Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
24. máj 2008

inak nic dnes boli hore od pol siedmej ale zazrak sa stal ani jeden k nam v noci neprišiel hajali vo svojich posteliach celu noc

eros
24. máj 2008

halooo kdo je kde???

arabeska
24. máj 2008

ja som tu 😀

eros
24. máj 2008

no supeeeeeeer ako sa mate????

arabeska
24. máj 2008

ale dobre len nam idu zubale tak je branus ako cert ale inac pohodaa
a vy?

eros
24. máj 2008

no nam tiez,ale uz bezkame teda mala sama len ju pridrziavam este.a maly v pohodicke a co spidak tvoj???kolko uz mate zubkov???

arabeska
24. máj 2008

branus ma 2 mliecne a davidko 2 trvale idu im naraz 😀 😀 😀

eros
24. máj 2008

no to mas zazitok.
ja este cakam kedy adkovi pojdu a kedy mu narastie ten nestastny,ale uricte bude mat z tym problem co ma stve bo mal krasne zubky.a o malej nehovorim 😀

arabeska
24. máj 2008

erosku preco myslis ze bude mat problem?jdufam ze nebude mat...
a uz sa citi ok?

eros
24. máj 2008

ar zubarka povedala a ma uz jeden mrtvy a asi ked mu narastie bude ho mat cierny no nie som si ista ☹ 😔 😖

arabeska
24. máj 2008

iha to uz ma teraz mrtvy zubok?? 😢 😢 😢 ☹

eros
24. máj 2008

no sotlicku zadnu ma to povedala zubarka no budu problemy hovorim 😔 ☹

verulka
24. máj 2008

cafte,
ar, mojmu je to uplne jedno, to ja sa tesim z toho ako mala 😅
erosku, to ako moze uz teraz zubarka poverdat 😕 neboj bude mat krasne zubky 😉 moja cica bola strbava vyse pol roka 😀
Ar, moj radko ma vsetky mliecne a ani sa mu nekyvu...

arabeska
24. máj 2008

ale to nexapem ,ale sak sa v tom ani nevyznam ze ano,ale ako ho moze mat uz teraz mrtvy ked mu este ani mliecny nevypadol?

eros
24. máj 2008

no verul bodaj by si mala pravdu

a ako maly???poslucha??? 😀

verulka
24. máj 2008

jo a este sa chcem pochvalit, pekne mi ron pribral za 2t 600g..predtym za dva tyzdne dal len 300 😉 a uz sa na mna rehli ako blazon 😵 to je uzasne, len skoda ze tak rychlo rastie 😒

eros
24. máj 2008

tak to pekne pribera ja ked si pamatam maleho tak pribral tusim a mesiac aj kilo 😀 😀 vsak sa nedivim ked len na didkoch bol 😀

verulka
24. máj 2008

neposlucha, ale je zlaty a to staci 😀

arabeska
24. máj 2008

verul ozaj aky je?strasne to leti ved uz mate mesiac

verulka
24. máj 2008

erosku , my taky tak...didky lubi totalne 😉

arabeska
24. máj 2008

co nespava?a kojenie ti ide?

eros
24. máj 2008

sak pockaj este bude ako moj verul len didky nik mineveri,ze cele 3roky bol len na nich 😀

eros
24. máj 2008

akoze neposlucha??? 😀

verulka
24. máj 2008

no uz je klasicky nespavec ako boli aj ostatni..ale neplace, iba ked ho brusko trapi a to je len vecer...strasne plesti oci na vsetko okolo seba- no ako jeho tato (na tie ociska ma zbalil 😀 ) fakt si neviem predstavit ako sme mohli byt bez neho 😀

arabeska
24. máj 2008

erosku,no nas branus ide v adkovyx slapajax tiez je iba na didkox 🙄 😅

verul 😀 😀

eros
24. máj 2008

no ar pockaj este moze zacat papat,ked bude mat zubky a bude sa mu lahsie kuskat 😀

verulka
24. máj 2008

ar, kojenie je v pohodke, papame cca 10-14x denne, ale v noci sa len napapa a spi, cez den je hore..mliecka mame akurat, bradavky nebolia..klop-klop...ale mne to zo zaciatku vzdy islo, pruser nastal az neskor...ale tento x to mozno bude ine 😉

verulka
24. máj 2008

ar, vsak uz si pisala, ze papa aj prikrmy...to bude len tymi zubkami 😉

eros
24. máj 2008

verul neboj uz bude ine ked uz mas po vsetkom 😉

verulka
24. máj 2008

ja sa nebojim 😀 ja som uz totalny flegmos, nic ma nerozhadze 😀