Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
29. máj 2007

erosku ja sa ti prisposobim

eros
29. máj 2007

arabes si ma aj zaskocila 😀 ako kedy niekedy vypije za litre niekedy len troska.zalezi aj kedy sa zobudi.ssom sa cudovala ze tak dlho potom ece spala ked rano zalahla o 10 a spala do 14 a hned zsapala o 15h 😕

eros
29. máj 2007

astorku diiik 😀

astora
29. máj 2007

nemas za co 🙂

eros
29. máj 2007

no sak to.este ta nelame do hajan?

eros
29. máj 2007

arabeska zdrhla do septembroviek 😕

arabeska
29. máj 2007

nie tu som len som davala dobru noc svagrinej 😅

eros
29. máj 2007

aha bo vidim ze ani astorka nepise

eros
29. máj 2007

asi aj ja idem.bo deti ma budu budit a ako poznam maleho bude otravovat na pitie.mala hadam pospi aspon do 4rana

arabeska
29. máj 2007

tak bezkaj eros a pozdravuj zuzanku 🙂 boze take krasne dievcatko mas 😵 hned by som ju brala 😅

eros
30. máj 2007

no lenze moj syncek by ti nedovolil.by si dostala ako moja sestra s hkejkou po nohe 😀
dakujem
ozaj mas fotku aj tvojho muza v albume bo neviem pokom je maly tiez je zlaty blodnacik ci sa mylilm 😀 alebo som kukala stale na mojho 😀

verulka
30. máj 2007

boze baby, vy ficite, to nestiham...
Ja som vcera brutal zaspala v sede 😀
inak ponocujete vcelku slusne 😉

tinakul
30. máj 2007

No ahojte,
však aj ja Verulka len čumím a nestihám čítat babenky, ani ja nie som nočný vták... 😉

verulka
30. máj 2007

tina, ja som ale sem tam ma to zlozi 😅 halvne teraz mam kopu inych veci nad hlavu a uz ma to pekelne nebavi 😝

eros
30. máj 2007

verulka a aco takeho mas???rozmyslas nad 4 babom???
ja mam baby asi dnes stvrtok furt v hlave.som chystala malu k dr do poradne a ja ze preco mi mobil nezvoni ze mam ist.kuknem lepsie a dnes streda.
no vecer to tu oziva.

arabeska
30. máj 2007

eros,mam v albume svadobnu foto 😉 a maly je cely tato,ved uvidis..

tinakul
30. máj 2007

No to ti verím Verulka, človek má niekedy plné zuby svojich povinností 😖 ale čo už, o tom je život... inak máš pekné detičky 😉 však pri starostiach ti robia aspon oni radosti, nie??? 😉
Eros, chúda, ty to máš nejaké popletené, ale aj mne zvykne harašit z toho počasia asi 😀

eros
30. máj 2007

mne nie s pocaska ako z toho ze nemam paru aky je den 😀 aj to mi musi mamina pripominat 😀
aaa arabeska uz tu pobehuje co???idem kuknut
baby co varite?ja uz neviem co mam urobit ☹ ani moj stary hrosik

eros
30. máj 2007

eros kukol esros hovori cely tata aj ked pre mna nem dobra fotka bol 😀 no idem zasa pokracovat v upratovani hrosik mi tu nehal blato po celom byte

verulka
30. máj 2007

eros, chystame v pia menit okna a reorganizovat chalanom detsku, takze stahjujeme nabytok(vyhadzujeme a doplname) vypratavam veci.Moja polovicka ma nejaky velky naval roboty, takze je chudatko dost dead- som rada, ze sa zvladne aspon chvilku venovat krpcom.
a do toho sa mi dost vyrazne zhustili prac. povinnosti + este musim dokopat jednu pracu do skoly 😝
nab. tyzden to bude vyrazne lepsie 😉
Inak 4. mame v plane hned po statkach- cize o rok 😉
eros, ja som varila iba sebe(dnes som bola v praci iba doobeda) a mala som len spagety s rajcinovou omackou...na veceru robime pizzu 😀

eros
30. máj 2007

no my sme mali vcera rezance a este mam v mrazaku parene buchty bo maso sme mali furt papam to koli malej bo anemicka tak uz mam po krk a zasa ked mlekujem tak nechcem daco s coho budeme zduvat.
asponze my sme stihli rekonstrukcie ked mala este nebola na svete iba v brusku.no aj horosika uz na 3 babo asi neprehovorim mozno casom.

mackomucko
30. máj 2007

jaaaj, zase asi nikto nepochopil. ja o koze, a druhy o voze. vsetky fora su o nicom. ludia sa chytia jedneho slova a uz sa to veze. som hovorila tetulky, ze ludia, co pridu z dediny si myslia, ze jeeej ako vam je v blaave dobre. Som chodila na VS do TT a tam som mala plllno spoluziacok zo vsetkych dedin Slovenska a vsetky si mysleli, ze co my blaaavaci. Akoze, ked som im povedala, ze Blaaavak, to je pristahovany sedlak, tak boli ticho. A dokonca aj profak mal huste reci, ze vy v Blaaave ako sa tam maaate super. No aaaano.
A dokonca kamoska z jednej nemenovanej zahorskej diery, ked dosla do Blaaavy, tak zacala, ze jeee, vy sa tu mate, kazdy ma tolko aut. Jemine, to su ale obmedzene nazory, ked si niekto mysli, ze neviem ako je super v Blaaave. A hovna su sice vsade, ale urcite v Blaaave najviac, pretoze tam prisli sedlosi a nanosili tam same zvery do barakov. Kym im to doslo, ze panelak nie je chovna stanica, tak s tym boli opletacky. Ale to si uz nikto neprizna, ze ake boli incidenty, ked tam ludia chovali slepice a neviem co vsetko na balkonoch alebo v pivniciach. A takteeez zajace.
No aaano, normalni. Myslim, ze keby si mal niekto priznat, ze robi volovinu, tak to asi nehrozi. Ak si nas sused kupil psa, a potom ide na 10 hodin do prace a necha ho zavijat na lesy, tak to mam chapat ako lasku k zvieratam?
Plno ludi len na nasej chodbe chova psov a naco? To je laska, zavrem ta na desat hodin a bud rad, ked pridem domov. Ako sorry, ale to nema nic spolocne s laskou. A potom tie tulave psi atd.... jaaaj ale ked myslenie boli, tak co uz. No nech si kazdy dovlece do bytu aj medveda, vsak sebeckost nepozna hranice.
A ked vidim mimino a vedla toho buldoga a potom ma nejaky vychodnar presviedca, ze ten buldog nic neurobi, len v spravach daju, ze bla bla roztrhane decko, alebo napadnuty stary clovek, tak ako dobre. Ale vsak prave jeho buldocik to neurobi. No dobre... Aaasi tak.

Kaslite na to. Kto chce kam, pomozme mu tam. A kto si zela toxoplazmozu nech ju ma tiez.
A o mackach ani nehovorim. Jedna mila pani, chce chovat macky a tak ich nastahuje aj s celou krabicou oproti do baraku. Ne aby si ich dala do bytu, alebo aby si ich dala pod svoj barak, ale ona ich chodi zivit do vedlajsieho alebo lepsie povedaneho oproti baraku. To je co za uder?
Ked uz chce niekto chovat taketo zvery, nech si to navlaci domov a nech roznasa bakterie tam a ne to volne chova pod barakmi.
My sme ten hnus museli dychat niekolko rokov, len preto ze jedna uderena babenka si tam dovliekla madrace, medvede a krabice a zivila si tam cicusky. Ale ze my sme si v lete nemohli od toho mocu a smradu otvorit ani okno a vyvetrat, tak to uz nevadi, ze? dobra haluz. Takze nech si len zvery ziju a ludia nech drzia hubu a kazdy slusny clovek, co mu je milsi jeho vlastny zivot musi trpiet udery druhych a ich vymysli. Takze my sme si svoje museli oddychat a pritom sme vsetci alergici a mohli sme sa stazovat aj na lamparen, a dohovarat tej osobe kolko sme chceli, blbi sme boli my, ze sme nechceli mat pod vlastnym balkonom smradlave macky.
Tak kto je normalny potom?

verulka
30. máj 2007

eros, my sme 4. vyse roka po poslednom porode nechceli. Potom som zacala pocitovat "iste" chute na miminko, tie som sa snazila potlacat, prekrycvat ale uz je to vyse roka velmi silne a podarilo sa mi dost nalomit a ukecat draheho 😀 takze tak.
Maso ja velmi lubim, len ho neznasam varit, to robi len moj muz 😀
Prerabky- no my sme len pred chvilkou zacali zit z 2 platov a konecne sa nam podarilo usetrit nejake korunky. Chalanom menime izbu hlavne kvoli tomu, ze uz coskoro budu oabja skolaci (risko teraz v sept a Radko o rok)
IDem si trochu porobit veci a skusim sem vecer dojst kuknut 😉

eros
30. máj 2007

ja chcem stale babo.uz hned ked som porodila som hovorila ze chcem.kazdy na mna kukal ci som v poriadku 😀 aj hrosik.vsak uvidim mozno mu to dojde casom ako pri malom najprv nechcel surodenca a potom si uvedomil ze nemoze byt sam,ale trvalo to dlho 😀 ho prehovarat bo sa mu ani od maminky moc nechcelo 😠 som len nervi mala a teraz je rad ze byvame sami.
no moj muz vari iba palacinky a slize co sa da vyvarit 😀

astora
30. máj 2007

ahojte ja sa bezuspešne snažim uspať krpcov oni sa stale na niečom rehocu rezignovala som ☹ a to som si taaak chcela oddychnuť

verulka
30. máj 2007

eros, ja som chcela vzdy vela deti, ale po tretom som bola dost vycerpana(moc toho nepospali + zdrav. problemy), ale potom sme sa prestahovali sem do Petrzky a odvtedy sa vsetko o 100% vylepsilo 😉 uz len nejake to babo nam chyba 😅
Moja polovicka vari uchavtne- vsetko 😉 dokonca aj ked doma nic nie je, tak vytvori brutalne dobre jedlo. Vdaka Bohu za neho 😀

eros
30. máj 2007

vsak hadam zaspia astorku len ich tam nehaj.ja tiez malu neham neh si troska pokeca popripade trosku zaplacka ked jej nejde spinkanie neham sitera neh si pokeca dam plienku alebo paplonik neh si pochytka dam na oci a pomalicky zahaja 😀

astora
30. máj 2007

ale oni skacu po postielkach a rehnia sa na tom ako je to dost sranda ale štve ma že nespia

eros
30. máj 2007

mozno zaspia neskor

verulka
30. máj 2007

astor, a ked si lahnes s nimi? Ja som to robila vela- casto krat som ani nevedela, ci spali alebo nie, lebo ja som spala 😎