Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
25. apr 2008

😅 hehe, to mojho stareho stale priskrtim, ze no podme, ked nie sex, tak aspon toto 😅 , nech mam nejaku pamiatku (v inej podobe ako dieta, no nepoteste sa)

eros
25. apr 2008

co tu vsetky zapijate narodenie babatka??????

no zenske mne opravia pc za 30d a segra mi berie notebook tak sa s vami lucim od dneska do nedele vecera 😀 😀

eji
25. apr 2008

hehe, eros, tak si radsej nieco aj ty ulej, lebo nebudes mat absenciu len od Mk, ale aj ...

eros
25. apr 2008

nebudem bo mi este ostava ked prsi tak idu zajtra,ale neoplati sa im to ked v nedelu dojdu 😀 😀 😀
takze jeden den vydrzim bez kona

arabeska
25. apr 2008

eji😀 to ta muz takto foti?😀 zlaty 😀 😀

erosku no tak aspon sa povenujes muzovi ,mozno sa aj na 3 zamiesi 😀

eros
25. apr 2008

ar teraz to nehrozi siel na nocnu jedine s inym robertkom 😀 😀 😀
ale idu zajtra na chalupu a vnedelu vecer mi ho donesu

eji
25. apr 2008

co ti donesu??robertika?? 😲
ar...hehe, je to haluz...pritlacit muza k stene a pytat od neho toto 😅

eros
25. apr 2008

eji nebud zasa taka.hned mylsis na robertka 😀 😀 😀

pridala som foto

eros
28. apr 2008

petrzalka vymrela?????verul pekne fotecky uz ste domenka????

eros
28. apr 2008

halo haloooooooooo loololo

arabeska
29. apr 2008

no halooo😀
v petrzke skapal pes 😀

eji
29. apr 2008

verulka, krasne mas deti 😉
a pocuj, vsak ja mam vacsie brucho ako ty 😲
sa mi zda, ze risulo sa zmenil 😎

eros
29. apr 2008

verul to ti nic neostalo po porode??? 😕 😕 😕 i ked pises ze 4kg ano,ale nikde nic nevidim a to je dobra fotka ako sa tam tvaris ked sama seba fotis 😀 😀 😀
no ako dospievaju ostatne deti a pockame si este na 5dieta 😀 😀 😀

ar dako skoro pises halooooo a fakt skapal a v ruzinove neskapal?????

verulka
29. apr 2008

noo, ostalo mi na riti a aj na stehnach...bruhco je ako zele 😝 mne sa pekne vzdy strati, ale dalsi progres uz ide tazsie 😝
Eji , zmenili sa aj s radkom...rastu 😀
eros, s piatym uz fakt neratame 😉

eros
29. apr 2008

ani so 4tym si tak rychlo neratala 😀 😀 😀
ako sa mas mamina????

eji
29. apr 2008

verul, ale risko teda ryyychlo rastie, boooze, vsak tie nas edecka uz pojdu do skolky, do skoly, a strednu, do roboty...
apropo, na 97% otvaraju na bzovickej new triedu, tak sme asi najskor prijaty(dufajme)

eros
30. apr 2008

no haloooo kde ste kdo????

eros
1. máj 2008

aho aho aloha daj vlaha petrzalka 😀 😀 😀

arabeska
2. máj 2008

hehe caute😀 tu zase pise iba eros?😀
verulka ako sa mate?drobec posluxa?deti su asi z neho uplne mimo ze? 😵 a ucenie ti ide?

verulka
2. máj 2008

cafte, no mame sa fajn, Ron je zatim vynimocne dobry. skoro neplace ( uz sa mu konecne aj kupanie zapacilo) vela spinka klop-klop...i ked tuto noc sa viac krat kojil ako predtym...nas den spociva ze vstaneme okolo 6tej kojenie a ranna hygiena, vyhodim krpcov a muza z domu 😎 dam si caj, bezkofeinovu kavu a vineu plus nejaky chleba a do 9tej mam"volno" potom zalezem do postele, rozlozim papiere a skusam sa ucit 😝 popri tom kojime,p rebalujeme a taaak...prihodim fotku ako casto moje ucenie vyzera 😀

eros
2. máj 2008

no verul pekne teda.no uvidis ako to rychlo prejde a uz bude mat rok.

ar pisem tu bo zasa mi bere segra notebook a mne este neopravili pc a kamarat mi hovoril vcera ze to je aka hovadina ze do 30dni opravia.tak som v .......

eros
2. máj 2008

zenske moc sa tu nepretrhnite,ale nepiste bo vikend nebudem on az asi v nedelu

astora
2. máj 2008

caute kocky verul s drobcom ste užasný ako tam hajate. 🙂

arabeska
4. máj 2008

caute,verul maly je starsne zlaty som kukla teraz foto 😵 a ako tam medzi detmi svieti😀 no vidis mne sa splnili modre oci tebe tmave vlasky 😀 uz xodite aj von?kedy ams tie statnice?

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

verulka
4. máj 2008

baby, diky...dnes je pre zmenu cely den hore, ale kludny...uvidime co dal...
statky su 12.5. 😝 povinne stskat prstzy budete- vsetky 😉

claudinka
4. máj 2008

verulik kolko mas rokov? trosku drza otazocka.. ale mas styri deti??? to si kedy stihla?? 🙂 to je uzasne.. a statnice pred sebou, drzim najviac palce

eros
4. máj 2008

ahoj petrzalkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hlasim sa do sluzby 😀

astora
4. máj 2008

ahooj ja tieeeež

arabeska
4. máj 2008

aaahooj 😀

verul jasne ze budeme drzaaat palce