Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

wiwi22
2. nov 2010

@januska26 no to si hovorim aj ja.... tlak mam niekedy 130/87 niekedy okolo 115/80

katy1979
2. nov 2010

@januska26 do hopsasa chodia deti ktore vedia aj lozit nemusi chodit a urcite sa tam zahra. ale to asi najlepsie doobeda aby ho tam velkaci neuslapali.
a okolo ekonomickej mas mamiciek a mamiciek ze kamosky urcite najdes. my sme sa odtial odstahovali teraz v lete. chyba mi to moje rodne ovsiste.

ypsinkova
2. nov 2010

@wiwi22 ale snáď to už nejako vydržíš,veď už len pár dní a bude malá s vami 😉
@januska26 tak ono je lepšie,keď sa bavíš s babami,ktoré majú dieťa ako ty,máte si viac čo povedať,môžte chodiť kočíkovať a aj pohrať sa niekam a takto keď ony deti nemajú , tak vieš,amjú asi trošku iné záujmy ... ale ja mám kamošku ,ktorá má už dieťa a neprestala som sa s ňou baviť 😉

januska26
2. nov 2010

@wiwi22 No tak to mas super tlak...🙂Ja som tiez taky mala vzdy a raz som si skusila doma, a bola vyssi, na druhy den este vyssi a treti den uz hovorim, ze sa mi to nejak nezda, tak som isla na antolsku a hned si ma tam nechali🙂)

@katy1979 NO inak raz som isla okolo a boli tam deticky, co este nechodili, ale tak neviem....Ved postvornozkuje aj doma a samej sa mi tam ani nechce:(co tu mam kamosku, ta ma 3-mesacne babo, tak to nechame asi az za par mesiacov🙂)NO to si verim, ze ti chyba, doma je doma🙂
@ypsinkova No ono to tak je, ze tie bezdetne si myslia, ze cely cas budem rozpravat o plienkach, o mliecku, o stvrnozkovani a podobne. Ale pritom to tak nie je...co uz...:(ale tak nie vsetky kamosky su take...🙂nastastie🙂

ypsinkova
2. nov 2010

@januska26 tak asi hej ... ale treba dať šancu každému a nie hneď každého skatulkovať... a vy chcete len jedno bábo,či plánujete aj ďalšie ? 🙂

januska26
2. nov 2010

@ypsinkova Zatial jedno babo staci, momentalne neplanujeme, ale este by sme asi niekedy v dalekej buducnosti chceli dievcatko🙂))ak sa zadari🙂)a ty by si co chcela?Asi je to jedno, ze?Aj mne to bolo, hlavne nech je zdravucke...🙂

susan32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ypsinkova
3. nov 2010

@januska26 no hej,v podstate mi je to jedno,ale ak by som mala tú možnosť sis vybrať ,tak najskôr by som chcela chlapčeka a poto dievčatko ... ale človek mieni a pánboh mení,veď to poznáš 🙂

januska26
3. nov 2010

@ypsinkova Jasne,jasne...Mne to bolo tiez jedno, tesila som, ze hlavne ze bude🙂))Male, krasne, vonavucke🙂Ale sranda, ze som si cely cas myslela, ze to bude baba, a kukni..🙂))

ypsinkova
3. nov 2010

@januska26 a prečo si myslela,že to bude baba ? 🙂 vy ste nechceli vedieť čo čakáte ? vy ste sa nechali prekvapiť ? 🙂

januska26
3. nov 2010

@ypsinkova Nie, ja som si proste na 99percent myslela, ze to bude baba, to do toho 20tt, az vtedy ti zistia, co je to....To ja by som az do porodu nevydrzala, sak ja som zvedavaaaaa🙂))A vobec neviem, preco som si to myslela...proste nejaky pocit som mala, ale vidis, nevyslo to🙂ale som stastna...🙂

ypsinkova
3. nov 2010

@januska26 ani ja by som to nevydržala až do konca a aj tak výbavičku treba a chcela by som si byť istá..no nie vždy sa to dá zistiť ,keď sa bábo rozhodne,že sa neukáže,tak hold smola,musí sa počkať až do pôrodu 😀 ... a v tehotenstve si opeknela či práve naopak ?

rainee
3. nov 2010

@januska26 u nas to do konca nebolo iste lebo bolo babo stale zle otocene. najprv mi lekari tvrdili ze to bude na 90% chlapcek a az uplne pred porodom ze vraj asi baba /asi ich pomylila pup.snura/, veci sme kupovali teda neutralne az potom po porode sme sa rozbehli do ruzova 😀

januska26
3. nov 2010

@ypsinkova No co ja viem, ja mam pocit, ze to ostalo take ako predtym, davam sem foto, ked som bola v 22tyzdni🙂)tak uznaj🙂Len potom na konci si uz tucnejsia, pred porodom naliata, takze to uz tazko povedat, ze zena je krajsia🙂))hehe...ale tak hovori sa, ze baba berie krasu a tak ked cakas chlapca, mala by si opekniet...tak mozno🙂)

januska26
3. nov 2010

@rainee No tak to by som sa asi zblaznila, sak ja som uz tych 20tyzdnov nevedela vydrzat...🙂))a nie este dalsich 20🙂a aj tie vecicky treba trosku popredu kupit🙂

ypsinkova
3. nov 2010

@rainee 😀 😀 výmyselníčka malá a ako sa volá,ak môžem vedieť ?
@januska26 vyzerala si veľmi pekne,kočka z teba,tehotenstvo ti určite pridalo na kráse 😉 😉 no viem,pred pôrodom je to také všeliaké už chceš,aby si to mala všetko za sebou .. 🙂

rainee
3. nov 2010

nooo povodne Davidko, nakoniec Tinka 😉

januska26
3. nov 2010

@ypsinkova No ja neviem, ja ma pocit, ze som proste ostala taka, aka som bola...nemam pocit, ze by sa to zmenila...ani fyzicky ani psychicky...nastastie🙂
@rainee No u nas to bola Vivien a je to Jarko🙂po tatovi🙂

ypsinkova
3. nov 2010

@januska26 tak to je fajn,lebo niektoré ženy veľmi zmení pôrod,či už ako si spomínala fyzicky alebo psychicky ... 🙂

@rainee Tinka,ako Martinka,Kristinka alebo nejako inak ? 🙂
mne sa z dievčenských páči Marína a z chlapčenských najnovšie Tobiáš 😀

januska26
3. nov 2010

@ypsinkova No ja som chcela Tobias, nie Tobiaš. Alebo Damian, Oliver, Leonard...No a hen-Jarko to je🙂))hehe...Ale tak hlavne, ze je zdravy🙂)no ne?🙂))Kedy si budes robit prvy tehu test🙂))?

rainee
4. nov 2010

@ypsinkova Kristinka 😉 aj ked som bola na vazkach lebo prave ked sa narodila isla v tv ta otrasna reklama ahoj Kikus...tak mi to tam vsetky sestricky v nemocke spievali, no nervy 😝 ale mali sme to uz dlhsie vybrane keby nahodou predsa len dievca. este sa mi pacila Vaneska ale tych je teraz na mraky 😉

rainee
4. nov 2010

@januska26 no vidis, slovacisko ako repa 😀

januska26
4. nov 2010

@rainee No he, ciiiiire slovenske meno🙂))A inak aj ja som sa rozhodla preto, lebo Oliverkov, Samkov, Jakubkov a podobnych mien je ako maku🙂))Vanesa je krasne, tiez som mala medzi vyvolenymi menami, ale asi keby bolo dievca, tiez sa tak nevola...🙂Mne sa paci napr. Natasa-tych tiez este nie je az tak vela...🙂

ypsinkova
4. nov 2010

@januska26 veď na mene nezaáleží,ale teda keď už môžem vybrať ,tak vyberiem 😀 😀
mne ešte len prednedávnom skončila ms,tak uvidíme,ako to vystrelí 😉
@rainee veď kristinka je pekné meno ... fakt teraz letia vanesky,sofie,laury a čo aj viem čo všetko,ale mne sa páči už strašne dlho meno sofia,ale odrádza ma to,že na sídlisku sa tak volá pomaly každá druhá,tak keď tak,budeme mať Marínu 🙂

januska26
5. nov 2010

@ypsinkova No sak to, aj mne sa pacila Sofia este ked som bola mala...ale tiez ju ma strasne vela mojich znamych aj neznamych...🙂a tiez ma to odradza:(Takze Marina🙂Tiez pekne slovenske meno, ktore ani neviem, ci niekto ma🙂

ypsinkova
5. nov 2010

@januska26 no hej,už to je moc prehnané teraz s tými menami 😀 😀 ak som sa rozhodla pre také.ktoré ma minimum ľudí ... ale tak ono sa to ešte všetko môže zmeniť,dokedy budem tehotná,no nie ? 😀

januska26
5. nov 2010

@ypsinkova No sak totok🙂)Vsetci teraz zacnu vyberat take mena, co su v kalendari, ale nikto ich nedava...🙂Take, ktore mali nase prababky🙂

ypsinkova
6. nov 2010

@januska26 no veru ja ani neviem,ako sa moja prababka volala 😝 ale myslím,že Emília

januska26
13. nov 2010

Cautebaby, tak co,nejake novinky nemate🙂?

capy
15. nov 2010

mame, naburane auto 😠 😠 😠