• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
Maminky, nechodite nahodou niektora s detickami k Dr. Hercegovi na Strecniansku ? Hladam dobreho pediatra na Strecnianskej alebo Antolskej, ale zatial som uplne bez napadu ... Dakujem moc. Pripadne koho by ste odporucili ?
28. mar 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejko ahoj, my chodime na strecniansku ku Gibalovej, je to podla mna dobra doki, ale co tak pocuvam od inych mamiciek tak v niektorych veciach ma vysoko nastaveny cennik (napr. konzultacia mimo ordinacnych hodin, platba za prihlasku do skolky a pod...)
28. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pigletka my sa uz nekocikujeme ale snad sa ti podari niekoho najst

@smejko my chodime do zrkadloveho haja :wink:
28. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejko my chodime s detmi tiez ku Gibalovej, je super, ale trochu drahsia ako ostatne ...
ale som s nou spokojna. Len ma dost vela pacintov, takze ak neches cakat das 10 E pri kazdej navsteve ...
28. mar 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka_ba ma prosim niekde vypisany cennik ? tych 10e mi nevadi, radsej zaplatim akoby som mala cakat poldna s chorymi detmi alebo medzi chorymi detmi ... dakujem mooooc
29. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, doporucite dobreho gynekologa?jsem tu nova...
29. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi odporucit nejakeho dobreho, empatickeho stomatologa na sustekovej?
3. apr 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kto poradi dobreho gynekologa na antolskej a ake mate skusenosti s porodom v tejto nemocnici dakujem
8. apr 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim prosim uz surne dobry, mily empaticky ale stale odbornik gynekolog porodnik na antolskej?
11. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.ott ahojky, neviem, či si už našla, ja nepoznám na šustečke, ale chodím na fedinku k dr. pachotovi a je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
6. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dianka22 sevasky :slight_smile: my ešte sem tam s kočíkom vybehneme, hlavne sa dopraviť y bodu a do b a potom po svojich, ak budeš niekedy chcieť spoločnosť, napíš IP alebo cez @ budeme sa tešiť :wink: kamarátov nikdy nie je dosť :dizzy_face:
6. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropó, kto by rád spoločnosť pri "venčení detičiek" hlásime sa :dizzy_face: naša Emi má 17 mesiacov takmer a bývame Na Tupolevovej :wink: chodievame kade-tade :grinning:
6. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky
@kajla123 ahoja, dnes jsme dostala odbre info dr, bertoldova ymslim na antlasjke
6. máj 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianka22 ahoj, zda sa mi to alebo si moja mladsia spoluziacka z VSMU??? my byvame na Znievskej, oproti Drazdiaku, prestahovali sme sa cca pred rokom a stale kocikujem sama. Budem velmi rada, ak sa niekedy stretneme.
11. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto na kocikovanie Petrzalka-okolie Drazdiaku? mame dva mesiace :slight_smile:
13. máj 2011 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, o par dni sa stahujeme do Petrzalky na Cernysevskeho a tak hladame milu maminku s babatkom na spolukocikovanie :slight_smile:
23. máj 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2307 budeme byvat na rovnakej ulici, ak uz budes tu, tak sa kludne ozvi, budem rada:slight_smile:
24. máj 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jammka sťahujeme sa už v pondelok, kde presne bývaš a kam chodievaš kočíkovať? :slight_smile:
26. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristip@ Ahoj ja byvam na znievskej, ale kocikovat budem az od decembra :slight_smile:
26. máj 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2307 teraz ked uz je take teplo, tak väcsinou do Sadu Janka Krala, tam je prijemny chladok, alebo chodievam aj k Chorvatskemu ramenu
27. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto z okolia Kauflandu?
1. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam maminu z okolia antolskej ktora ma aspon orientacne aspon jedno dieta vo veku mojich. cez prazdniny starsi nebude chodit do skolky, tak aby mu nebolo smutno. a ja si tiez pocas ich ihy rada s niekym pokecam...
1. jún 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levanda ahojky, my bývame na Tupolevovej, to je hneď vedľa, ale ja mám už velkáčku :sweat_smile: :grinning: ale zasa, klíďo môžeme niekedy vybehnúť von :wink:
1. jún 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska.zuzanka ahoj berus, to hej, vy ste uz velke :wink: my sme este take do kocika. skor by sme otravovali, lebo vy uz urcite chodite na ihrisko a my sme na ihrisku zatial ako piate koleso u voza. a to este mame havkaca,ten na ihrisko nemoze. nasa najvacsia zabava teraz je chodit so sklopenou strieskou a obdivovat stromy. s nami by ste sa, predpokladam, zatial asi nudili :confounded: :slight_smile:
3. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levanda aj my máme havošku :grinning: a Emi zbožňuje detičky, aj v kočíkoch, ale ako budeš chcieť, až sa budete veľmi nudiť, tak klíďo napíš IP, my tú nudu s vami riskneme :wink: :grinning:
3. jún 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska.zuzanka :slight_smile: ok, tak to by sa spolu s nami mohli vyvencit aj havkacky :wink: a my. ok, Tvoju IP teda ako beruska :wink: si zapamatam.
3. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levanda IP je Interná Pošta a máš ju na stránke v hornej lište :wink:
3. jún 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska.zuzanka jojo, je mi to jasne, poznam to z mojasvadba.sk. som ti to len tak volajako dokomolila :grinning:
3. jún 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok