Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
22. sep 2008

ja som sla okolo asi o pol piatej. 😉

eros
22. sep 2008

tak sme sa asi minuli.bolo tam aj tak strasne vela deticiek

capy
22. sep 2008

my sme sli len okolo. isla som z tpd-cka domov 😅 😅 😅

eros
23. sep 2008

no teda aj si si daco kupila v tpdcku?????
capy na haanovu nedavaj maleho uz zasa hovorili ci nemoze ist domov o 12 😠 😠 😠

capy
23. sep 2008

na haanovej som ani nebola 😅
nahanala som vcera haciky na zaclonu. presla som celu petrzku a nakoniec som kupila poslednych 21 v tpd

eros
23. sep 2008

capy ani sa nepytaj na haanovej 😀 😀 😀

zuzna.z
23. sep 2008

mamičky,ktoré ste boli pri nakrúcaní relácie Poker v Klube LILLY so svojimi detičkami môžete sa vidieť 27.9. na STV o 21,25

capy
23. sep 2008

ved ked si mi vtedy povedala ako to tam bezi tak som tam ani nesla 😅

eros
23. sep 2008

tak tam ani nechod 😀 😀 😀 zevraj dobra skolka je na blagoevovej a tu na lachovej v cirkevnej,ale to sa tiez asi casom moze zmenit 😀

dajana31
23. sep 2008

ahojte 🙂 mohla by som sa k vam pridat?

eros
23. sep 2008

dajana jasne mozes 😀 😀 z kade????casta otazka 😅

dajana31
23. sep 2008

z kade? akoze z akej casti petrzalky? no som zo znievskej, ale nie som povodne z Ba a byvam tu docasne.. studujem 🙂

eros
23. sep 2008

teda mas vela otazok 😀 😀 😀 jooj tak to mam daleko ale nevadi a co mala sofi????

capy
24. sep 2008

boze to je zasa pocasie. ☹ ☹ ☹

dajana31
24. sep 2008

sofi? no som jej prednedavnom ostrihala ofinu, tak vyzera 😀 a ty si odkial eros

a vlastne odkial ste vsetky? nechodievate k drazdiaku?

capy
24. sep 2008

ja som na hrobakovej. to je pri dostizke. a niekedy chodime na to ihrisko pri drazdiaku 😉

eros
24. sep 2008

dajan ja som zaciatok petrzalky akoje bordova ci cervena posta.na drazdiak idem len vtedy aknas chyti rapel 😀 😀
no sa mas ze strihas malej vlasky ja some ste malej nestrihala vsak ani neni co 😀 😀

capy chodis busom na drazdiak ci peso????vlastne ti to mas aj kusocek ze??

dajana31
24. sep 2008

mohli by sme ist niekedy spolu, mala ma strasne rada deti... chodite si sadnut aj do oazy? to je ten podnik pri drazdiaku a ked je pekne, tak sa da byt vonku s malymi

eros
24. sep 2008

dajan da sa tam ist,ale leto uz zmizlo a ja neobsedim koli malej bo ona ani v kociku nechce byt mne by vyhovovalo keby tam bol vybeh 2x2 pre malu 😀 😀 😀 😀

capy
24. sep 2008

eros chodim pesi aj busom . ako kedy.

dajana mozme sa dohodnut, ked nebude prsat 😉

eros
24. sep 2008

capy bo mne mala v buse nevydrzi sice sme sli raz a to aj naposledy len cestu do auparku co trva par min mi prerevala

capy
24. sep 2008

my nemame problem ani v buse ani v eline. my stale niekam chodime a vacsinou sme bez auta, lebo tatino je s nim v praci. takze pohoda. a co sa jej tam nepaci? ☹

eros
24. sep 2008

neviem co sa jej nepaci skor ma rada auto mi chodime tiez vsade pesko radsej ale teraz ani do kocika nechce sadnut takze kym sa ja niekam dostanem je aj hodina 😀 😀 😀

skusim ist s nou bez kocika mozno bude lespie ona rada skuma nove veci.a nerada chodim snou po obchodoch 😀 😀
idem kukat tv k hrosikovi bo aj tak tu nik neni okrem nas tak neh vie ze ho mam rada viac nez kona 😀 😀

capy
24. sep 2008

ok tak ho pozdravuj 😉

skus ist bez kocika. papa

capy
24. sep 2008

no idem pomaly haji. papa

eros
25. sep 2008

nevidim na monitor bo mi ho okupuje malai.neboj capy skusim ist bezkocika 😉

capy
25. sep 2008

ok daj potom vediet 😉

eros
25. sep 2008

konecne spime esteze sme sa boli vyvetrat pred tou malou smrstou.
capy busom urcite tak skoro nepojdem 😀 😀 😀

capy
25. sep 2008

no my sme boli akurat v auparku. ked presla smrst tak sme sli domov, potom prisla smrst a potom sme boli este vonku 😀

capy
25. sep 2008

dobru nocku 😉