• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
no ked su na teste dve ciarky, tak to asi znamena babo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som este z toho trochu mimo, alebo skor neverim :confused:
6. jún 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fridaaaa, jej gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
eros, no ja som dufala a ako vidis marne...a ma nehnevaj- ty babo mas, ja chcem teraz :grinning: ale teraz uz fakt ficim prec
6. jún 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a preco???
6. jún 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je supéééér :slight_smile: .
Eros - zasa?
Verulka - ešte by si si trúfla na štvrté?
6. jún 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemmmmmmmm
a zabudla podotknut - eros super ti to urobila :slight_smile: no ten uces a ty babo mas... a nadhernucke - mnam
a jasne, ze sa tesim na babo, ved som sa aj patricne nacakala
6. jún 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda kedykolvek a s kym kolvek :grinning: (ale nie darca spermii je uz overeny) ja velmi tuzim po babu, len VRAJ musim este pockat :sunglasses:
baby inak aj ja som marcova :sunglasses: :grinning:
6. jún 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada ze necakal ine cakaju aj ked cakaju :grinning:
drnda eroska by kcela milion deti len neviem ci by som to stihla do tej 80tky :grinning: neviem si predstavit zeby som mala 60a vsetko by sa mi trisalo :grinning: :grinning:
frida dakujeeeem.a kolko asi mozes byt?ci netusis?
6. jún 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka si dobra - klobuk dolu, tak chvilku este pockaj a bude dakedy ...
aj ja som marec :grinning:
6. jún 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frida - ak, tak to bude januárové a to sú naj... ľudia... Aj ja som januárová :grinning: . A na mamine narodeniny!!!
A načo musíš počkať? Žeby na baračik :slight_smile: ?
6. jún 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 3.tyzden, tento tyzden som mala dostat mrchu, len mi zacalo byt zle od zaludka - ci jem alebo nie, tak skusila test v sobotu - bola slabucka ciarka. Pri adamovi to tak isto bolo a myslela som ze mam vredy - liecila sa pepsi a slanymi tyckami :grinning:
6. jún 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no verul skymkolvek asi nie ked s babou asi tazko :grinning: ale viem ako mylsis.moj stary mi uz vynadal ze budem chciet 4,5 a potom ze bude musiet kupit kastiel takze mam smolu,ale hadam za 3,4r ho ukecam bo som po cisaraku a co kamoska rodila po 3r zasa cisarakom povedala ze ju to tlacilo na jazvu ked sa neotvarala takze si pockam uvidime mozno stareho daco osvieti.u mna v rodine je marcova segra hned 1.3 a potom svokor :grinning:
6. jún 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frida, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ľubkám Ťa, aj jedno bábo, aj tu ďalšie na ceste
6. jún 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj vypocet je 9. februar a doktora este neriesila
drnda to je krasne, ze na mamine narodky, to byva u vas veselo :slight_smile:
6. jún 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava TU ( ďalšie na ceste) TO (ďalšie....)
6. jún 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda aj ja som januar :grinning:
6. jún 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co este porabate? ja tu uz mam tmu, manzel aj dieta spia
6. jún 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co manzel nato????ja som nocna sova vydruzim dlho byt hore :grinning:
6. jún 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kde je astor a arabeska?
6. jún 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja odpoved nejak zamrzla, tak manzel teska teska :slight_smile: :slight_smile: ani predstavit nevie, ze dve deti budu pobehovat a najprv dlho dlho nic
no astor neviem a arabeska hadam este nerodi?
6. jún 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani ja neviem o ziadnej nesli na dovolenku????
no tak 2deti vies ake je to super ked santia a ides po ulici a kazdy kuka-no najma na mna bo si kazdy mylsi ze mam asi 15r
6. jún 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsak nech si kuknu - aspon maju o com kecnut :slight_smile:
6. jún 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros pocuj, vsak vsetci odisli a ty dokedy nocny vtak???
6. jún 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi do 23h ak nie este neskor
6. jún 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz aj so svagrinkou rozlucila, zda sa ze pojdem aj ja, ja nie moc nocny, aj ked vcera som ponocovala od 2-4 h, neviem co mi bolo, proste som nemohla spat
6. jún 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa mas, ze mas taku bambulku dobrucku, mne adam budil kazde 2 h, dufam, ze druhe bude lepsie, lebo ma vystre
6. jún 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekdy nevies ake bude druhe bo moj maly ked sa dostal k didkom hend bol tvrdy po najedeni a mala to bol exot uz v brusku sme sa boxovali :grinning:
6. jún 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze nebude boxerista :wink:
ja este kojim, ale mala by uz koncit - chcela uz aj tak, len synovi sa tu nebude pacit, je zvyknuty pred spanim, aj som bola na 4 dni mimo aj tak nepomohlo, nesmie ma vidiet, vtedy je v pohode
6. jún 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si ich natrela popolom :grinning: teda sadzami a povedala som mu ze sa to neda umyt a saddze som si zobrala s chalupy do flasky domov,ale potom som poveddala ze nebudem si to natierat a furt chodil za mnou ukaz ci to tam mas a som mu povedala neukazem bo to tam je stale a tak sa mi odnaucil a konecne zacal jest bo on bol cito kojeni ziadne prikrmi nic ani banan proste nic ani flaska
6. jún 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??? a kolko mal mesiacov maly???
si neviem predstavit nejake sadze, hehehehe
uz som citala vselico - ze sodu bikarbonu, prelepit ale sadze, no vedies :grinning:
6. jún 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no az v 3rokoch sme sa oducili bo skolke mi povedali ze ho to mam oducit neviem preco zeby im tam nejedol???takze sme sa tak oducili
6. jún 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok