• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
len aby tie svaly nestriekali na okoloiducich bo sa potom nezbavis :grinning:
na tulena asi nebudu mat plavky ze??? :grinning:
30. máj 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ja len hovorim zeby nestihal :grinning:
30. máj 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zase nebud namyslena ano ?
30. máj 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabes??co ty chces??aj ti dam take plavky...
a astor...vsak nemate doma nit???take snurky by prekryli aj to, co maju zahalit :sweat_smile:
30. máj 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji toto si pos.... teda vieš čo zas aj ja mam šunky... si nemysli :pensive:
30. máj 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte moji este ani zdaleka nespia, ale uz suv posteliach :confused: teraz volnym preibehom do hodinky zaspia.
eji aj moj muz chytil nejaku virozu. ide to z neho vrchom, spodom :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to nedostaneme vsetci :rolling_eyes:
ja mam nove plavky :sunglasses: aj min. rok som mala :sunglasses: tak marec-april sa dobre kupuju, napr v bepone maju zlavy aj -70% a ze trci nejaky ten SVAL? no a co, ja som sexi aj s nimi :wink:
Mne sa paci moja maminka- ma pomaly metracik 160cm a nijako ju to ne..re :slight_smile:
30. máj 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje verulka no konečne je nas tu aj viac :slight_smile:
30. máj 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka...hehe, ale tebe sunecky neni vidiet, ani mna to obzvlast neserka...
astor :astonished: no teeeeeeda, mas byt rada....sunecky si ja radsej kupit :sweat_smile:
verulka, my sme uz tu virozu bratislavsku mali..
inac, co som vam hovorila, ze dnes rano idem do poradne so sebou, som sa sela, idem az zajtra, a to som zistila, ked som stala pri dverach s mocom v ruke :angry:
30. máj 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astorko kde mas sunky prosim ta vsak tvoje dvojickovo je tlstejsie nez ty .ty ked schovas za sparatko tak vididim vsetko :grinning:
30. máj 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji tak to potesi
inak moji mali aj dcera aj muž mali črevnu chripku asi pred mesiacom len mna to obišlo :pensive: chudence deti
30. máj 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co by si este astorku nechcela?ches byt viac chuda??? :grinning:
30. máj 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne,aj maly to mal asi tak pred mesiacom....ked bol taky boom
verul, ako ide robota?
30. máj 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas to musi obist vsetkych :zipper_mouth:
eji, ja to len dobre maskujem- hlavne nedavam najavo, ze mam nieco nazvys a to brutal zabera :wink: Jooj, ale hned by som brala take brusko ako ma arabeska :dizzy_face:
30. máj 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja chcem byť taka aka som aj tak mi všetci vravia že som vychrdlina ale čo ja za to môžem ? :frowning2:
30. máj 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul kdo by nechcel arabeskino brusko aj ja sa hlasim :grinning:
30. máj 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astor aj ja xcem byt taka vyxrtlina ako si ty a to naozaj.
verul ked budes mat ty tak ti budem zase zavidiet ja :sweat_smile: ja to moje brusenko zboznujem aj ked sa teraz citim uz taka nemotorna,do vsetkeho vrazam :grinning:
30. máj 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, ty by si mohla mat futbalovu 11
skoda, ze pri 4 msusi menit auto, ale potom uz mozes mat rovno deti 7, to ako 7 miestne auto..alebo vies co???co tak si kupit autobus???
mať bruško je krasne ale ja už by som sa asi bála
astor nebala jedine ak ze by si cakala zasa dvojickovo ci trojickovo :grinning:
30. máj 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak pri tej tvojej stupajucej tendencii by sme zostali na neviem kolko torcatach :grinning:
30. máj 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji :grinning: :grinning: ked ja za to nemozem, mna to s tymi deckami strasne bavi :sweat_smile: ale my uz iba 1x a smitec :zipper_mouth: aspon tak muzik vyhlasil. Auto som uz premyslela ako efektivne zmenit, ale az ked to bude aktualne :wink:
arabeska, ok, to ma trosku upokojilo, ze mi bude niekto zavidiet. Kedze uz teraz si viem predstavit co ma caka- ake hlasky a reakcie okolia, no co uz, uz som si trochu zvykla
30. máj 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajja kceeeeeeeeem da mi niekdo brusko?????
30. máj 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astor, moji krpci chcu dvojky- parik :sunglasses: ale ufff, to uz by bolo u nas dost drsne
30. máj 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros myslis asi tehubrusko :wink: ak nie tak tukove ti dam aj ja :grinning: :grinning:
30. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul aj aj xcem este dalsie mimi,ale az tak okolo 30tky a tie hlasky okolia poznam a to cakam len 2 :sweat_smile:
ta budem xodit obxytkavat :slight_smile:

eji no astorka uz radsej nex zostane pri 3 detickax lebo xuda by uz priesvitna bola keby este aj trojky mala mat :sweat_smile:
30. máj 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros,co ty chces brusko, vsak mas doma mini baby
30. máj 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul tukoveho mam az dost na vyse to ja radsej rozdam jedine babetkovske brusko :grinning:
30. máj 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ece jedno mini baby kamoska mi dnes porodila :grinning: aj ja chcem aj cisarakom mne je jedno.
30. máj 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska, no a ja chcem skoncit s rodenim do 30tky :grinning: ale ked ti moji su uz taki velki...mame super akcny zivot,ale uz mi chyba tlacit kocik pred sebou a vstavat 5 x v noci, sledovat akcie na plienky, poradne, apod...Juuj, hned teraz to chcem :zipper_mouth:
30. máj 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si po to skoc...aj by som vedela kde :sweat_smile:
30. máj 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok