• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
ja dam vediet :grinning:
28. máj 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo super bude nas tam kopec
28. máj 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zabudla som vam povedat, ze moj stuplik je vysisany...som s nim bola u kadernicky, nech ho podstrihne a ona to zobrala strojcekom :confounded:
28. máj 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc mamicky, mne uz na dnes padla...som zrela do postele
28. máj 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobru nocku
28. máj 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku uz asi padnem do postele nezvcajen aj ja :grinning:
28. máj 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru arabes ja tu vsetkych vyprevadim do hajan
28. máj 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute nocni vtaci, a cez den tu nik nie je????
29. máj 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čauki frida,
asi ta neprekvapím tým, že opat som tu ja o takomto čase, že???? :wink:
29. máj 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :grinning:
pridate sa dnes na to hranicko?
29. máj 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj, vidim, ze sme tu podelene obednajsie a vecerne baby. :slight_smile:
29. máj 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja patrim aj k nocnym :grinning: pravidelne to tu uzatvaram :grinning:
29. máj 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a nie sme same, ja asi pojdem na hranicko, akurat dohadujem s muzikom kedy pride domov
29. máj 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, teraz som si prečítala o čom sa tu písalo... inak ste strašne zlaté babenky, hlavne eji že myslíte aj na mna - no opat sklamem, lebo tento týžden makáme na bytíku a mám čo robit :unamused: Takto - do štvrtku musíme vypratat kompletne 2.izbičky, lebo od piatka sem idú bývat robotníci - no proste sa bude konat rekonštrukcia bytu konečne a to znamená , že ja budem asi týžden mimo - takže ani v BA ani na nete :frowning2:
oooooch, ja sa s vami asi nikdy nestretnem :unamused: no jasnačka že tým pádom ani na MDD tu nie sme....to už nás volalo vela báb na stretko.... :cry:
29. máj 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ma byt na hranicku?
29. máj 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eros a ty o tom nevies??? Ved stretko.
29. máj 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééj, ja kým som dopísala, vidím že tu pribudla aj Arabeska a Eros.. :slight_smile:
Ako babenky??? Detičky spinkajú každej???? :confused:
29. máj 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinakul, brrrr rekonstrukcia a akekolvek prerabanie. A ku komu ides???
A Adam spi.
29. máj 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros tusi ze dake stretko,ale kde?ci na ihrisku ci vo fontanke ci rovno na kanaly :grinning:
mne mala spi uz od 10h
29. máj 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku citaj citaj :grinning:
tina,brrr robosov som sa prednedavnom zbavila.
a moje dieta nespi on xrnal do 9 rana takze nehrozi aby isiel teraz spat :sweat_smile: a buxtos bruxu je tiez strasne aktivny :sweat_smile:
29. máj 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros, co si je dala makovy odvar, ze od 10 h??? A stretko tam kde bude vela bab s detmi, hihihi. :sweat_smile:
A starsie deti mate v skolke - Eros a Arabeska?
29. máj 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Frida ideme naskor ku svokrovcom a potom k našim :slight_smile: bude to podelené a bude to taká zmena a ideme vo štvrtok večer a budúci piatok sa vrátime :wink: Len potom ten další výkend nás čaká upratovanie po robotníkoch :unamused: To je už dalšia vec, ktorú nemám rada :frowning2: :confounded: Malú Sophi ešte plánujem nechat ten víkend u našich, kým poupratujeme :wink: AAA to už sa teším na nové izbičky :wink: :wink: Inak dozadu som čítala, že čo porábaš.... :slight_smile: no to máš fakt dobré tie občasné prac. stretnutia :wink: Aj ja chceeeeeeeeeeem :slight_smile:
Eros ako vidím, tvoja malá spinká lepšie v byte ako vonku na prechádzkach , nie??? No vlastne dlhšie???
:confused:
29. máj 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frida ece nie alwe dnes som si dla makove rezance takze bude mat neskor :grinning: moj je v skolke mali babkove divadlo a zajtra idu na farmu bude sedlak sa strati medzi kravami :grinning:
29. máj 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale spi aj vonku som sa dosla najest bo some uz boli cca hod aj pol vonku a tlacili ma tenisky a spi v kociku ale na brusku.tak preto spi dlhsie bo ona len na brusku vyslovene
29. máj 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Arabeska čo už??? Ale budeme to mat aspon za sebou, lebo tento bytík sme kupovali v povodnom stave a aj okná su tu už o ničom.... :unamused: Takže s nimi začíname - meníme v celom byte - no ale však my prídeme vlastne do hotového ani prstom nepohneme, len to upratovanie..... :angry: AAAAach aj som zabudla, že ty máš to hyperaktívne dieta :grinning:
Eros že na farmu??? No to je podla mna super, aspon sa chlapček z mesta trošku vzdelá aj v tejto oblasti :wink:
29. máj 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Petrzalcanky! Chcem sa spytat, ci nahodou neviete o nejakej krytej plavarni tu v Petrzalke?
29. máj 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina mi mame chalupu kde ma 2kozy,ponika,slepice a dalej nehovorim takze pozna :grinning:
29. máj 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gredy skus pasienky
29. máj 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha eros, tak to je o inom, to už nebude pre malého novinka :wink:
ahoj gredy - ja neviem zatial o žiadnej krytej plavarni tu v Petržke :unamused: ale aj mna by to zaujímalo, baby niekto??? :confused: :confused:
29. máj 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aupar ke zniceny ze uz uplne :grinning:
29. máj 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok