Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
30. máj 2007

len aby tie svaly nestriekali na okoloiducich bo sa potom nezbavis 😀
na tulena asi nebudu mat plavky ze??? 😀

eros
30. máj 2007

ja viem ja len hovorim zeby nestihal 😀

astora
30. máj 2007

no ale zase nebud namyslena ano ?

eji
30. máj 2007

arabes??co ty chces??aj ti dam take plavky...
a astor...vsak nemate doma nit???take snurky by prekryli aj to, co maju zahalit 😅

astora
30. máj 2007

eji toto si pos.... teda vieš čo zas aj ja mam šunky... si nemysli 😔

verulka
30. máj 2007

cafte moji este ani zdaleka nespia, ale uz suv posteliach 😕 teraz volnym preibehom do hodinky zaspia.
eji aj moj muz chytil nejaku virozu. ide to z neho vrchom, spodom 😝 snad to nedostaneme vsetci 🙄
ja mam nove plavky 😎 aj min. rok som mala 😎 tak marec-april sa dobre kupuju, napr v bepone maju zlavy aj -70% a ze trci nejaky ten SVAL? no a co, ja som sexi aj s nimi 😉
Mne sa paci moja maminka- ma pomaly metracik 160cm a nijako ju to ne..re 🙂

astora
30. máj 2007

jeje verulka no konečne je nas tu aj viac 🙂

eji
30. máj 2007

verulka...hehe, ale tebe sunecky neni vidiet, ani mna to obzvlast neserka...
astor 😲 no teeeeeeda, mas byt rada....sunecky si ja radsej kupit 😅
verulka, my sme uz tu virozu bratislavsku mali..
inac, co som vam hovorila, ze dnes rano idem do poradne so sebou, som sa sela, idem az zajtra, a to som zistila, ked som stala pri dverach s mocom v ruke 😠

eros
30. máj 2007

astorko kde mas sunky prosim ta vsak tvoje dvojickovo je tlstejsie nez ty .ty ked schovas za sparatko tak vididim vsetko 😀

astora
30. máj 2007

eji tak to potesi
inak moji mali aj dcera aj muž mali črevnu chripku asi pred mesiacom len mna to obišlo 😔 chudence deti

eros
30. máj 2007

no co by si este astorku nechcela?ches byt viac chuda??? 😀

eji
30. máj 2007

presne,aj maly to mal asi tak pred mesiacom....ked bol taky boom
verul, ako ide robota?

verulka
30. máj 2007

no nas to musi obist vsetkych 🤐
eji, ja to len dobre maskujem- hlavne nedavam najavo, ze mam nieco nazvys a to brutal zabera 😉 Jooj, ale hned by som brala take brusko ako ma arabeska 😵

astora
30. máj 2007

nie ja chcem byť taka aka som aj tak mi všetci vravia že som vychrdlina ale čo ja za to môžem ? ☹

eros
30. máj 2007

verul kdo by nechcel arabeskino brusko aj ja sa hlasim 😀

arabeska
30. máj 2007

astor aj ja xcem byt taka vyxrtlina ako si ty a to naozaj.
verul ked budes mat ty tak ti budem zase zavidiet ja 😅 ja to moje brusenko zboznujem aj ked sa teraz citim uz taka nemotorna,do vsetkeho vrazam 😀

eji
30. máj 2007

verul, ty by si mohla mat futbalovu 11
skoda, ze pri 4 msusi menit auto, ale potom uz mozes mat rovno deti 7, to ako 7 miestne auto..alebo vies co???co tak si kupit autobus???

astora
30. máj 2007

mať bruško je krasne ale ja už by som sa asi bála

eros
30. máj 2007

astor nebala jedine ak ze by si cakala zasa dvojickovo ci trojickovo 😀

eji
30. máj 2007

vsak pri tej tvojej stupajucej tendencii by sme zostali na neviem kolko torcatach 😀

verulka
30. máj 2007

eji 😀 😀 ked ja za to nemozem, mna to s tymi deckami strasne bavi 😅 ale my uz iba 1x a smitec 🤐 aspon tak muzik vyhlasil. Auto som uz premyslela ako efektivne zmenit, ale az ked to bude aktualne 😉
arabeska, ok, to ma trosku upokojilo, ze mi bude niekto zavidiet. Kedze uz teraz si viem predstavit co ma caka- ake hlasky a reakcie okolia, no co uz, uz som si trochu zvykla

eros
30. máj 2007

ajja kceeeeeeeeem da mi niekdo brusko?????

verulka
30. máj 2007

astor, moji krpci chcu dvojky- parik 😎 ale ufff, to uz by bolo u nas dost drsne

verulka
30. máj 2007

eros myslis asi tehubrusko 😉 ak nie tak tukove ti dam aj ja 😀 😀

arabeska
30. máj 2007

verul aj aj xcem este dalsie mimi,ale az tak okolo 30tky a tie hlasky okolia poznam a to cakam len 2 😅
ta budem xodit obxytkavat 🙂

eji no astorka uz radsej nex zostane pri 3 detickax lebo xuda by uz priesvitna bola keby este aj trojky mala mat 😅

eji
30. máj 2007

eros,co ty chces brusko, vsak mas doma mini baby

eros
30. máj 2007

verul tukoveho mam az dost na vyse to ja radsej rozdam jedine babetkovske brusko 😀

eros
30. máj 2007

ja chcem ece jedno mini baby kamoska mi dnes porodila 😀 aj ja chcem aj cisarakom mne je jedno.

verulka
30. máj 2007

arabeska, no a ja chcem skoncit s rodenim do 30tky 😀 ale ked ti moji su uz taki velki...mame super akcny zivot,ale uz mi chyba tlacit kocik pred sebou a vstavat 5 x v noci, sledovat akcie na plienky, poradne, apod...Juuj, hned teraz to chcem 🤐

eji
30. máj 2007

tak si po to skoc...aj by som vedela kde 😅