• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
@boise aj ja jsem total drevo ;)
25. nov 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka to by sme boli skvela dvojka :grinning: :wink:
26. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise a kolik to stoji?
26. nov 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka http://www.studiorelax.sk/cennik-a-rozpis/cennik tu je cennik, 3 eura tusim na hodinu je :sweat_smile: ale ked kupis permanentku tak samozrejme lacnejsie a potom uz nemozes cuvnut :grinning: pohravam sa aj s touto diabolskou alternativou :grinning: :grinning: :grinning: lebo ked kuknem na svoje kila tak strach :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise chces to jako novorocni predsevzeti nebo jeste do vanoc?
26. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka no akoze tak mozem aj ako novorocne predsavzatie, ked sa pridas tak pockam :wink: aspon nebudem mat cierne myslienky ked budem ladovat na vianoce :grinning:
26. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute dievcata :D
Pripajam sa, tiez byvam v Petrzalke a doma mam 2 mesacnu dcerku :slight_smile: Hladam nejaku kamosku na kocikovanie, kedze v mojom okruhu znamych ziadna baba s dietatkom nieje, nemam si s kym poriadne pokecat :slight_smile:
nemali by ste nejaka zaujem? :grinning:
1. dec 2012 o 14:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte niekto skúsenosti s Detským centrom Srdiečko v Petržalke?
16. jan 2013 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka tak co? mas este odhodlanie pridat sa ku mne a ist proti davu v studiu relax? :grinning: :wink:
7. feb 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise Popravde?V patek zacinam s dukanovou dietou...a achcem pro muze prekvapeni ze budu dopoledne cvicit...doma sama s Michael.....Prijd dopoledne k nam a budem se hecovat u nas:grinning:
7. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka :grinning: :grinning: :grinning: tak k domacemu pohybu som sa ja uz vyhecovala, ale to mi nako nestaci, chcem sa poriadne strapnit, nech ma to prejde a nemrham energiou na nieco co ajtak nikam nevedie :grinning: :wink: Fiha, dukanovka, na to ja nemam gule :pensive:
7. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise nie?peto...mm s diky ni schdoil 13kg :astonished: :astonished:
7. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.. aj ja som z Petrzalky.. Hladam nejaku maminu s kt. by som mimo kocikovania chodila aj niekde cvicit, prip. plavat a podobne.. Sama sa neviem donutit a fakt mam v plane do leta so sebou nieco urobit.. :wink:
@boise jeee, chodis ro Relaxu co je oproti tescu?? ...to mas na mysli? na co tam chodis??
7. feb 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna ja tam nechodim na nic, len sa hecujem ze tam chcem ist a nemam s kym :grinning: :grinning: ale berem len totalne dreva ako som ja :grinning: :grinning: :wink: ano to myslim...tak co? si dost drevena? :grinning: :wink:
7. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka fuuuha no ja sa bojim takych prudkych diet, ja som len upravila stravu a chcem skusit cvicit no...
7. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise aha... tak to je este lepsie ako som cakala.. :grinning: Tak to si mozeme ruky podat.. Pokus o zumbu cista katastrofa u mna (to som skusala po prvom porode a prave tam v Relaxe), vo fitku som v zivote nebola.. Stale len planujem a sama sa neviem donutit do nicoho.. Takze ja sa rada pridam.. aspon nebudem traposit sama.. :grinning:
7. feb 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@genialna vyyyborne, presne teba hladam :grinning: ja som rozmyslala najskor nad tou zumba night...nikdy som necvivila nic take, ale vyhoda je ze je tam tma vtedy, cvici sa vecer o 19:00 tusim ci 19:30 :grinning:
7. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@genialna odkial primo z Petrzky jsi?
7. feb 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise ja som chodila prave na tu po tme.. :grinning: Asi po 5 hodinach som sa zacala aj chytat.. Chodilo tam aj kopec zien v pokrocilom veku a neskutocne dobre im to islo.. Tam som prisla na to, ze tancovanie nie je moc moja parketa.. :grinning:
Ako pozeram tie instruktorky, tak aj tie sa tam za ten cas pomenili.. Pozerala som ten rozvrch http://www.studiorelax.sk/dwn/rozpis.pdf tak mozme to ist niekedy skusit.. :wink:
Prip. nesla by si kuk aj na Body forming? :wink:
7. feb 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka Byvame na Vysehradskej.. A ty?
7. feb 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna no najhorsie je ze moj muz chodi domov tak o 18:30, takze ja mozem len tie vecerne radovanky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mozno by jeden den spravil vynimku a dosiel skor, len to sa neviem ci bude dat...body forming...akoze ja sa ani k spickam na nohach nezohnem, mam pocit ze mi vyleti stavec a rozmalti okno :sweat_smile: :grinning: myslis ze po mne nebudu chciet nake ohybanie? :grinning:
7. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna ha ja na budatinskej, to sme bliiizko :dizzy_face:
7. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise
@genialna ha ha ja Wolkrova, lae kde ste vy, vubec netusim:grinning:
7. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka ja hned oproti tescu :grinning: a @genialna kuuusok dalej :wink:
7. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boise no ja teda neviem presne co je bodyforming, ale skor som si myslela ze to je take poskakovanie a rozhadzovanie rukami a nohami.. :grinning: K spickam na nohach sa nezohnem ani nahodou ani ja.. :grinning: Ale tak ked sa ti na to neda, tak mozme zatial skusit tu zumbu a niekedy ked by manzel dosiel skor, mozme vyskusat aj ten bodyforming.. :wink: aspon budeme mat uz nejaku kondicku.. S ktorou som ja momentalne na bode mrazu.. :grinning:
Nooo... a budatinska je fakt blizko.. :wink: @strihalka Wolkrova je od nas troska od ruky.. to uz je niekde ako je Aupark, nie?
7. feb 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna no v podstate pred cestu od auparku...jak je nam. hranicaru..
7. feb 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna no dobre, tak uz len si urcit datum, ze kedy dame prvy pokus o pohyb :grinning: Sorry dievcata ze odpisujem tak poredsie, ale pecem kysnuty kolac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech je co potom zhadzovat :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
7. feb 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka ale zas nemas to k nam az tak daleko...captava trojka je vzdy zaujimavejsia ako dvojka, nepridas sa predsa? :sweat_smile: :grinning: oni uverejnuju na FB aj videa z hodin, myslim ze o nas potom natocia celovecerny film :grinning:
7. feb 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boise komedii :grinning: tragikomedii draha:grinning:
7. feb 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise porozmyslam ano:slight_smile:
7. feb 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok