Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

drnda1
30. jan 2007

Bubonic, nie je blonďák, on je tmavý. Kde na Hrobákovej? Ja som bývala roky na 9tke. Prečo si chodila do mesta?

mimoza
30. jan 2007

ahoj drnda my byvame na 16tke..jasne ze mozeme kocikovat konecne niekto este som sa nespoznala so ziadnymi mamickami lebo som len do prace chodiala nemala cas na chatovanie 😠 .Idem rodit k Dr.Drabovi ak ma neodmietne ze ma vtedy lyzovacku alebo co.. 😅

drnda1
30. jan 2007

Mimoza ja idem asi k doktorovi Divekymu, ale dr.Drab mi robil raz UTZ. To je taký kopas s brílami, že? Bol milý. 🙂 Chodíš tam aj do poradne? Ja idem o týždeň v utorok.

mimoza
31. jan 2007

jee drnda si bola prihlasena vcera vtedy ked ja skoda ze to neukazuje kto je online lepsie by sme pokecali 😉
Idem buduci tyzden ale vo stvrtok..hej je to velmi mily dr.som rada ze som sa k nemu nejako dostala 😀 , na divekyho som pocukla tiez len dobre reci..
Fiha teraz som si vsimla ze ty uz mas 2deti no pre teba rutina nie 😉 Ja som mlada prvorodicka uvidime co to bude ale uz by som aj sla ta vaha ma uz nebavi 😒 tak sa maj papa

riusik
1. feb 2007

ahoj petrzlka, zatial k vam nepatrim, ale v marci by sme sa mali prestahovat do petrzalky, tak sa dopredu hlasim 🙂

malalady
1. feb 2007

aj ja sa k vam budem asi hlasit az v maji xi 😀

drnda1
1. feb 2007

Dobré ránko,
mimoza: bohužiaľ, až taká rutina to asi nie je. Vraví sa, že to druhé a tretie ide ľahšie, ale nie je to pravda. Mám pocit, že syn mi išiel horšie a bolestivejšie ako dcéra a bol aj väčší... Ale tentoraz si dám pichnúť epidurálku. Včera som volala so známou, a vraj cíti žena o trištvrte tých bolestí menej ako normál. A môj doky mi povedal, že aj lekárovi je to lepšie, lebo niektoré tam dosť ,,cirkusujú,, a znervózňujú...
Ahoj riusik a malalady, vítame vás... 😉

riusik
1. feb 2007

vdaka drnda. a k tej epiduralke - ja som teda zatial rodila iba raz a uplne bez problemov 😀 , ale s lekarom sme mali dohodu, ze podla toho ako to pojde alebo nepojde, tak pichne alebo nepichne epiduralku. ze ak by videl, ze vela trpim, tak picha...

drnda1
1. feb 2007

Riusik ja som mala relatívne tiež ľahké pôrody, boli aj dosť rýchle: prvý 3 hod. a druhý 2 hod. od začiatku sťahov. Ale práve tie sťahy boli preˇmňa dosť blbé a pri tlačení bába som už ledva vládala...Ale nemala som žiadne kopmlikácie, ale bola som dosť zašívaná. Ja som mala predpôrodné váhy dosť nízke a každý sa čudoval, že ma nedali cisárskym kvôli panve. Pri malej moja pred váha bola 44 kg a pri malom 47 kg, tak ako teraz. Takže ak to stihnem, skúsim tú epidurálku... Už viaceré kamošky ju chválili.

riusik
1. feb 2007

drnda, jasne, ved ty vies sama najlepsie. ja iba, ze sa mi pacil pristup mojho porodnika, ktory ma nestresoval tym, ci to stihneme alebo nie a tak a jednoducho sme sa dohodli, ze podla potreby. a koniec-komcov, aj tak nebol pri porode, nestihal on 😀

drnda1
1. feb 2007

🙂
Tak to bolo dobré, riusik...

ivka07
2. feb 2007

Ahojte petrzalcanky!
Tie co ste z okolia drazdiaka kam chodite gynekologovi.
Chodi niekto aj na to nase zdravotne stredisko pri bille. tušim šintavská ulica. Ja tam chodim k doktorke (bohmerova) a nemam s nej dobre pocity. Rada by som pocula aj vas nazor ak k nej chodite niektora. dik

drnda1
2. feb 2007

Ahoj ivka07, ja bývam blízko draždiaku, ale teraz od začiatku chodím k lekárovi do Ružinova. Predtým som bývala v okrese Malacky a kartu mám ešte tam, aj keď moja dr. ani netuší, že som tehotná. Musím si dať potom prehodiť kartu, rozmýšľam o doktorovi, ktorému chodím v Ružinove. On má niekde v meste aj súkromne ordináciu. Len ešte neviem presne kde, ale už som sa ho na to pýtala a on povedal, že tam môžem chodiť. V utorok sa ho na to spýtam konkrétnejšie.

riusik
2. feb 2007

drnda, ty mas krasne brusko 🙂

drnda1
2. feb 2007

Pozerala si fotoalbum? Ďakujem 🙂 . Aj môjmu mužovi sa veľmi páči a vraví, že mu bude za ním smutno. Ja som pribrala len 9,5 kg a aj to nikde inde, iba do bruška. Ty máš zasa peknú registračnú foto s malým. Je taká umelecká... 😉

riusik
2. feb 2007

drnda, jaaaaaaj, ja osobne som velmi smutila za bruskom. to mi nikto nechcel verit, ale mne naozaj chybalo 🙂
a ta fotka, to je vyrez z jednej momentky, manzelik sa realizoval 😀

eji
5. feb 2007

olianko...my byvame v jednom baraku 😅
ty mas tusim ze psa, nie??

riusik
5. feb 2007

tak sa mi vidi, ze v petrzalke nie su maminy ☹

bejka7
5. feb 2007

riusik coby neboli 😉

nici
5. feb 2007

ahojte,
ahoj bejka, som ta tu dlho nevidela 😉
ja som kedysi byvala v Petrzalke pat rokov a tak co to viem....tak sem snad mozem aj chodit do tejt temy ??? 🙂

riusik
5. feb 2007

ani ja nie som z petrzalky. budem o dva mesiace, tak robim prieskum, ci tam nahodou nebudem behat sama s dietatkom 😀

drnda1
5. feb 2007

To určite nebudeš, neboj 🙂 .

riusik
5. feb 2007

ahoj, drnda, o tebe a vasej sare viem 😀
ako sa citite???

bejka7
5. feb 2007

nici cauko,
stretko v dubravke nevyslo, ty si do petrzky neprisla ☹ ale citala som, ze si bola chora...

nici
6. feb 2007

ahoj bejka,
hej mne to bolo tak strasne luto ☹ ....ale boli sme nakoniec obaja na tom zle, asi som to chytila od maleho....ani do Petrzky som teda nakoniec ani nesla ku svokrovcom....
a vy ste v poriadku? mala je zdravucka? a inak ako? vsak sa mozeme zase nejako dohodnut.... 😉

drnda1
6. feb 2007

Ajojte,
riusik cítime sa ako pred pôrodom 😀 . Všetko ma bolí... Dnes som bola na poradni, tak malinká je otočená už dolu hlavičkou, som otvorená na špičku prsta (nevieš, koľko to má byť? 🙂 ). Boli sme zaplatiť aj epidurálku. A o týždeň znova do poradne... A tvoj Tomáško už lozí, alebo aj chodí? Ozaj, naša teta má muža Tomáša a vraví, že nech sa malá narodí 7.3. 😀 Mne v ten dátum aj zomrel tatino pred 15 rokmi, takže tan dátum mám v hlave. Bolo by pekné, keby sa malá vtedy narodila, aj keď sa mi to zdá tak stráááášne dlho!

bejka7
6. feb 2007

nici, ked budem mat cestu k tebe, dam vedet vopred a ak nam to vyjde stretneme sa 🙂 pripadne ak ste uz okik, tak mozes zavitat aj ty k nam do tychto koncin 😉 len neviem, neviem, niekde si pisala, ze v tomto pocasi ani nos nevystrcis 😀

nici
6. feb 2007

to by bolo fajn...vsak sa ozvi, ak budes mat teda cestu sem...
no ja som pisala, ze nepojdem, ked bude chripka niekam zasadnut do spolocnosti, ale na prechadzku, ak by bolo ako napriklad vcera, tak by som sla... 😉 🙂

bejka7
6. feb 2007

okik, maly uz spi ? lebo to moje jasidlo tu beha ako namydleny blesk 😀

nici
6. feb 2007

😀 😀 hej uz padol ako berlinsky mur... 🙂 a este neni stale unavena? uz je aj okupana a napapana?