Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
21. máj 2007

hehe, ja som myslela tie vajicka 😅

eros
21. máj 2007

a ako sa hral? 😀

eros
21. máj 2007

jaaaj dnes to tu ide ako z chlpatej deky.astorka nam kam usla

eji
21. máj 2007

s palickami...to je dost oblubena hra...nastastie este nevedia hrat vipich ocko, aj ked to k tomu smerovalo

eros
21. máj 2007

no vsak aj ktomu dojde mozno v skolke 😀
no moj maly tiez zboznuje palice a mlati s nimi 13r decka 😀

eros
21. máj 2007

ste sa vytratili ci co???

eros
22. máj 2007

petrzalka ako vzdy vymrela ci ako?

arabeska
22. máj 2007

ja som uz tu 😀 dnes som bola akurat v petrzke 😀

eros
22. máj 2007

no ty behas kade tade po konikovi.a co si robila petrzke takeho?ak sa mozem popytat

arabeska
22. máj 2007

bola som na navsteve u mami a potom na kofolke pod duboma nakoniec este aj na zmrzke na namesti hraniciarov 😀
veru veru ja lietam kade tade 😀

arabeska
22. máj 2007

jeej prave pisem svoj 3001 prispevok 😀

eji
22. máj 2007

arabeska, kde si nahrabala tolko prispevkov???

eros
22. máj 2007

arabeska pisla po pismenkach do kazdeho no ako to povedat 😀
si sa mala zastavit vsak byvam na nam.hraniciarov.a o kolkej si tam asi tak bola?

arabeska
22. máj 2007

eji ale mrkni odkedy som tu registrovana 😀
eros doobeda od 10 do nejakej 14:00
inak aj som si na vas z astorkou myslela,len mi ukradli mobil a nemam na matku cislo tak som sa neozvala ☹

eros
22. máj 2007

no pekne ti si ako moja mama.ta tiez starca alebo ju okradnu.a kde ti ukradli?pod dub som chodila dost casto pred paaaaaaaaar rokmi.no ja som bola od 10h na ihrisku na lachovej mozno aj zajtra pojdem.bo uz teraz si varim 😀

arabeska
22. máj 2007

mna okradli prvy krat,stalo sa mi to v lidli 😖
no ja tam teraz obcas xodim an kofcu da sa tam dobre hacat cez leto 😎
a na kolkatke hranicku byvas?

eros
22. máj 2007

na harnicku c.5 to sme sa nedavno len stahovali.a to kedy v lidli?dnes ci davnejsie?a ani nevies kdo?ci cikan ci fetak?

arabeska
22. máj 2007

no mama mi byva na hranicku 10 😀
netusim kto a ani kedy stalo sa mi to v nedelu...ja som to zistila az doma.nasrata som teda riadne co ti budem hovorit...ja som si ani len nevsimla ze sa okolo mna niekto motal 🙄

eros
22. máj 2007

no pekny den,ja si davam pozor ja radsej vec nosim skoro v gatkach co sa tyka mobil peniaze.
no vidis ako som blizko k tebe 😀 .som dnes sedela v jozefinke tak na vecer 😀 bo ma pisane sice ze od 12 ale nikdy to nema otvorene nacas.mnam mi tu vyvoniava polivocka co robim.chcem ist skor rano von s malou bo na vecer sa dostanem na hodinku tak kcem zvladnut aspon 2x von dnes som bola 3x do obeda hodinu aj pol po obede tiez a na vecer hodinku asi

arabeska
22. máj 2007

no my sme boli vonku cele doobedie domov sme prisli o 14:30 a ja som ledva funala
potom sem boli teraz vecer na prexadzke a na zmrzke 😎
je este len maj a vonku 30 stupnov ja to do toho septembra neprezijem 😔

eros
22. máj 2007

no vies co ja som bola nakoniec aj rada ze so rodila maleho v oktobri.som si vychutnala leto na koskach aj pekne chvilky so starym v rannom case kde su rod.domceky.bo ja nemam rada tiez slnko ale bola som rada ze je chladnejsie teraz nervacim bo neviem ako malu obliekat ale riadim sa ako sme sa riadili pri mojej segre ta je tiez marcova.mala ked ma zimnu bundu kazdy vie ze jevonku velkaaaaaaaaa kosa.
aj ja chcem bruskooooooooooooooo

eros
22. máj 2007

eji zasa odisla? 😕

arabeska
22. máj 2007

eos ja ma aj davida septembroveho a akurta posledne tyzdne boli hodne horuce.takze uz viem co ma caka.
ja mam rada leto a velmi ale nemam rada taketo horucavy,proste ked je hic a ani vetrik trosk a nezafuka,ja budem toto leto u svokrovcov v bazene a ani nevylezem 😀

eros a ja zase xcem mat princeznicku 😀

eros
22. máj 2007

nerob mi nervi s bazenikom.kamoska ma furt laka na tehelne no len neviem ako si zoberiem odsavacku a kde ju strcim teda do akej elektriky.este pouvazujem ci pojdem,ale na dalsi rok pojdem urcite.
do obeda je na tej lachovej taaaaaaaaaaak dobre ziadne slniecko len chladocek.poobede uz hic.vsak som sa aj pekne opalila do cervena normalen pokozku na hlave mam ako rajcinku bo som bola frajerka vcera som bola od 12-15h na slnku a ked som povedala jednym ze chcem rodit tak mi odvetili ze nemam chodit po vonku ked je slnko.
dievcatko bude ked sa da muz tvoj prehovorit na dalsie.moj mi dnes povedal ze 3babo nebude 😠 ze si bude davat velky pozor.a ake mas pre dalsieho chlapceka meno vybrate bo v pase je ze asi budem a ake sa ti paci divecenske nechce sa mi to hladat v tych temach kde behas aj na tie mena 😀

eji
22. máj 2007

nie, neodisla, ja len tak potisku citam...hehe 😅
nedame zajtra stretko?

eros
22. máj 2007

aha ju spehoun jeden 😵

arabeska
22. máj 2007

eros xlapec bude Branko uz naisto,to asi ej tam len rpe istotu ze ma osvieti a vymyslime nieco lepsie 😀
bambulka by bola Marina alebo Janka
eji ja nemam zajtra na praci nic som za stretko 😉
kedy mozes?

eros
22. máj 2007

jaaaj eji ja mam uz zajtra programkamoksa mi dodje od rana teda aspon dufam tak preto si varim teraz a zajztra bude pokracko vysmazim si reznicky a kasicku zemiackovu mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

eji
22. máj 2007

co tak poobede, lebo rano ideme kupovat sandale....neviem ziadne zohnat

arabeska
22. máj 2007

my mozeme aj poobede,kde by si xcela?