Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

lucianna1312
28. júl 2010

Ahoj @lili_a_mimi ja som tu tiez nova a tiez sme same, tak budeme velmi rady ak budeme mat s kym chodit von, aj ked ta moja uz ma rok, ale este niekedy zaspi aj vonku, tak kludne, my budeme len radi

lucianna1312
28. júl 2010

@n161109 A kde to presne je? Chceme vyskusat...

luciaj
29. júl 2010

je to na sustekovej za poliklinikou, v novostavbe (tabulka nad vchodom na nazov Harlequin Resort alebo tak nejak).

n161109
30. júl 2010

ahojky lucianna dnes tam dokonca ideme asi tak o hodinku 🙂))

n161109
30. júl 2010

a zabudla som je to presne tam, kde pisala luciaj na sustekovej v novostavbe ( z vonku krasne vidiet su tam pokreslene okna )

lucianna1312
31. júl 2010

@n161109
@luciaj tak ked tam este pojdete niekedy cez tyzden, dajte mi vediet, aby som tam neisla sama a este mi napiste kolko sa tam plati, aby som vedela...

n161109
31. júl 2010

ahojky

plati sa 2 eura za jednu hodinu, za druhu 1,5 a za tretiu 0,50 centa 🙂

ked tam pojdem dam vediet 🙂)))

lucianna1312
31. júl 2010

@n161109 super diky, tak ak mas este cas, tak napis, ako to tam vyzera alebo funguje...my sme este v takom centre totiz neboli

luciaj
31. júl 2010

@n161109 boli ste teda v tej kaviarni vcera popoludni? lebo aj my sme boli, cca okolo 5tej a bolo tam dooost vela ludi 🙂 myslim, ze vsetky stoly boli obsadene 🙂

nam osobne sa pacilo, teda hlavne malej, strasne sa tam vysantila, bola komplet mokra, co behala po vsetkych hrackach a obavam sa, aby to nebola nasa droga, kedze byvame v tom istom bloku, mame to na ociach a mala nehovori o nicom inom len o "novom ihrisku", aj dnes ma prinutila tam ist 🙂 velmi vitam pritomnost animatorky, lebo len co videla, ze mala je tam sama a nebeham okolo nej, hned sa jej zacala venovat a hrat sa s nou, takze velmi prijemny oddych pre mamicky pri kave, nemusia mat deticky vecne na ociach, ci sa im nieco nestane a robit im asistenciu pri hre. Takze potom aj cena vstupneho nie je az taka vysoka (teda oproti hernam v materskych centrach), kedze je tam aj to "strazenie" deti na ihrisku.

n161109
1. aug 2010

ahoj lucian ja som ta videla ( bola som tam 🙂 )) mala si brusko vsak ? Ninuska je sice malicka, ale velmi sa jejtam paci .....
je to naozaj super

n161109
1. aug 2010

@luciaj ahoj, ja som ta videla ( bola som tam )) mala si brusko vsak ? Ninuska je sice malicka, ale velmi sa jejtam paci .....
je to naozaj super

n161109
1. aug 2010

@lucianna1312 ahoj ideme tam aj dnes, ale asi tak okolo piatej ... ( bude tam saso ) 😝 😀 ideme to ukazat mojej mamine

lucianna1312
1. aug 2010

@n161109 jujha skoda, my sme prisli az teraz domov, najlepsie by asi bolo keby sme sa dohodli na urcity den, lebo takto tam asi nebudem stihat, len tak dojst a este mi pls napiste do kedy to maju otvorene....

capy
1. aug 2010

@lucianna1312 otvorene maju od 9 - 19

lucianna1312
1. aug 2010

super, dik...tak sa nejako musime zariadit...

capy
1. aug 2010

nemas zaco 😉

luciaj
1. aug 2010

@n161109 ano, tak ta s bruskom som bola ja 🙂 a ty si bola ktora, lebo bolo tam par mamiciek s takymi malymi babatkami ako je tvoja Nikolka 🙂 inac aky bol saso? oplati sa ist aj na tie nedelne akcie?

majkas
1. aug 2010

ahojte,

ste ma navnadili na to hopsasa, urcite niekedy pojdeme pozriet 🙂

@lucianna1312 ahoj 😉

inac sa mame fajn,, zuby sa stale deru von, spime tak striedavo oblacno, raz dobre, a inokedy sem zas hore kazdu chvilu.ale inac je Tami zlata, uz je to take male mudre dievcatko, co vsetkemu rozumie ked chce 😀 ale to asi poznate 🙂

n161109
1. aug 2010

@luciaj nevidela som sasa, ale zevraj bol dobry 🙂 ja som tam bola s mamou a sestrou.... mne sa tam velmi paci, pretoze je to naozaj super, ze taketo nieco sa otvorilo ( uz niekolko krat som kamarata za to pochvalila 🙂))
pekny vecer

luciaj
1. aug 2010

@n161109 a nerozpravali sme sa, ked moja julka nechcela odist? 😉

n161109
3. aug 2010

asi aj ano 🙂))

capy
3. aug 2010

majkas tami je uz velka slecna, uz to nieje len babo co len papa a spinka 😵 😵 😵 a nech zubky moz nebolia

majkas
4. aug 2010

@capy dik 🙂 veru uz je to velka slecna

a boli sme dneska v tom hopsasa s kamoskami, a bola som nadsena 🙂 navyse ked sme dosli, tak sme chceli mat kociky pri sebe pri stole lebo kamoskam deticky spali tak sme sa pytali tety casnicky co mozme (ani tam nejako specialne miesto na kociky nie je aj aj tak pre istotu). ona kuk na detuchy a hovori, ze jasne a ze to su do roka, ze? uz sme chceli oponovat ze prave mali rocik vsetky tri a ona este dodala lebo do roka sa neplati tak sme boli ticho, milo sa na nu usmiali a uzili si pekne dopoludnie 😝 🙂

zopar foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

capy
4. aug 2010

@majkas super fotecky tamarka je zlatunka 😵 a ked pojdete nabuduce tak daj vediet ak nic nebudeme mat tak by sme sli aj my

majkas
5. aug 2010

@capy ok 😉

meggieya
17. aug 2010

ahojte mamicky.... som z Petrzalky a chodime k drazdiaku na prechadzky... nie je tu nejaka mamicka co by sme sa mohli pridat? dakujeeeeeeem....

mifys
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ypsinkova
29. aug 2010

ahojte babule,konečne som našla aj nejakú temičku s názvom Bratislava,tak sa teším 😵 ,dúfam,že sem aj niekto občas prispieva a nebudem tu sama 😲 🙂

capy
29. aug 2010

ypsinkova vitaj. a odkial si?

egyptanka
30. aug 2010

Ahojte babule, neviete mi poradit nejaky jazykovy kurz v Petrzalke? Chcela by som oprasitt anglictinu ked uz som na tej materskej 🙂