Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
26. sep 2008

dobre ranko 😀

eros
26. sep 2008

capy aj tebe bre ranecko 😀 😀 vcera som ani nedosla bo som kukali tu blondinku a uz sa mi nechcelo sadat za PC.

capy
26. sep 2008

to neva... ved som si mala s kym pisat 😉

eros
26. sep 2008

takze uz sem nemusim ani pachnut 😀 😀

mala mi spinka uvidime dokedy bo sa nam aj spustili sopliky,ale sme natom fajne cez noc iba cez den sa budime s placom.
adko dnes nesiel do skolky taaaaaaaak sa tesoval,ale zato isiel makat obtrhavat kacicam perie 😀 😀 😀

dajana31
26. sep 2008

🙂 no mozeme ist niekedy vonku... chodim inac viac do temy spolocny termin, ale aj toto je fajn, az na to, ze je nas tu nejak malo... dnes odisla sestra, tak mi je aj trochu smutno.. takto bez rodinky som tu a divne pocasie je :(

capy
26. sep 2008

eros myslis to vazne? kde si 😀 😀 😀

eros
26. sep 2008

capy myslim 😀 😀 som tu,len obcas sa otocim davaju na markize komediu 😀

capy
26. sep 2008

ja kukam jojku 😀

eros
26. sep 2008

a tam co davaju???

capy
26. sep 2008

let fenixa a na markize?

eros
26. sep 2008

nieco z jakin chenom ci ako sa pise.ale uz to konci a ja idem do hajan rano musim byt fit bo poobede sa zbavujem deti teda na obed ich nesiem knasim a potom hor sa daco kupit malemu bude mat sviatok o tyzden len neviem co potrebujem poradit.kdo poradi???

capy
26. sep 2008

ja som sa uz vikina zbavila 😀 😀 😀 neviem nieco co ma rad. alebo po com tuzi. takto sa tazko radi ked ho nepoznam 😅

eros
26. sep 2008

ja som jeho matka a nepoznam ho tiez bo co dostane ho bavi iba nachvilu 😀 😀 musim si poradit asi sama.a skonci to pri oblecku asi.hracky uz nie mame ich dost uz aj spavam s nimi tak uz daco ine co nebude zavadziat uz ma aj 2 tabule na kriedy....... 😀 😀

capy
26. sep 2008

na tie tabule som akurat myslela 😅 a co bicykel ?

eros
26. sep 2008

dostane od kamosky nas predbehla svicka jedna

capy
26. sep 2008

tak porozmyslam a zajtra ti dam vediet.

eros
26. sep 2008

dobre rano zapnem kona hrava obcas playko,ale niektore veci ho vobec nezaujmaju.nechcem aby hraval vela tak mu nic nekupim ziadnu hru 😀 😀 😀 aj do pc ma anglictinu,ale to este musime pockat bo je to vsetko po Aj ani ja tomu moc nerozumiem len tam hadam 😀 😀

idem ja do hajan bo neviem kedy mi mala zacne buntosit tak bru a dakujem za radicky

ar este aj ty by si mohla pomoct ked tvoj maly uz bude zajtra velkac 😀 😀

capy
26. sep 2008

dobru noc 😉

eros
27. sep 2008

bre ranecko

capy daco si vymyslela???????

AR tusim dnes ma davidko velky dnik tak mu prajeme vsetko naj k 6rockom neh ma naspidermanove kilometre neh ho skola poslucha a najma neh sa mu v nej dari to mu praji Adko mala Zuzka a velka opica Zuzka 😀 😀 😀 😀

arabeska
27. sep 2008

jej eros davidkovi odkazem 🙂 a dakujemee 🙂 ty velka opica 😀 😀

eros
27. sep 2008

ar cos te kupili malemu??????

arabeska
28. sep 2008

erosku este nic,dnes ideme do obxodu a on si ide vybrat,ale asi lego a take somarinky 😅

eros
28. sep 2008

ar potom teda napis co ho zaujalo.aby som vedela bo aj ja uvazujem nad legom.a nebojis sa zeby maly by mu nesiel do toho lega?

arabeska
29. sep 2008

eros,david ma lega uz strasnu kopu a ma to v speci krabici a ked si stavia tak ma zavrete dvere a branuso mu tam nexodi 🙂 davidka lego strasne bavi.
a vybral si iba lego a este mec 😅 ale ze este si rozmysli a potom mi povie 😅

capy
29. sep 2008

eros ja len ci ma neaku oblubenu rozpravku alebo tak. u nas teraz fici wall-e 😀 😀 😀

eros
29. sep 2008

capy ani nie bo tu fici naruto a strazci a tusim uz nic zaujmave co musime byt ticho 😀 😀

capy
29. sep 2008

tak neake spolocenske hry?

eros
30. sep 2008

mame monopoly,dostihy a clovecko.
uz mame daco pokupene tak uvidime ci este daku drobnostku nekupime

capy
1. okt 2008

tak sa drzte a peknu oslavu 😉

eros
1. okt 2008

capy este je cas 😀 😀 nestresuj ma dopredu 😀 😅 ale nie dik uzijeme neboj bude az v sobotu a v nedelu 😉