• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
jej, drnda ahoj, ako sa vam dari?
30. máj 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno eros aj verul, tam sme vyfotené... :wink: Viete ja som si zmazala album, lebo idem robit nový, ale dostanem sa k tomu až o týžden - ako som vám už písala od zajtra nebudem v BA ani na nete, ale potom sem hodím aktuálne fotečky, aby ste o nás mali predstavu :wink:
30. máj 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda aj ja ja mam 29 :wink:
30. máj 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej, uz sa tesime :wink:
Nám super , díky :slight_smile: Baby poslúchajú, tá najmenšia najviac :slight_smile: a s chalaniskom sú trocha problémy v učení. No čo ho zabijem :rolling_eyes: ???
A vám?
jééééj, Drnda si ma asi chcela potešit, že??? :confused: Ale súhlasím s Verulkou, každý ma tolko na kolko sa cíti :wink: Mne tiež tipujú menej, dokonca sa mi stalo 2x, že sa ma pýtali či Sophi je moja sestra???? :sweat_smile: Tak to už bol gol...
30. máj 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sa pýtajú mojej starše dcéry :grinning: . Tak ešte to ma trocha utešuje... A minule mi policajt hádal 23!!! Až keď kukol do OP, tak uveril :wink: .
30. máj 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda ze korcula :grinning: an kroytnacku nemas :grinning:
30. máj 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drdna a kam chodia do skoly? My v pohode, len mame toho trosku vela, ale to je len docasne :wink:
Eros, drdnda mrkala som si vase drobatka su nadherne....
30. máj 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale drnda ty si toho už tiež vela postihala - tolko detičiek ako verul a astora...
No ste fakt dobré babenky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. máj 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam segru 12r a kazdy si mysli ze som jej mama :grinning: to by som ju musela mat v 14tych :grinning:
30. máj 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, ako som ti drnda sprznila nick, sorry :pensive:
DíK :wink: .
Obaja starší chodia tu v BA na Tanečné konzervatórium. Simi už 5 rokov a Erik prvý rok.
no aj vas prebehnem vsetkych napcham si asi macikov do bruska alebo straeho opijem :grinning:
30. máj 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja sa s vami lúčim , idem sa trošku venovat manželíkovi a vám prajem tiež peknú noc :wink:
30. máj 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam bracha, prave zmaturoval a chudatko si o nom mylseli, ze je otec mojich deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne bol nestastny, ze ci vyzera tak staro...no tak som sa hned opytala, ze ci myslel , ze staro ako ja :angry: potom sa mi podlizoval, aby som sa nehnevala :wink:
30. máj 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki verul sa potom aj pokocham ked budes mat ty :grinning:
30. máj 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc tina, eros to sa radsej najprv pekne pripi ty a potom ho zved, e nebde vediet kolka bije :grinning:
drnda, a kam chodia- to su tak pohybovo nadani po tebe?
30. máj 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mojmu tatovi necheli uverit kamarati ze ma dceru v takych rokoch som sa namiala :grinning:
30. máj 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, eros, to sa teda budes mat na com kochat :sunglasses: ja rodim prekrasne deti :sunglasses: , len keby trochu viacej spali :zipper_mouth:
30. máj 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked sa pripijem sa aj dorazim :grinning: ale nie no on je iny macher verul.jeho aj keby som rohypnolom namackala pusti deti von na dlazku alebo radiator ako to robieval :grinning:
30. máj 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodia na Gorazdovu, pri Horskom parku. Vieš kde, nie? No asi po mne :slight_smile: . Ja som spievala, tancovala, robila som súťažne akrobatický rock and roll... Len Erikovi sa nechce učiť, iba tancovať... No čo už, ešte že je koniec roka :confounded: .
30. máj 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja tiez nespavala a moj aly teraz dako nechce spavat bude hore dovtedy dokym neodpadnem aj ja
30. máj 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby ja musim prchnut...idem rychlo spratat hrubu spinu, navarit cierny caj pre polovicku a do hajan, zajtra idem do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
objavim sa tu ale len sporadicky, kvoli tym oknam...
30. máj 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem do hajan, pá, pá :astonished: .
30. máj 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu ostavam ako klasika ja
bru baby
30. máj 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vzdy tak aj sebe poprajem bru nocku erosku :grinning:
ani astora tu neni asi uz chrniiiii
30. máj 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku eros :grinning:
30. máj 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si tu???
30. máj 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu vykukujem ci astorek nedojde bo ty behas v septembrovkach.tak reku uz kuki este sem.
30. máj 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok