Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
3. jún 2007

tak nebud troska bo si tu pripadam ako cvok 😀 preco ako ze???

drnda1
3. jún 2007

No keď tu nikto nie je, tak môžme zasa kecať aj v marcovkách 😝 .

eros
3. jún 2007

no to hej ale tam o jahodach tu mozes o inom 😀 .mozno aj spion anize nas tu najde 😀 ako mna minule taaaaaaaaak sa tesila

verulka
3. jún 2007

cafte, ja len podam hlasenie. Dnes som bola s Radkom na tom MDD, ale nikoho znameho somnevidela. Boli tam dvoje dvojiciek, ale asi s babkami 😅 My sme boli od 3 do asi 3,45 nakolko zacalo dost prsat a my sme boli na bikoch. Radko bol uplne mimo, lebo sa uplne hanbil- asi kvoli tomu ze bol sam...
eros, ja som vypila 9 becheroviek 🤐 a ani by si to do mna nepovedala...zato rano ma vseeetko bolelo 🤐

drnda1
3. jún 2007

No čítala som 😠 .

eros
3. jún 2007

verul ja som tam dolsa troska neskor a odchadzala som s placom bo to malu vyrusilo a plackala mi este doma 😠 hucali tam do toho mikrofonu ako dive prasiatka 😀 .hadam na ex si ich pila? 😀

a ako vzdy som potom nadavala a dosli aj dvojickovo tak neskor astorkinvo.
drnda vidis uz sa to tu zbieha 😀 ale na ako dlho 😅

olianko
3. jún 2007

ahojky babulky 🙂 aky ste mali den? my celkom fajn, mali sme dlhu prechadzku 🙂

drnda1
3. jún 2007

No pekný alkáč si ty veri 😀 ... A kde sa to pilo? Prečo ma nokto nevolá, kde sa tak pije? 😀

verulka
3. jún 2007

eros, ja inak ako na ex nepijem, zvyk z mladi 😀
no vidis, priste sa musime lepsie dohodnut, alebo si cisla vymenit...
olianko, na teba myslim...nepojdes v stredu so mnou cvicit do Pengymu? Nie spin, ale iba bodytoning, ale cvici fakt dobra babulka 😉

drnda1
3. jún 2007

Čo je to Pengym?

olianko
3. jún 2007

verulka v stredu bude MDD stretko.ty nepojdes?

eros
3. jún 2007

to je pri pifflovej?mylsim
verul az ked mi mala odraastie troka potom pojdeme po 4nozky domov 😀

drnda1
3. jún 2007

A to je kde? Niečo, čo je pri tom? A to je fitko, či čo?

olianko
3. jún 2007

drnda Pengym je jedno fitko na Wolkrovej 🙂
ja som si inak dala v sobotu jedno cierne pivco a som bola jak udreta 😨

drnda1
3. jún 2007

A neni tam kick box aerobic, alebo tae bo?

eros
3. jún 2007

tak na wolkrovej mas tam autoskolu alee dalej ako dostanes musia vysvetlit tuto tety

olianko
3. jún 2007

drnda ja som tam bola uz davno, to skor Verulka by vedela , ze co sa tam cvici 😉

drnda1
3. jún 2007

Verulka????

verulka
3. jún 2007

drnda, aerobic tam je, ale ten ja nemusim. Teabo tam nieje- apropo uplne brutal je v auparku, ale aj drahe ...
olianko, ak sa bude dat (bo Riska mam choreho) dojdem, ale iba s Radkom - ajka ide do SvP. Vsak cvicenie je o 8 vecer 😎 a potom este aj manzelske povinnosti stihas 😀

olianko
3. jún 2007

o 8-mej je este teraz pre mna neskoro lebo ALex davam spat o 9-tej 😵a este ju kojim tak to by muz nezvladol 😅

eros
3. jún 2007

no pekne ja budem cvicit asi iba na starom aby som mleko nestratila teda aj dake kila co mi ostali 😀

drnda1
3. jún 2007

Aerobic klasický nemusím ani ja, tie bojové sú ale dynamické, ja som predtým kedysi robila akrob.rock and roll, takže potrebujem niečo energické 😅 .

eros
3. jún 2007

drnda daj si redbull a cvic 😀 aj klasicky.

drnda1
3. jún 2007

Myslíš rodinný nočný aerobic? 😀

drnda1
3. jún 2007

No to by asi môj starý dostal infarkt 😵 😵 😵 . (Myslím, že asi od šťastia 😀 😀 ).

eros
3. jún 2007

no ja neviem ja na vsetko mylsim 😀 no hej 😀

eros
3. jún 2007

tak skus tu srandu drnda 😀

drnda1
3. jún 2007

Čo si ho mám zabiť???

eros
3. jún 2007

nie zabit ako by to povedal oj otec,???prizabit 😀 potom mu odpadne ehm odpadne muz 😀

drnda1
3. jún 2007

Tak tomu never, to je ,,nezmar,, 😠 😀 😝 .