Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
10. dec 2008

to tu uz nikto nechodi? ☹ ☹ ☹

eros
10. dec 2008

capy asi nie 😀 😀
nie kazdy je nocny vtak ako ty 😀
a mne spala dnes mala len 45min a teraz este vymysla ani spat nechce

astora
10. dec 2008

caute babyyyyyyyyyy 🙂

eros
10. dec 2008

astor ahooooooooooj aj zijes?

astora
10. dec 2008

zijem zijem zas sme chori tak sme doma 😒

eros
10. dec 2008

coze????a co Vam je??sopliky???dnes sme sli okolo lachovej mala je tam furt natrepana na plote uz sa tam zoznamila s detmi vcera jej aj spievali a vykukovali sme po 2kach a ich nikde ☹

astora
10. dec 2008

dvojky kaslu a soplia laura kasle jak tuberak a ja mam opuchnute sliznice nosa a uz ma aj na alergologiu poslali tesim sa moc s toho

eros
10. dec 2008

astor no hadam nic vazne nenajdu neh mozes ist do prace a 2ky do skoly a laura to ako zvlada???je lepsie natom???pocuj nemaju v skolke suchy vzduch?????

astora
10. dec 2008

ja ti neviem vraj maju tam aj pracku vzduchu

eros
10. dec 2008

videla si ju???

astora
10. dec 2008

🤐 nie

eros
10. dec 2008

tak vidis 😀

arabeska
10. dec 2008

no cafte 🙂
dnes sme mali rodicko a besiedku a vsetko dopadlo na 1* davidka poxalili tak som spokojna a hrda matka 😀 😀

astorka,ryxle uzdravenie

eros
10. dec 2008

ar no teda klaniam sa 😀 😀 😀

capy kde si ked sa to tu takrozbehlo???? 😀

arabeska
10. dec 2008

erosku,keby si vedela ako som sa bala kvoli tomu jeho pisaniu,ale ucitelka povedala ze sa veeeelmi zlepsil a ze ma skvele odpovede a velky prehlad 🙂 taak som tam rastla 😀 😀 😀 ale druzinarka hned nanho nazalovala aky je tvrdohlavy a ze ekd si povie ze nie tak s nim nic nepohne 😅 😅
vy idete kedy na zapis?skolu uz mas vybratu?

a ozaj dnes som robila rozhoor do maminy an temu sikana 😉

astora
10. dec 2008

ahoj arabes a co ti davidka sikanuju ??? 😕

eros
10. dec 2008

ar daj link neh si precitam

ar ani sama neviem kde ho dat asi na gessayku bo neviem kam inam na lachovu nechcem a pankuchova troska daleko a nechcem malu nosit tam a maleho inam........zapis tusim vo febr

musela si dobre rast a aozaj ako maly v papani???

arabeska
10. dec 2008

astor,uz nie,ale na zaciatku sme mali veeeelky problem s jednym malym debilom a jeho rodicmi,on nesikanoval len davidka ale komplet celu triedu aj s uckou...dievcatka kopal do bruxa,zhadzoal deti zo sxodov a kopu dalsix veci 😠 😠 😠 proste maly dement 😠 😠

astora
10. dec 2008

no takych je teraz veeelmi vela a ver tomu ze v kazdej triede u nas v skole sikanuju aj dievcata .... a take ze ked ich zbadas povies ze anjelik a to certice jak svet

arabeska
10. dec 2008

erosku😀 ed len dnes sme robili rozhovor tak clanok sa asi este len pise 😅 ked to bude hotoe tak hodim link 🙂pripadne poslem na mail.
a papanie je lepsie ale nie ovela 😔

arabeska
10. dec 2008

astor,no tak tento xalan bol naozaj brutal pripad,z neho nexapal nikto ani psyxolog...proste brutal...z neho nevyrastie nic dobre 😖 😖

astora
10. dec 2008

no a nechali ho tam v tej triede dalej ?

eros
10. dec 2008

ar musis asi zasa dojst na cely den 😀

arabeska
10. dec 2008

astor,keby tam on stale bol tak tam uz my niesme 🙂 ja si moje decko sikanovat nenexam,kreten je nastastie fuc a ix trieda je uplne super,decka sa maju navzajom strasne rad vsetci su tam kamosi ucitelka je perfektna tak som nenormalne rada ze to takto dobre dopadlo 🙂

astora
10. dec 2008

no tak to mas super
baby koncim padam do sprchy a do postele bru noc

arabeska
10. dec 2008

erosku 😀 asi😀 ale dnes spapal krasne cestovinky taaak som sa tesila,aj troska jogurtu spapal,ale som uz brutal kruta k nemu co sa kojenia tyka,kojim iba rano a vecer+jedno nocne kojenie,viec nedostane ani keby sa na mihalnice staval,som rozhodnuta do mesiaca s kojenim prestat,muz bude mat volno tak to ideme vyuzit...

arabeska
10. dec 2008

astor,bru nocku
aj ja uz pojdem pomaly,lebo uz ma oci bbolia

eros
10. dec 2008

citala som uz niekde v dobrej teme kde ma maju teda zboznuju 😀 😀 😀

arabeska
10. dec 2008

erooos 😀😀 uz sa na to vy....
stoja ti za to?urcite nie 🙂 nepoznaju ta,vedia o tebe akurat tak ho.no

no nic idem ja do hajan,bru nocku 🙂

eros
10. dec 2008

ar mna neseru sa mejem na ich vyrokoch i ked niektore matky tam maju tolko deti co ja ba viac,ale asi su viac lenive ako som bola ja 😀 😀 😀