choroby stale drzia ☹

astora
21. feb 2010

no ja stale dufam že od noveho školskeho roku už to bude lepšie snad v novom kolektive nebudu tak chore deti ako u nas v školke kde maminky rano davaju rychlo deti odkašlat a a vyfukavajhu nos aby nevideli učitelky a nebudu tak nezodpovedne matky že daju chore deti do školky

capy
22. feb 2010

do akeho noveho kolektivu? ides ich dat preradit?

majkas
22. feb 2010

ahojte,

hlasime prvy zubok! 🙂 prerezal sa v sobotu, zatial vidno len taku mini ciarku ale na dotyk je ostry
a najnovsia zabavka je robenie si bubliniek zo slin 😀 inac furt cuvame, nejako sa nam nedari odlepit si rucky z podlahy aj ked nozicky si uz pekne podsuva pod brusko 🙂

capy
25. feb 2010

majkas gratulujeme 😵 😵 😵

jamerlenka
25. feb 2010

ahooojte 🙂

majkas tiez gratulujeme! 🙂 my sme mali zas a opat krusne chvile, ale uz tyzden sa mame super...mame uz 4zuby a 9mesiacov za nami

capy ako sa mate? tomino je uz dufam zdravy, vas tiez tie choroby neobchadzaju

majkas a vam gratulujeme aj k nocniku 🙂 nam sa nejak sofiu nedari na nom od zaciatku udrzat, asi budeme musiet kupit novy, uz som vymyslala vsetko mozne, ako ju tam naucit ale nechce tam ostat ani za svet, si mysli ze to je dalsia hracka :/
a chodite este do budatka cvicit?

capy, teraz ked je tak krasne sa tulam kadetade a som zabludila aj k vam, vy tam mate tiez pekne ihrisko 🙂 to chodievas tam co je medzi tymi vysokymi barakmi?

tak krasny slnecny dnik prajem 🙂

capy
26. feb 2010

jamerlenka gratulujem k zubkom 😵 😵 😵 a neboj ona na ten nocnik dospeje. ani my sme v tom veku na nocnik ani za svet a zrazu sa to stalo a uz sme dva mesiace uplne bez plienok 😉
a to ihrisko je priamo pred nasim domom. takze ked je teplo tak sme tam stale 😀 😀 😀 mame ho nove a este nam tam pribudne neaka lanova pyramida 😉

capy
27. feb 2010

prehrali sme 2:3. skoda, ze prespali druhu tretinu ☹ keby hrali tak ako na konci cely zapas tak by boli vyhrali 😒

dobruuu noc 😔 😔 😔

meggieya
28. feb 2010

ahojte, mam dvoj mesacneho synceka a rada by som chodila kocikovat s niekym. k Drazdiaku. ozvite sa ... 😎

capy
28. feb 2010

no dnes sme ten hokej zasa spackali 😒 a to sme viedli uz 3:1

meggieya my sme uz na kocikovanie stari, ale k drazdiaku chodime ked je teplo 😎

majkas
28. feb 2010

dakujeme za gratulky, nejako som nestihala pisat lebo sme tri dni po sebe ponocovali, isal spat az po 22.00 takze ani chvilka volna, ale dneska uz pekne haja a cely den dospavala

jamerleni k tomu nocniku no po prvotnych uspechoch sa jej na nom prestalo nejako pacit tak sem ho na chvilku odlozili ale rozmyslam ze ho znova vyberiem lebo uz sama pekne sedi bez opory tak to budeme skusat
len ono by asi bolo najlepsie ju ucit ze hned jak sa zobudi tak sup na nocnik ale ked my zboznujeme sa po prebudeni este chvilu len tak povalovat v posteli 😀

hej a do budatka este chodime, mame este asi 4 hodiny pred sebou

majkas
28. feb 2010

meggieya ja chodievam na prechadzky popri kanali pri drazdiaku az na koniec nemocky po tom novom cyklistickom chodniku a spat

capy
28. feb 2010

tamarke vsetko naj k osmicke 😵 😵 😵

majkas
1. mar 2010

capy dik

a uz len pridama na 8M sme mali 9100 g 😉

jamerlenka
1. mar 2010

ahojte 🙂
capy, tak dufam ze to aj u nas tak bude, alebo predsalen kupim este jeden a potom to definitivne vzdam...tak vas mozno prideme niekedy kuk aj na ihrisko 🙂 i ked Sofie este len v kocari

majka ja uz som skusala vsetko mozne, cez vikend som ju dala hned od rana k rodicom nech si zvyka byt aj bezomna a doniesla som aj nocnik, asi po dvoch tyzdnoch som ho opat vytiahla a ani zasvet ani tam...ona jak lozi, stoji a chodi popri nabytku tak je neudrzatelna na zadku, aj vecerne kupanie je boj 🙂 a to ranne vstavanie poznam, my hodinku sa mojkame a nahaname po posteli

tak ste nas predbehli 🙂 Sofie ma asi teraz 9kil, ked bola chora schudla skoro kilo, tak bola jak taka vyzlinka mala ale uz to nastastie dobieha 🙂

capy
1. mar 2010

ahojte ja som dnes bola s vikinom na logopedii. mame problem zo sikavkami (kde nerozlisuje s,š z,ž c,č). cize ked mu povedala aby povedal zúži tak on povedal žúži a podobne. ale najvac mu robi problem L,R. tak mame doma precvicovat jazyk. dostali sme neake cvicenia 😉

my budeme mat dva roky a mame asi 11,5 kila 😉

jamerlenka budeme sa tesit. ked je vonku fajn tak sme tam stale 😵