Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
2. apr 2009

tak to by somja prijala najskor vstavali ked chodili smetiari ale teraz uz ovela skor Laura ta spi aj do dvanastej

capy
2. apr 2009

no idem sa osprchovat a navecerat. zatial papa 😉

astora
2. apr 2009

😎

capy
3. apr 2009

tak este tu strasim. uz je doma aj mangel.isiel uz haji.len ja akosi nemozem. dostala som a akosi sa necitim dobre 😝

astora
3. apr 2009

ako mozes byt tak dlho hore sice cez den to môžes dospat

capy
3. apr 2009

isla som haji o pol stvrtej a cez den vobec nespim. dnes som vyupratovala cely byt a este vikino ostal doma lebo mal teplotu a po obede mal aj tomino ale ten zo zubkov ☹

capy
4. apr 2009

zasa pusto?

tak my sme mali dnes tu oslavu ale nedopadla tak ako som si myslela. vikinovi od vcera ta teplota vobec neklesla a tak som ho dnes o piatej viezla na antolsku. nechali si ho tam a dali mu infuzku. tak dufam ze zajtra uz bude na tom lepsie a pojde s nami domov ☹ tomi je uz v pohode vysiel mu siedmy zubok.

tak sa zatial majte a neskor hodim aj fotky papa

astora
5. apr 2009

capy aj ondrik ma teplotu a tak isto neklesa 😠

netmona
5. apr 2009

capy,,,ty si nočne vtáča,,,,,,,,,ale asi len vtedy je čas na net,,, 🙂,,,,jaj nemam si tu ani poriadne s kým čmarknuť,,,, 😒 ,,,,,som asi zrelá na odstrel 😀

cicimon
5. apr 2009

caute,
byvam pri Kauflande a cca do 3 mes by som chcela najst lekarku, tak neviem, ci by ma nedali na Fedinku - neviena hodou niekto ako to je? A nema niekto skusenosti s nejakymi lekarmi na Fedinke?
dik

astora
6. apr 2009

ahoj capy mas maleho v skolke ? My ideme dr. stale ma Ondriček teplotu. ☹

capy
6. apr 2009

ahoj astora vikino je este stale na antolskej ☹

cicimon my chodime do zrkadloveho haja k dr vrabcovej 😉

netmona ved to ze ja mam cas len ked deti spia 😅

cicimon
6. apr 2009

capy - to asi nebude gyn,ze?

eros
6. apr 2009

Ahojte

capy co je vikimu???

astor ako ste dopadli u dr?????

capy
6. apr 2009

cicimon jaaaaaj tak to nie. tak to chodim na sustekovu k dr. kollarikovej 😉

eros este stale nevedia ☹

eros
6. apr 2009

to je divne,ze furt nic nevedia.ale uz mu je snad lepsie

capy
6. apr 2009

je mu lepsie ako v piatok a v sobotu, ale stale to nieje ono ☹

astora
6. apr 2009

capy ako je malemu? uz vies nieco ? a preco ho vzali vlastne na antolsku ? ja som bola tiez vcera na antolskej ale sama so sebou 😒

capy
6. apr 2009

astora ja som s nim isla na antolsku na pohotovost a tak si ho tam nechali ☹ neviem nic nove. zobrali mu krv, moc, porobili vytery a cakame na vysledky. na zapali boli dobre, este cakam na virusove ☹

capy
6. apr 2009

no mala by som ist haji, ale ked sa mi nechce 😅

capy
7. apr 2009

uz by som mala ist lebo uz zacinam rozmyslat nad tym ze si zoberiem vikina zajtra domov a podpisem im revers 😒 podla mna mu doma bude lepsie, ako v nemocke a uplne sam na izbe cely den a noc ☹ ☹ ☹

capy
7. apr 2009

dobruuu noc petrzalka 😔 😔 😔

astora
7. apr 2009

capy co je nove s malym ?

capy
7. apr 2009

ahoj este stale je v nemocke. zajtra by mali byt posledne vysledky tak by sme mali byt mudrejsi. este stale mu stupa teplota, ale len do 38,5. ☹ tak uvidim zajtra,ale uz by som ho chcela mat doma. je to tam take deprimujuce. ☹ ☹ ☹

astora
7. apr 2009

capy to ma mrzi ze je tam chudatenko sam, ondrik este teplotkuje ale uz ma tak 37 tak to pomaly klesa

capy
7. apr 2009

astora dik. som zvedava co zajtra. snad ho uz zajtra pustia domov ☹

ondrikovi skore uzdravenie ☹

astora
7. apr 2009

dakujem ja dufam ze uz bude pokoj lezie mi to na nervy bohvie co zas za virus strasi v tej skolke 😠

capy
7. apr 2009

no to zistim zajtra 😠 😠 😠

astora
7. apr 2009

tak potom daj vediet mna uz ta skolka obcas tak stve aj ucitelky su chore a su pri detoch 😠

capy
7. apr 2009

jasne ze dam vediet 😉