Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
1. apr 2008

ar, ty si si dala prec mena deti z pasu???
eros, no budem musiet nieco vymysliet, nech mi to nepretrcacez gatuse...hehe, ten tvoj sposob je celkom ok..len ci pak nebudem ko

eji
2. apr 2008

no co baby, ake bolo stretnutie?aj mate sem tam nejaku fotosku?

eros
2. apr 2008

eji co si nesla???? 😀

arabeska
2. apr 2008

erosku a ty si co nesla?haa?
nefotili sme a bolo supis 😉

eros
2. apr 2008

lebo sa mi nechcelo 😀 😀 dovod neuvediem bo som tam bola poobede 😀 😀

arabeska
2. apr 2008

tak ti treba 😀

eros
2. apr 2008

netreba ja som bola s kamoskou a s detmi mi bolo lepsie bo ma aj odviezla domov 😀 😀

arabeska
2. apr 2008

keby si povedala tak vas vezmem aj ja 😉 😉

verulka
2. apr 2008

cafte, vcera bolo fajn, aj sme dlhsie ako som planovala boli 😉 dobre sme vychytili pocko 😎
inak ja nechapem, poslednou dobou koho stretnem live, tak ten je ukecany ako ja 😀 vsak ar 😉

arabeska
2. apr 2008

verul 😅 😅 no co uz narobim 😀 😀

astora
2. apr 2008

caute kočky ako bolo ? Počula som že bolo stretko 😕

eros
2. apr 2008

ar nevadi aj tak by som nesla 😀 ,ale dik 😉

arabeska
2. apr 2008

astor bolo nam fajn 😉 ale aj vas by som uz rada videla

astora
2. apr 2008

arabes sak ja by som ta tiež rada videla ale ked sa stretavate vtedy ked ja nemožem

arabeska
2. apr 2008

astor a kedy ty mozes?

arabeska
2. apr 2008

eros,my sme sa zaobisli aj bez teba 😀

astora
2. apr 2008

ja len bud doobeda alebo po tej pol stvrtej poobede a aj to len tu pobliž kôly škole a krúžkom

arabeska
2. apr 2008

astor a kedy doobeda?to by som si mohla branusa nastavit 🙂

astora
2. apr 2008

no mne je to v podstate jedno ja mam doobeda do tej pol jednej čas potom už letim po malu

ena
2. apr 2008

verulka: Filip nielenze nespal poobede, ale on ani vecer nechcel ist spat, tusim az nejako do pol 10 tej buntosil.. ups a prave ma napadlo, ze v bunde mam este tie zlte kvietky, idem ich vytriast z vrecak 🙂) jaj a este raz dik za odvoz 🙂 Asi zacnem fakt rozmyslat nad tym vodicakom 🙂

arabeska
2. apr 2008

laurinku nemas v druzine?tak my by sme za vami mohli skocit tak si daj den ze kedy 😉 len v stredu nemozeme lebo xodime cvicit

astora
2. apr 2008

sak ty daj vediet ked nebude liať vonku tak možme hockedy a malu nemam v družine takto mi to vyhovuje viac

arabeska
2. apr 2008

astor mas ip 🙂

astora
2. apr 2008

aj ty 😉

eji
2. apr 2008

hlavna vec, ze ani jedna nemate foto v albume 😠
eros, ja som nesla preto, lebo mne maly v tom case spava a neviem ci by sa zmestil do kocika na spanok...hehe, aj to by som ho musela vytiahnut z pivnice

arabeska
2. apr 2008

eji,ale my sme nefotili vobec tak to preto 😉

eji
2. apr 2008

ar, ja by som si asi mala kupit skule, ja osm citala, ze ste sa fotili.
a kto vse bol?

arabeska
2. apr 2008

ja,verulka,ena,kili,mia 😉

eji
2. apr 2008

ar, preco mas prec vsetky albumy?

verulka
2. apr 2008

Eni, pekne sup-sup do toho vodicaku 😉 a nemas za co 😉
eji, ja nemam doma fotak- maju ho deti na lyzovacke..ale aj tak by som ho asi zabudla 😅
eros, astor, ja vas v pohodke na bud. tyzden dojdem doobeda mrknut 😉 to uz budem uplne za vodou a dufam aj diplomovka odovzdana 😀