Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

verulka
30. máj 2007

jej, drnda ahoj, ako sa vam dari?

tinakul
30. máj 2007

áno eros aj verul, tam sme vyfotené... 😉 Viete ja som si zmazala album, lebo idem robit nový, ale dostanem sa k tomu až o týžden - ako som vám už písala od zajtra nebudem v BA ani na nete, ale potom sem hodím aktuálne fotečky, aby ste o nás mali predstavu 😉

astora
30. máj 2007

drnda aj ja ja mam 29 😉

verulka
30. máj 2007

okej, uz sa tesime 😉

drnda1
30. máj 2007

Nám super , díky 🙂 Baby poslúchajú, tá najmenšia najviac 🙂 a s chalaniskom sú trocha problémy v učení. No čo ho zabijem 🙄 ???
A vám?

tinakul
30. máj 2007

jééééj, Drnda si ma asi chcela potešit, že??? 😕 Ale súhlasím s Verulkou, každý ma tolko na kolko sa cíti 😉 Mne tiež tipujú menej, dokonca sa mi stalo 2x, že sa ma pýtali či Sophi je moja sestra???? 😅 Tak to už bol gol...

drnda1
30. máj 2007

Tak to sa pýtajú mojej starše dcéry 😀 . Tak ešte to ma trocha utešuje... A minule mi policajt hádal 23!!! Až keď kukol do OP, tak uveril 😉 .

eros
30. máj 2007

drnda ze korcula 😀 an kroytnacku nemas 😀

verulka
30. máj 2007

drdna a kam chodia do skoly? My v pohode, len mame toho trosku vela, ale to je len docasne 😉
Eros, drdnda mrkala som si vase drobatka su nadherne....

tinakul
30. máj 2007

No ale drnda ty si toho už tiež vela postihala - tolko detičiek ako verul a astora...
No ste fakt dobré babenky.... 🙂 🙂 🙂

eros
30. máj 2007

ja mam segru 12r a kazdy si mysli ze som jej mama 😀 to by som ju musela mat v 14tych 😀

verulka
30. máj 2007

jooj, ako som ti drnda sprznila nick, sorry 😔

drnda1
30. máj 2007

DíK 😉 .
Obaja starší chodia tu v BA na Tanečné konzervatórium. Simi už 5 rokov a Erik prvý rok.

eros
30. máj 2007

no aj vas prebehnem vsetkych napcham si asi macikov do bruska alebo straeho opijem 😀

tinakul
30. máj 2007

Kočky ja sa s vami lúčim , idem sa trošku venovat manželíkovi a vám prajem tiež peknú noc 😉

verulka
30. máj 2007

ja mam bracha, prave zmaturoval a chudatko si o nom mylseli, ze je otec mojich deti 😝 uplne bol nestastny, ze ci vyzera tak staro...no tak som sa hned opytala, ze ci myslel , ze staro ako ja 😠 potom sa mi podlizoval, aby som sa nehnevala 😉

eros
30. máj 2007

diki verul sa potom aj pokocham ked budes mat ty 😀

verulka
30. máj 2007

bru noc tina, eros to sa radsej najprv pekne pripi ty a potom ho zved, e nebde vediet kolka bije 😀
drnda, a kam chodia- to su tak pohybovo nadani po tebe?

eros
30. máj 2007

no mojmu tatovi necheli uverit kamarati ze ma dceru v takych rokoch som sa namiala 😀

verulka
30. máj 2007

jaaaj, eros, to sa teda budes mat na com kochat 😎 ja rodim prekrasne deti 😎 , len keby trochu viacej spali 🤐

eros
30. máj 2007

no ja ked sa pripijem sa aj dorazim 😀 ale nie no on je iny macher verul.jeho aj keby som rohypnolom namackala pusti deti von na dlazku alebo radiator ako to robieval 😀

drnda1
30. máj 2007

Chodia na Gorazdovu, pri Horskom parku. Vieš kde, nie? No asi po mne 🙂 . Ja som spievala, tancovala, robila som súťažne akrobatický rock and roll... Len Erikovi sa nechce učiť, iba tancovať... No čo už, ešte že je koniec roka 😖 .

eros
30. máj 2007

no moja tiez nespavala a moj aly teraz dako nechce spavat bude hore dovtedy dokym neodpadnem aj ja

verulka
30. máj 2007

ok baby ja musim prchnut...idem rychlo spratat hrubu spinu, navarit cierny caj pre polovicku a do hajan, zajtra idem do roboty 😝
objavim sa tu ale len sporadicky, kvoli tym oknam...

drnda1
30. máj 2007

Aj ja idem do hajan, pá, pá 😲 .

eros
30. máj 2007

no tak tu ostavam ako klasika ja
bru baby

eros
30. máj 2007

no ako vzdy tak aj sebe poprajem bru nocku erosku 😀
ani astora tu neni asi uz chrniiiii

arabeska
30. máj 2007

dobru nocku eros 😀

eros
30. máj 2007

este si tu???

eros
30. máj 2007

no ja tu vykukujem ci astorek nedojde bo ty behas v septembrovkach.tak reku uz kuki este sem.