Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

madeleine
26. júl 2006

čoby nie, maminy už dokonca spolu randia... 😀 A stretko bolo tiež supiš...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale šak môžeme i tu... ja som odjakživa petržalčanka... a čochvíľa bude tiež zase... len inde... prosto putujem po nej... 😀

natana
autor
26. júl 2006

no to som netušila, ja som tu totižto relativne nová. idem mrknuť na ten odkaz 😉

alexandra
26. júl 2006

natana v pohode, na to sme tu my, ze made? 😉

natana
autor
26. júl 2006

no všimla som si, že sa činíte (v počte prispevkov) 🙂

madeleine
26. júl 2006

tak akože nič nie je zadarmo... 😔 😀 😀 😀

alexandra
26. júl 2006

natana ale my sme stare prispievatelky 😅

natana
autor
26. júl 2006

ale ste fakt dobre,
made - a maš tam aj super recepty

a nechcem sa hrať na nevzdelanu, ale u alex v albume som si všimla nejaké tabuľky. A neviem čo znametá tt v tvare 15+3 (akosi nerozumiem tomu čislu +3)

ena
16. aug 2006

natana 🙂 ze tehulka je tehotna 15 tyzdnov a 3 dni 🙂

natana
autor
19. aug 2006

dik ena. už som na to prišla, ale myslím že správne to má byť 15tt+3 a nie 15+3tt.

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aikihobaba
2. nov 2006

Ahojte babky,to mame krasne počasie?

malalady
2. nov 2006

ja sem nepatrim ja som zlaty stred,ale hadam vam to nevadi ak sem budem chodievat hm???ale pravdu!! 😅

lenus
2. nov 2006

Ahojte, tak aj ja sa pridavam. Bude teda fungovat tato tema na BA-Petrzalku?
Dnes je veru super pocko. som sa vybrala poobede na postu a normalne posnezovalo chvilu. Zda sami, ze je stale nejak skoro!
A v ktorych castiach Petrzalky byvate?
Aiki, tebe sa to uz krati, ako pozeram..
Malalady, ak bude tato tema fungovat, kludne sa pridaj 🙂, nemas to zas tak daleko

kili
2. nov 2006

aj ja som z Petržalky 🙂 . Konkrétne pri TPD. Bývala som v Petržalke do 14tich a strašne sa mi tu páčilo, nech si hovorí ktochce-čochce 😀 . Pre deti je to tu super.

malalady
2. nov 2006

lenus kua aj tu v Zvolene, ale uz vcera taky som sa cudovala
jaaaaaaaj hadam bude z Petrzalky som mala donedavna frajera
ach jaj nvo co uz

kili
2. nov 2006

malady, do nedávna 😨 to je do kedy? pred 14-timi týždňami 😀

malalady
2. nov 2006

xi zeby pred 8mimy? 😀

lenus
2. nov 2006

Malalady, a ja ze si zo stredu mesta 🙂 Ak si chces pripomenut Petrzalku, tak kludne sa tu kedykolvek "zastav" 🙂
Kili, a stale este byvas v Petrzalke (pises, ze si tu bola do 14tich 🙂) My sme oproti Auparku a tiez sa nam super byva.

malalady
2. nov 2006

lenus vsak mi to bolo cudne, ze to nemas nejak daleko 😀 xixix

kili
2. nov 2006

lenusa, ja som bývala do 14-tich pri Draždiaku, potom sme sa presťahovali, a jak už bývam s manželom, tak zase v Petržalke, pri tom TPD. To sme od seba dosť blízko 🙂

lenus
2. nov 2006

Ano, tak 10 minut peskom 🙂 (no mne by to mozno teraz trvalo uz aj 15 😀 ) Chystam sa potom, ked sa drobec narodi a bude trochu teplejsie na prechadzky do Sadu Janka Krala. Ale ten prechod pre pesich cez Einsteinovu, co vedie do Auparku (ktory mam uplne najblizsie) ma iba schody! Som zvedava kedy tam spojazdnia vytah a ako dlho bude fungovat...
Kili a ty byvas viac k Novemu mostu alebo za Starym?

kili
2. nov 2006

lenus, ja to mám asi tak na stejno. Ale nemusíš chodiť cez ten červený most. Most SNP má pri sebe aj chodník, ktorý vedie na zástavky a tade sa dá preisť aj kočíkom. Aj ja budem určite chodiť do Sadu JK aj s havinom, tak sa možno niekedy môžeme dohodnúť. Ja strochu menším prckom 😀

kili
2. nov 2006

teraz som si to prečítala poriadne. Ja som medzi Starým a Novým tak narovnako. V tom baráku, čo má zboku Minolta. Vydno ho zo široka ďaleka 🙂

diddi
2. nov 2006

zdravim petrzalku

kili
2. nov 2006

ahoj diddi

trpezliva
2. nov 2006

Ahoj Kili..aj ja budem chodit s havinkom do Sadu JK, tak ako sme sa dohodli. 😉

diddi
2. nov 2006

mame uz skoro za sebou dalsi den... 🙂 ...tak nech ubuda

kili
2. nov 2006

super, už sa tiež teším. Hneď ako ti skončí PN, tak nabehneme 😉 . Teda ty nabehneš, ja sa doterichám 😀

kili
2. nov 2006

tu sa tuším stretávajú júnovky 🙂