Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

olianko
14. jún 2007

uz zacina stvornozkovat 🙂 chodime von do jamy, dnes som videla tvojho muza aj s Jakubkom a havinom 🙂
o kolkej vam to leti? lebo ja letim tiez 21-veho 😀

eji
14. jún 2007

ideme az vecer...19.20ide lietadlo, tak okolo pol 6 sme na letisku..
a kam to vlastne y letite??

olianko
14. jún 2007

my letime doobeda a letime do Kodane 🙂
akz bol Jakubko ked ste leteli/ niekde si pisala ze ste leteli ked bol este malinky/

eji
14. jún 2007

prvykrat letel, ked mal 9mesiacov a dalo sa to spracovat, to je vek, ked ukazujes dietatu a ono ta akceptuje, horsie je, ked uz vie chodit...
a kedy sa vraciate?

olianko
14. jún 2007

prideme az 12-teho augusta 😀
som zvedava aka bude Alex a len dufam, ze to bude o.k.

eji
14. jún 2007

to budete tak dlho??tak to bude teda paradna dovca...som zvedava, ako bude mala vyzerat za taaaaaaaaaaak vela dni, tyzdnov, mesiacov.... 😉
idem hajat, bo kubik sa uz prevaluje..cmaaaaaag

astora
15. jún 2007

halooo baby

astora
15. jún 2007

no kedze som tu zas sama ☹ tak nic 🙄

eros
15. jún 2007

no ved veru moja cica.ja pojdem coskoro do hajan 😒

arabeska
16. jún 2007

ahojte,mate sa?co nove?ja si uzivam relax u svokovcov.

sue
16. jún 2007

Arabeska ahojky 😵 ste v poriadku? Škoda, že ste neprišli na to stretko - my sme mali pre vás darček ☹

arabeska
16. jún 2007

ajoj sue,uz sme celkom ok,len som dost necakane skoncila v nemocnici 😔 je mi luto ze sme koli tomu zmeskali stretko,ale ved nabuduce,sica ja uz asi az po porode kedze moj stav dokino oznacil za vazny tak radasej dodrzujem vsetko co mam nakazane
a ty ako?babo posluxa?

sue
16. jún 2007

Arabeska, ja viem... však sme aj mali tu o vás všetci strach... hlavne, že ste domka... šetri sa ako len môžeš...
No a my... ja som furt ako na ihlách, či je všetko OK... ale snáď áno...

astora
16. jún 2007

ahoj arabeska tak ako co sa s tebou deje ??

arabeska
16. jún 2007

sue,pravdu povediac ja mam teraz strax uz stale ☹ bojim sa ze uz dlho nevydrzime aj ked sa snazim robit vsetko mozne aj nemozne ale brusko stale tvrdne 😔 ale ja nohy drzim pokope a dufam ze to dotiehneme do uspesneho konca

astora
16. jún 2007

arabeska to je až tak zle?

sue
16. jún 2007

Arabeska a o davidka sa ti starajú svokrovci? A koľko váži drobček cca teraz?

arabeska
16. jún 2007

caf astor,no je to dost na prd,uz som na 1 prst otvorena.
sue,hej strasne mi pomahaju,je tu nahlaseny do skolky a oni ho tam nosia poobede mi ho svagrina vybera a ja si potom s nim vzdy lahnem na dvor a on beha.
drobcek mal v utorok 784gramov,a termin mam posunuty o tyznde neskor

astora
16. jún 2007

teda arabes tak si davaj na seba pozor

sue
16. jún 2007

Arabeska a nechcela si radšej ostať v nemocke? 😒

arabeska
16. jún 2007

sue,doma mi je lepsie a dokino povedal ze ak mam doma podmienky na lezanie ze ma pusti,podmienky mam tak je to pre mna aspon psyxcky lepsie.

astor davam,uz mam snad aj prelezaniny s tolkeho lezania,az mi je to blbe ako ma tu vsetci obskakuju

astora
16. jún 2007

arabes a ty si teraz u svokrovcov az do pôrodu ?

astora
16. jún 2007

Janka erosko ti posiela pusinku kym dojde 🙂

sue
16. jún 2007

Arabeska, no žiadne lietačky... skôr by si mala výčitky, keby ste nevydržali... nebojkaj... a teraz ležíš???

arabeska
16. jún 2007

sue,no lietacky u mna nehrozia ja lezim nonstop a aj teraz 😅 inak mam pocit ze sa tu hybem este menej ako v nemocke 😅

astor,jop uz az do porodu tu asi zostavame,ale ja uz by som xcela na august ist domov,vies dost sa bojim ze nas xyti ponorka a doma je predsa len doma 😅
a erosko dik 😎

astora
16. jún 2007

a čo hafan ? kde je teraz ?

sue
16. jún 2007

Arabeska, neboj, nejak vydržíte 😵 potom pôjdeš aspoň s radosťou rodiť 😵 😵 😵 😀

arabeska
16. jún 2007

astor hafan je tu s nami 🙂 uz je z neho dedinsky dunco 😀

sue no ja vravim ze do septembra budem trpnut ze co a ako a potom pojdem rodit s usmevom na perax 🙂

lucim sa svami,zajtra pridem zase kuk,ale dnes uz ma lame na spanie papa

astora
16. jún 2007

pa a oddychni si

eros
16. jún 2007

konecne som tu.straaaasne mi isel pomalicky komp.arabeska ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj si mi chybala aj malej zuzke. 😎 😉