Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

drnda1
6. jún 2007

Dobre sa ti zdá 😝 .

astora
6. jún 2007

ahojtee

eros
6. jún 2007

no uz sa to pridava graduje 😀

astora
6. jún 2007

no ja mam cas teraz ale nikde nikoho 😢

eros
6. jún 2007

no ja uz nie bo mala budi a pizza dojdeeeeeeeeeeeeeeeeee

astora
6. jún 2007

šak ja dojdem a všetci odchadzajú 😖

bubonic
6. jún 2007

neboj aj ja sem tu a tam zablúdim a nikde nikoho 😀

eros
6. jún 2007

bubo ja som tu skoro furt len samej sa mi tu kecat nechce.a kazda tu je v inu hodinu.konecne bude liat 😀

eji
6. jún 2007

chysta sa burka....aaaaaaaaaaaaaaa 😲

eros
6. jún 2007

a aka krasna konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
eji s tym somarikom sa ti to hodi ste boli v ZOO.dobre ste si pokecali???

astora
6. jún 2007

no už zas som tu

eros
6. jún 2007

ja tiez

drnda1
6. jún 2007

Ja stále 😀 .

eros
6. jún 2007

no nevidiiiim 😀

verulka
6. jún 2007

baby, my sme pocas tej burky boli vonku na bikoch s Radkom. Sli sme zo sadu JK hned na moste nas to chytilo....Krpec bol skvely- vytesoval sa o 106- vobec mu nevadil silnY vietor slahajuci dazd, ani to, ze behom 5min sme mali kopu vody aj v teniskach...Ficali sme okolo toho vasho ihriska pri kanaly, spievali si prsi, prsi a tesili sa, ze sme siroko daleko boli jedini 😀
Bubonic, skus zavitat na vecer, byva to tu prijemne...Inak gratulujem k dominikovi 😅 je peknucky...

drnda1
6. jún 2007

No vidíš, urobila si mu dovolenku pri mori 😀 ...

eros
6. jún 2007

no mala si mu dat plavky este.no mne moja tiahla daky rekord spala mi od 11-12 a potm zaspala a tahla do 15:15.
ani daleko nemuseli ist.ja som sa tiez vytesovala ako male decko konecne sa lepsie beha po byte 😀

verulka
6. jún 2007

ako mne to nevadilo, len ten vietor bol miestami neprijemny...i ked ludia v busoch a soferi na nas kukali dost divne 😀 potom ku koncu uz neprsalo(mal dazdik pauzu) a z nas kvapkalo ako zvodnikov...Risko chudak doma nam strasne zavidel 😀

eros
6. jún 2007

no vidis skoda ze ja som nebola by som asi zhrdzavela nacisto.no mali ste bezat sa busom

eros
6. jún 2007

to sa mam zasa rozpravat sama so sebou?

drnda1
6. jún 2007

...tak poď do marcoviek 🙂

frida
6. jún 2007

ahojte, co vy tu len tak na sucho 😝

frida
6. jún 2007

my sme nastastie poobede nestihli este vyjst z domu, aspon sme nezmokli 🙂

eros
6. jún 2007

no ja som aj tam drnda.len tam to tiez stoji dakooo
no frida ja sóm tiez radsej ani paty nevytiahla bo som to vedela ze bude prsat a mala sa mi zobudkala o 15:15 a hodinku anm trvalo kym sme sa napa´pkali a potom to zacalo.

frida
6. jún 2007

ja tiez mam rada burky - len nech som vo vnutri 😉 ale pekne divadielko bolo, my sme potom vybehli ked bolo po...
eros bola si u kadernicky, som si vcera nejak vonku vsimla ? 🙂

verulka
6. jún 2007

baby, dnes mi to nejako nejde...to ta hnusna mrcha- normalne je nefer, ze sa mi tie bolesti ani po troch poorodch neupravili 😠 nuz co, chce to 4. pokus 😀
bru nocku

frida
6. jún 2007

jaj verulka, to ti nezavidim, ja pred porodom az odpadavala - no bol to horor,ale mne sa to upravilo. Ja teraz take prijemnejsie - som vcera robila 2.test a potvrdil tehu, tak dufam, ze to tak aj ostane 🙂

drnda1
6. jún 2007

Jéééj ty čakáš bábo?

eros
6. jún 2007

frida a nic mi nepovies ked sme sa stretli.ja som bola u kadernicky teda ona u mna-kamoska uz v piatok len si ma obchadzala tak preto si si ma nevsimla 😀
verul ja som mavala to iste ale hadam uz to nebudem mat.
ja kcem babo tiez

eros
6. jún 2007

frida gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 si rada?a kedy pojdes dokimu ci bude marcove ako moja 😀