Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
30. aug 2007

ja som nemyslela, ze budem mat dieta s mojim synom,ale ze budeme naraz cakat, ako on so zenou a ja s nasim tatokom..ako nie s mojim otcom, ale maleho otcom 😅

eros
30. aug 2007

aha uz chapem 😀 sorrac to asi to ze nemam este jahodky 😀 😀 ale test bol negativny tak nechapem 😝

eji
30. aug 2007

aj aj chem dat malemu spravit take ciiiiiiiiiro, je to uuuplne cool
a to mu aj gelujes??

eros
30. aug 2007

jasne ze geeelujem 😉

eros
30. aug 2007

mame dobru kadernickuc 😀 😀

eji
30. aug 2007

a s normal gelom?

eros
30. aug 2007

s normalnym alebo tou gumov

arabeska
30. aug 2007

erosku,ja ti dam matka hrosica 😠 😀
eji pribrala som dodnes 9 kil takze ziadna katastrofa 🙂

eros
31. aug 2007

arabeskaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 tak taky maly tulenik si 😉 😉
no vsak ja tiez nevyseram dako stihlo 😀 😀
moja pondelok cakam MMSku 😎 😎 😉

fenrirka
31. aug 2007

ahojte ja sice este len cakam mimi,ale už teraz sa bojim ako všetko budem zvladat 😒 myslela som ze aspon jednu z Vas budem poznat no Petrzalka je naozaj velka

eros
31. aug 2007

fenrirka si s petrzalky?s ktorej casti 😀 😀

riusik
31. aug 2007

ahojte, ani ja nikoho nepoznam ☹ a tiez som z petrzalky 😉

eros
31. aug 2007

no a skade riusik? 😅 😕

tinakul
31. aug 2007

ahojte, áno, viem dávno som tu nebola, tak sa aspon teraz ukazujem a chcem všetkým popriat krásny víkend... 😉

eros
31. aug 2007

tinakul to je vsetko 😠 😀

riusik
31. aug 2007

pecnianska 😕 mam niekoho za "susedu"? 😨

tinakul
31. aug 2007

No erosko??? Čakala som , že sa na to asi ozveš 😀 😎 Ale teší ma, že si na mna nezabudla, chi chi...
No ako sa ti darí???? My dnes cestujeme na vikend k rodičom.... budem opat mimo BA....
Fenrirka a riusik odkial ste???? Aj ja som zvedavá a vitajte 😉

riusik
31. aug 2007

tinakul, dakujem 😅
vikend u rodicov nikdy nie je zly 😀 my sme boli minuly a zasa sme sa vybalovali asi hodinu... 😵

arabeska
31. aug 2007

erosku 😀 cakaj,ja by som najradsej uz zajtra ti ju poslala 😎

tinakul
31. aug 2007

riusik no ved práve - aj mne len to balenie vecí a potom vybalovanie vadí 😝 😝 , inak sa hrozne tešíme, aj malá už od rána hovorí - baba, dodo - tutú papa - v preklade - ideme s autom k babičke a dedovi 😅
A Tomaško poslúcha???
Ahoj Arabes - vidím, že ťa to už pomaly čakááááá 😉 Budem držat palčeky 😉

riusik
31. aug 2007

tinakul, zlate, pis mi v tej detskej reci, nech si zvykam 😉
a tomasko ci poslucha? ako kedy sa mu chce 😀 ale v podstate ano, je to dobre dieta. ved po maminke 😵 😵

eros
31. aug 2007

no dako ste sa tu rozpisali.
arabes tak ho maj prichystany uz ked budes tlacit fot 😀 😀 😀
tinakul kde si sa flakala doteraz?ste boli aj na dovolenke?

arabeska
31. aug 2007

eros 😀 😀 neviem neviem ci by si xcela taku mmsku 😅 ja ti poslem az ked bude peknucky cistucky 😉

tinakul
31. aug 2007

Fíha, riusík ty si tiež dobré díte???? A tvoj drobec už tiež niečo povie??? 😕
Vieš ja z našej Sophie teraz nemôžem - taká je zlatunká ked niečo hovorí, ale zatial sú to len také slová - ale rozumieme jej našťastie - v minule prišiel napr. manželík z práce a malá sa rozbehla k nemu, že pam,pam - neviem prečo pam volá hojdačku a prikivovala mu hlavkou... manžel jej na to, že ideme, len sa napapám a neverila by si, ale celý čas čo jedol mu malá nosila pod nos topánky a volala tata - pam,pam - aňo,aňoo 😀
Erosko - nám dovča kvôli prerábaniu bytíku nevyšla, ale malú sme často nechávali cez víkendy aj na tri dni u babičiek a dedov... takže sme si leto užívali aj discotékami,kamarátmi, atd... a flákala som sa na babetkovskom fóre, ale aj na koníkovi som občas prispela, ale nie tak moc 😉 Ale ty si mi neodpovedala, čo máš nové??? 😕

riusik
31. aug 2007

tinakul, tomas rozprava stale a vacsinou tomu rozumie len on sam 😵 😵 ale asi tak ako pises ty - ham-ham, pa-pa, mama, tata, bum, baaac... a velmi sa mi paci ako vsetkemu rozumie. ked mu daco poviem, aby priniesol, zastavi sa, porozmysla si a rozbehne sa po tu vec a s kraaasnym usmevom mi ju poda 😀 😀
ale vie si aj rozkazovat, akoze ist von - bucha na dvere, noci topanky, jest - pride do kuchyne a ukazuje na linku, na sporak,... no, proste nadhera. si to vychutnavam, lebo to coskoro odide ☹

riusik
31. aug 2007

arabeska, ticho ti zavidim 😅 ja som asi jedna z mala, ale ja rada spominam aj na porod... na zaciatku sice trocha hektiky, hrozil porod v aute, ale nakoniec som rodila pekne tam, kde som mala 😵 a veeeelmi rychlo 😀

arabeska
31. aug 2007

riusik 😅 tak ja by som brala taky porod ale ako ja uprednostnujem nemocnicu a doktora pritom 😀 😀 😎
a dakujeme za drzanie palcekov a tebe tinus 😵

eros
31. aug 2007

tinakul nic nove vsetko postarom mala rastie a papka.8 uz bude me mat 6mes.a maly je zasa na chalupce totalne na nas kasle asponze sa nebiju s hrosikom o playstation 😀 😀
arabes mne je jedno ci posles ako talcis alebo ucho ci co ja viem co ja znesiem vsetko skoda ze ja nemozem ist k tvojmu porodu rada by som si pozrela nazivo porod normalny a porod cisarsky

arabeska
31. aug 2007

eros 😀 no musis byt super mama a zuzka si ta iste vezme k porodu 😉
ozaj akurat som zistila ze nemam tvoje cislo,tak sup sup mi ho poslat do ip

eros
1. sep 2007

korytnacka cislo poslane 😉 🙂 sa tesim na medvedika 😀 🤐 😵