Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

boise
10. feb 2013

@strihalka
@genialna ze by sme si predtym vyrazili na pizzu do pizza hut? 😀 😀 😀

strihalka
10. feb 2013

@boise mnaaaaaaaam,🙂D

genialna
10. feb 2013

@strihalka 😀 😀 😀
@boise @strihalka ja tiez mozem aj skor, ak si chceme ist dat nejaku kaloricku bombu pred tym trsanim... 😀 😀 😀 ale tam nam myslim staci prist 19:10..

strihalka
10. feb 2013

@genialna
@boise fakt super napad s tou pizzou🙂 ja jsme za🙂

boise
10. feb 2013

@strihalka
@genialna no moj muz je do 18:00 v robote a neviem kedy sa dovali dom...ale ma mat nake skolenie, tak mozno by dosiel skor 😅 😀

strihalka
10. feb 2013

@boise joooj do riti...ved ja pizzu nemuzu😀 takze ja nic☹ jeidne ze by mi udelali pizzu z ovsenych otrub 😀 😀

boise
10. feb 2013

No dobre baby, idem dozrat tento pudingovo-piskotovo-smotanovy kolac a snivat o skvelej postave ku ktorej mi zazracne dopomoze zumba 😀

boise
10. feb 2013

@strihalka a co mozes? ze by sme ti to z tej pizze zlozili a dali 😀 😉 ale ne, tak nebudeme ta tyyyrat a vyckame kym dodietujes 😉

genialna
10. feb 2013

@strihalka @boise 😀 😀 este na vodu by sme mohli ist... 😀 😀

boise
10. feb 2013

@genialna a pak zblnkat v rytme zumby 😀 😀 😀

strihalka
10. feb 2013

@boise
@genialna jeej zeny vy ste skvele😀

evulienka22
15. júl 2013

Mamicky z Bratislavy, je este v Auparku predajna Peg Perego kocikov? Dakujem aby som zbytocne nesla...viete o nejakej inej predajni?

tinkaronko0710
16. júl 2013

Aj ja som s petrzalky🙂 Mate baby psikou? A akych?

koran
21. sep 2013

Kočky ahojte prosím idem teraz domov do Petržalky na pár dní, potrebovala by som vedieť nejakú predajňu kočíkov kde majú slušný výber, chcem pozrieť tri kočíky konkrétne. Dakujem

rainee
12. nov 2013

ahojte, su tu nejake mamicky s 3-4r.detickami co su este doma? nam uz kamarati chodia do skolky, deticky na ihriskach su vacsinou dost mensie a cez den je nam niekedy smutno, tak by sme uvitali seberovnych kamosov. lokalita strecnianska, znievska, budatinska, resp.okolie drazdiaka a von chodime doobeda alebo tesne poobede okolo 13-15tej kedze dcerka uz cez obed nespava.

natasjajane
12. nov 2013

@evulienka22 Síce už asi neaktuálne - ale predajňa Peg perego z Auparku je zrušená. Jej kvázi nástupca je predajna kociky.sk a prevádzku má v Shopping palace Zlaté piesky.

evulienka22
13. nov 2013

@natasjajane dakujem, niekto mi to pisal, ked som tu o tom pisala, vraj tam sa stazuju , takze ako vidim ma peg perego dost problemov, nam zatial vsetko funguje, ale ked sme uz pri tom beru opravy? ak to kupili este v auparku? ja uz potrebovat nebudem, v rakusku, nemecku nie je problem kocik zobrat aj ked som ho tu nekupila, u nas sa este nevedia chovat k zakaznikovi. Ja nie som z blavy 😖

natasjajane
13. nov 2013

@evulienka22 No oni fungovali pekne v auparku, personal bol vždy super, ja som tam mala v oprave koliesko a už mi ho nevratili, jednoducho majiteľ z dňa na deň skončil. Ešte šťastie,že mi nechali svoje rezervne ale inak sa po nich zľahla zem. Tiež som po nich pátrala - nakoniec sa mi to podarilo. Ich pôvodnú web stránku aj zopár zamestnancov a servis prebrala nová firma a ta myslím rokuje aj o servisnom zastupeni s peg perego. Už normalne funguju, vedia obstarat aj nahradne diely. Tak dufam, že to už bude v pohode, lebo neviem kam inam by som sa obratila ak by nastal problem :(

evulienka22
13. nov 2013

@natasjajane super, dakujem dam vediet aj ostatnym, aspon mohli mesiac dopredu vyvesit na okna papier, ze predajna sa rusi a dat kontakt na novu adresu...nejaky cudny majitel..

evulienka22
13. nov 2013

@natasjajane ak by nastala problem s reklamou, treba o nich pisat, nech tam ludia nekupuju a idu radsej do Wien xxlutz, alebo dalsie, je to len hodina cesty busom 14 eur listok tam aj spät , vlakom tiez, nam predali tu v nemecku bez problemov teda najskor objednali lehatko kde sa mi roztrhlo lanko za 25eur, bez problemov, len chceli blocek o kupe z Auparku to som mala.

evulienka22
13. nov 2013

@evulienka22 kludne si ma poznac, ak by si mala problem, napis opytam sa co tu co stoji? tie nahradne diely, zijem streidavo nemecko, wien, takze vo wien.

natasjajane
13. nov 2013

@evulienka22 No to viem len od zamestnancov, tí boli naozaj ustretoví a snažili sa mi pomoct ale k mojmu koliesku sa už nevedeli dostať. Takže s pôvodnou firmou už nemaju nic spolocne a su radi, že ich vzali do tejto novej. Táto nová predajňa nie je ich oficiálny nástupca ale ak je niečo treba tak vedia zariadiť.

evulienka22
13. nov 2013

@natasjajane ano nakupca je v Cechach, to meno uz neviem, aj oni od nich asi beru,

natasjajane
13. nov 2013

@evulienka22 Ďakujem asi ťa využijem lebo čosi špekulujem so strieškou na GT3. 🙂

rainee
10. dec 2015

Ahojte je tu nejaka mamina co chodit cvicit do fitka na znievskej? Rada by som zacala cvicit po sviatkoch ale samej sa mi nechce 😉

nelinka2009
8. jan 2016

@natana ajoj dom z Petrzky...

miika
18. apr 2017

Ahojte, je tu niekto kto má deti na ZS Dudova ? Ideme sa pristahovat do tejto lokality, tak sa chcem spytat na tu školu. Inak predtym som žila na Blagoevovej, ale uz skoro 20r byvam na dedine a vraciam sa spat.