Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

frida
7. jún 2007

to fakt ma Laurinka vlasky od baby? ona sa este nechcela dat ostrihat? Ozaj a kto ju cesal v skole prirody?

astora
7. jún 2007

česala ju vychovavatelka a vlasky ma od babatka strihana bola len dvakrat preto ich ma take dlhe

frida
7. jún 2007

vidis to som si neuvedomila, ze fakt ich ma riadne dlhe a ze to muselo niekedy aj rast 🙂
boli ste vonku?

astora
7. jún 2007

ano bola som vonku s Jankou ale tá potom išla s mužom preč a ja hodinu a pol sama s deckami vonku ☹

frida
7. jún 2007

jej tot dobre nafigu, o tyzden ti to vynahradim - ak sa vratime, ja uz pozeram tehu oblecenie - som total sisi 😀

astora
7. jún 2007

to je v pohode ved sa tešíš a ja s tebou 🙂

frida
7. jún 2007

ja viem ty mi doprajes aj dvojky 😉 aj muzovi som hovorila, ze ake ste mile 😀 je to krasne - vid ty, ale riadne narocne. Este keby prve boli dvojky, tak by sa mi pacilo, ale teraz?

astora
7. jún 2007

praveže ked už mas zacvik s jedným je to jednoduchšie predstav si ako ti dali Adamka tiež si nevedela čo a ako a dali by ti dve by ťa švihlo takto si už na dve pripravena 😀

frida
7. jún 2007

a nedas si pokoj a nedas 😀 volakedy som aj ja chcela tri, ze sa k tomu takto mam dopracovat som nemyslela, ale zas iba jeden porod, ze?
a ty si bola pripravena na dve??? 😕

astora
7. jún 2007

nie nebola teda ako čo sa týka zacviku čo a ako s babom hej ale inak nie bol to riadny šok 🤐

frida
7. jún 2007

si myslela som 😉
dnes som volala so svokrou, ale vydrzala som, nepovedala som, co nove, chceme osobne dakedy, hadam dovtedy neporodim,
ozaj, adam najnovsie oblubuje citat kucharsku knizku - sedi na posteli a vykrikuje mnam, mnam, nieco aj zopakuje - tota=torta, meko=masko, ryza=iža, tak tesim, ze bude kuchar 😅

astora
7. jún 2007

no super tak ti bude radiť čo maš navariť 😀

frida
7. jún 2007

zabila som mravca, toho mini mini, nemate ich doma? nam sa jednu dobu rozliezli, potom niecim postriekali cesticky a teraz som jedneho zas objavila, vtedy som az hysaky chytala 😀 ale sused vedla raz adamovi daval coko vajce na velku noc a ze preto je studene, ze z chladnicky a zamrmlal ze kvoli mravcom, takze vtedy dozvedela odkud 😀

astora
7. jún 2007

no aj my sme mali potommuž kupil cyper to je take že ich postriekas a tý čo neumru hned to na sebe zanesu do hniezda dobra vec

frida
7. jún 2007

no asi podobne svinstvo, trochu detska otazka, ako casto dvojky kakaju? mne adam zacal obden, predtym kazdy, trochu mam obavy, ci ho brusko neboli, lebo dost papa

astora
7. jún 2007

neviem asi kazdy den jeden alebo dva krat

frida
7. jún 2007

ty sa mas, ty uz skusena mamina, taketo neriesis 🙂 ja este len prve, ale casom sa zlepsim 😉

astora
7. jún 2007

čo si mysliš, že ja som pri malej všetko vedela? A mala som ovela menej rokov ako ty a zo všetkeho som mala strach ale už teraz beriem všetko trocha inak

malalady
7. jún 2007

ahojte.. holky neviete ako to je ked chcete podat na sud aby vam pridelili dieta ???

astora
7. jún 2007

malalady a v paragrafoch neni nejaka taka tema ? Ja naozaj netušim ako to funguje musi sa podať navrh na sud ale to by ti nejaky pravnik skôr pomohol

malalady
7. jún 2007

astora no idem to kuk dikes 🙂

frida
7. jún 2007

co mas proti mojmu veku 😀

astora
7. jún 2007

frida nemyslela som to tak myslela som že som bola v podstate sama ešte decko ked som mala malu neutočila som na teba 😉

malalady dufam že som pomohla aspon troška 🙂

malalady
7. jún 2007

astora xi nenasla som tam nic take sakris.. 😒 kurna ked ja nestem ostat len koli dietatu s nim.. to ma najviac hneva naozaj.. ☹ lebo sa mi vyhraza ze si zobere aj Toba so sebou ☹

frida
7. jún 2007

ja viem robim si srandu, skoda ze ma nevidis, ja som sa pri tom usmievala, ked pisala (ale asi aj tak by chcela mat o par rokov menej - to aby stihla aj to tretie 🙂 )

astora
7. jún 2007

malalady poslem ti IP

astora
7. jún 2007

frida ja viem šak už ta zas tolko poznam 😀

malalady
7. jún 2007

astora ok 🙂

frida
7. jún 2007

malalady, urcite skus sud, daj si to vyhladat, alebo osobne navstiv,
trebars su aj krizove centra, len clovek musi hladat, dotial nevie, pokial to nepotrebuje ☹

drnda1
7. jún 2007

Malalady - to rieš istotne cez právnika. Neviem, či ide o teba, ale ak áno, radšej si zaplať právnika a budeš to mať isté. Naše súdy zväčša dávajú dieťa matkám, pokiaľ nie je drogovo závislá, alkoholička, delikventka a vie dokázať, že vie dieťaťu zabezpečiť plnohodnotný domov 🙂 . Horšie je, ak sa súdi otec dieťaťa, ktorý má nejak vysoko konexie...