Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
18. máj 2007

hehe sa ma boji ze nanho este nieco horsie vymyslim 😀

astora
18. máj 2007

radšej mu o tom ani nepoviem 😀

arabeska
18. máj 2007

mati radsej tixo lebo ma nebude mat rad 😅

astora
18. máj 2007

ok 😎

arabeska
18. máj 2007

vidis s vilmou si bola?ja uz ani neviem ako vyzera 😕

astora
18. máj 2007

nie nebola len vtedy raz asi 5 min to už je ale mesiac aj viac možno

arabeska
18. máj 2007

jaj no tak aj som ju aj dlhsie nevidela,nemame akosi na seba cas...

eros
18. máj 2007

mozno pojdem kuknut do bebety a opytam.astor opytam sa ci amju pre dvojvajickovo 😀
aj moji svokrovic byvaju 5min ako tvoji astorku ale na navstevu ich bavi chodit ale maleho tiez neovere okrem svokra ten si kcel aj dovolenku zobrat ked som bola po porode 😀 moji rodicia ho predbehli.ty mavaju mojho ak osi len povedia bo tiez byvaju 5min odomna 😀

astora
18. máj 2007

no ved vidiš ja čas mam a nemôžem a vieš ako to dopadlo ked sme sa naposledy videli som lietala jak vietor a ani sme nepokecali

eros
18. máj 2007

baby dnes budem prva co odide ochvilku spat bo neviem ci sen sa nevrati 😀 .a uz mi oci padaju a boli hlvicka moja derava

astora
18. máj 2007

aj ja pomaly pojdem

eros
18. máj 2007

bru nocku baby

astora
18. máj 2007

bru bru a nemysli na blbosti 😎

arabeska
18. máj 2007

tak vy uz ste haji isli?no tak dobru nocku 😉
astor,no ty sa pri tyx tovjix sarkanox veru nabehas 😔

eros
19. máj 2007

preto je taka chuda ako spartko 😀
dobry dnik sa praje

arabeska
19. máj 2007

cauko
mhy zaxvilku vyrazime ku svokrovcom,uz sa tesim sa tam nazerem ako prasatko 😅 😀 😝

eros
19. máj 2007

joooj aj ja kcem daco dobreho papat aj kolaciky pri malej nic nestuham.mna este ani raz svokra nezavolala na obed ☹ .
no dnes sa musim pochvalit mala uz dost dlho spi v kociku,ale na brusku co je jej poloha a bola prezarata tak spiiiiiiiiiii

eros
19. máj 2007

no haloooooooooo

eros
20. máj 2007

zasa nikdo?

arabeska
20. máj 2007

ahoj,my uz sme doma🙂
tak my sme u svokry kazdy vikend na obediku 🙂 juj ale mi je dobre ked varit nemusim 😵
tu to nejako vazne 😕

eros
20. máj 2007

no to hej neni vecer.rozmyslam nadd tou klokankou zasa nam nejde vytah!! 😠 taaaak som nastvana bo som mala rande s jednou babou a dvojickami

arabeska
20. máj 2007

bola si vonku s matou?😀
inak podla mna by tebe ta satka fakt bodla ked ti mala nexce byt v kociku.
a na kolkom byvas?inak s tymi vytahmi ej to katastrofa 🙄

eros
20. máj 2007

no vies byvam na 7posch.lenze tu te to moc komplikovane natom nam.hraniciarov.ja byvam v tych kde je masarik.a vies ze tam su tie priechody ako bludisko.no a kocik sa mi trepat nece.no vcera aj dnes mi prespala od 12-15h.len poobede je to bieda.a tu satku by som nosila keby nesli vytahy 😀 s matou som dnes vobec nebola ani nekuomunikovala.nevies kde sa da taka zohnat?

eros
20. máj 2007

a co dobreho si mala na obed u svkori?

arabeska
20. máj 2007

vcera sme grilovali a mali sme strasnu kopu dobryx salatikov a kolacikov,mnaaam a dnes sme mali lievance na moje zelanie 😀 ale xlapy mali este masko zo vcera co zostalo 😅
ta satka sa da zohnat aj na mimibazare,aj tu na konikovi som videla taku predavat,v oboxde asi v takom kde maju detske vecicky,inak neviem.
ja tu satku budem mat urcite je to fakt super vec,ked pojdem napr do skolky tak nemusim terigat kocik ale maleho picnem do satky a je to 😵 podla man je to velmi sikovna vecicka

arabeska
20. máj 2007

xalpy= xalpi 😔 😔 strasna ta moja gramatika. 🙄

arabeska
20. máj 2007

xlapi 😀 tak do tertice 😀

eros
20. máj 2007

no zacnem uvazovat ze to kupim.akurat tam beham na tom bazare 😀
joooj aj ja by som si daco dala ☹
a moja svokra ma nepozve to by som sa musela volat ako jej dcer 😀 aby ma pozavala na obed 😠

arabeska
20. máj 2007

ja som tam tiez stale strcena 😀 normalne som od mimibazaru zavisla 😀
no ja som nesmierne stastna ze mam taku svokru aku mam,ona sa dost snazi mat vyborne vztahy z celou rodinou a my sme v podstate kamosky velke takze pohoda.a este am velke plus kedze je vyborna kuxarka 😵 😵
take svokr ako mas ty by som normalne nakopala do zadku 😠 🙄

eros
20. máj 2007

ja to kaslem mna zasa moja mami vola lenze mne sa tam taaak nechce bo len nervacim 😀 .vies ona zasa taka strachopud ked ma strazit malu a potom len vrrrrrrrrrrrrr