Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
20. apr 2009

ahoj ssissi. doobeda som sla okolo dubu smerom k DM-ke asi o tristvrte na jedenast a poobede sme boli pri dostizke,ale to mol uz viki na bicykli tak neviem 😉 mozno

capy
21. apr 2009

zasa pusto? ☹ ☹ ☹

astora
22. apr 2009

capy preco nemas vikiho v skolke ? 😕

guga
22. apr 2009

capy - si často videná 😀 😀 😀 ja som ťa včera videla s deťmi pri potravinách Albert, cca o šiestej. Ja som išla práve na cestu - bola som aj s MM 😉

eros
22. apr 2009

guga dnes som ta zasa videla s mangelom na zmrzke 😀 😀

netmona
22. apr 2009

ahojte,,, 😀

capy
22. apr 2009

astora chcem aby sa dal trosku doporiadku ked bol dvakrat po sebe teraz v nemocnici. uz je vsetko ok ale dam ho az v maji do skolky. a co chalani? su zdravi?

guga je to dost mozne kedze sme cele dni vonku 😀 😀 😀

guga
23. apr 2009

eros - ja zasa nič - včera tam bolo veľa ľudí 🙂

astora
23. apr 2009

capy teraz je v skolke klud uvidime dokedy mali maju nejake moc karpave očka ale uz menej tak dufam ze to zas neprejde do nejakeho zapalu inak v pohode.

eros
23. apr 2009

AHojme

Verul malemu ronkovi vsetko naj k 1rocku.najma zdravicka a vela hraciek.cmuk cmuk Ronkovi od Nas pre Nwho

capy
23. apr 2009

aj my zelame ronusikovi vsetko naj k prvemu rocku 🙂 🙂 🙂

astora vsak uvidime co a ako 😉

netmona
23. apr 2009

😔 😎

astora
24. apr 2009

ahojte 😀
Verul ronkovi vsetko naj k narodeninkam 😉
uz sem nejak moc nepisete ...

astora
26. apr 2009

ahojte tak Andrejko zas teplotuje zas bol týžden v školke ☹ asi ma porazi ak niekto viete o nejakej babicke na adoptovanie rada si ju adoptujem lebo inak sa do prace asi nikdy nevratim 😠

andrea78
27. apr 2009

ahojte kočky

idem za vami s prosbou...

vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého gastroenterológa v ba (pre dospelých, nie detského)? a kde ordinuje, nech si viem nájsť na neho kontakt...
nie som z ba (som z okolia piešťan) a lekárov v Ba absolútne nepoznám, takže potrebujem v tomto smere pomôcť

ak vie niekto poradiť, môžem poprosiť o info do ip, nech vám tuná neskáčem to témy nežiadúcimi príspevkami?

vopred ďakujem, andrea

verulka
28. apr 2009

ronucho dakujeeeee 😵 potvorka mala 😉
astora, drzim palce...
no ja tu na MK stiham minimum tem 😅 kedze moje dieta odmieta spat a tak podobne 😀
inak celuoslavu sme pregrcali...nejaka 24h pliaga bola u nas na navsteve 😝

astora
28. apr 2009

baby ktora mate skusenosti s predlzenou rodicovskou ? Mne to dr schvalila len potrebujem vediet co a ako .

capy
28. apr 2009

astora v tomto ti fakt neporadim. ja viem ze je to akurat do 6 rokov ked su deti casto (dlhodobo) chore 😒 viac naozaj neviem 😉

capy
28. apr 2009

idem haji.dobruuu 😔 😔 😔

capy
1. máj 2009

ahojte ako ste oslavovali 1 maj?

my sme boli v malackach. bolo super. hodim aj foto 😉

capy
5. máj 2009

neako to tu zamrzlo. kde ste kto? my sme boli dnes na vylete v piestanoch. bolo super 😉

capy
6. máj 2009

halooooo petrzalka 😠 😠 😠

astora
7. máj 2009

pocuvame ta capy 😉

capy
7. máj 2009

ahoj astora. ako to vyzera v skolke? my uz od pondelka ideme tiez 😉

astora
8. máj 2009

capy neviem co je v skolke uz sme druhy tyzden doma ale pondelok uz idu mali kasel a soplili a tam im ten soplik ani neutru tak som ich nechala radsej doma

capy
10. máj 2009

astora tak sa v pondelok mozno uvidime.

my sme boli cez vikend u nasich. boli sme na zahrade opekat, sadit a tak. bolo supis 😉 😉 😉

prajem pekny zvysok nedele

netmona
12. máj 2009
astora
13. máj 2009

ahojte
capy dnes som videla tvojho maleho v skolke taky bol vazny 😀
vcera som sa pohadala s pani riaditelkou a hladame si novu skolku 😠

capy
13. máj 2009

ahoj astora rano si ho videla? tak to sa mu nechcelo vstavat,ze on chce spat a tak to potom vyzeralo. 😅 😀 😀 😀

a co sa stalo?

capy
14. máj 2009

baby kam ste sa podeli?