Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
22. nov 2009

fuu to som rada že nie som na tom zle len ja 😀

capy
22. nov 2009

to bude ta materska demencia 😀 😀 😀 😀 😀

astora
22. nov 2009

a stava sa aj tebe ze ides kupit maslo a dojdes s kavou ??? 😀 😀 😀 😀

capy
22. nov 2009

nie, lebo kavu nepijem. ale stalo sa mi ze som dosla do obchodu a zabudla som co som chcela ale nastastie mi to tominko pripomenul 😉

astora
22. nov 2009

no ja pravidelne idem daco kupit a nakupim za dve igelitky a to dôležite zabudnem ale pri troch detoch som dakedy rada ked stihnem ist do obchodu

capy
22. nov 2009

tak to poznam aj dnes. nakupila som za dve bednicky a skoricovy a vanilkovy cukor som zasa nekupila. ale to preto ze nebol so mnou moj najmensi radca 😀

astora
22. nov 2009

ja uz pomaly zacinam aj malu samu do obchodu pustat ale teraz ked beha ten ketaminovy uchyl tak zas budem musiet behat s deckami - radsej to bude zabava niekedy su dvojky ok ale dakedy behaju a vkladaju do kosika veci ktore vôbec nechcem a to je potom zabava

capy
22. nov 2009

no to by ma zaujimalo co od toho ocakava. inak to 9 rocne dievcatko nasli asi 300 metrov od nasich a tadial chodim vzdy ked som u nasich. je to strasne ☹ ☹ ☹

mne nastsastie nevkladaju nic do kosika 😅

astora
22. nov 2009

inak dufam že toho idiota čoskoro chytia ta mala ma štastie že sa jej okrem toho že ju pichol nič nestalo chuda male ja hned pomyslim na moju krpatu ale ja mam strach ju aj za dom pustit samu a nieto este elektrickou a to ma 10 rokov až ma zima obchadza

capy
22. nov 2009

no to dufam aj ja 😠 😠 😠

capy
25. nov 2009

zasa pusto?

ja som dnes bola u zubarky. nasla mi jeden maly kaz na osmicke. musim ist na rontgen. a po mikulasovi na zubny kamen 😅 inak vsetko ok.

astora
27. nov 2009

no halo petrzalka čo už ste si nasli ine stranky ?? 😎
Ja mam zajtra 4 deti tak sa psychicky pripravujem do nedele musime nejak vydržat a v nedelu svokra bere decka do divadla tak si hadam oddychnem. co je tu nove ??

majkas
28. nov 2009

ahojte,

tak "dnes poobede pred 5 mesiacmi " sa nam narodila nasa princezna 🙂 aj ked niekedy z nej mam pocit ze zacina byt riadny certik.

najnovsie sa strasne zamamickovala, takze uz pomaly ani z izby nemozem vyjst bez nej, ked ma nema v zornom uhle tak je rev.... dufam ze je to len nejake prechodne obdobie. snazim sa ju aj co najmenej brat na ruky ale niekedy prestane plakat a mrncat len na rukach.... aj vy ste to mali s vasimi deturencami?

astora jak 4 deti? to akoze svokru ratas, ci ako? 😀

capy tak super ked len jeden kaz, ja sa uz desim co mne vsetko najde ked pojdem na prehliadku, ale to az v januari mam termin. a to mam este jeden nedkonceny zub spred tehu obdobia co potrebuje rontgenovat tak to ostalo na potom...

capy
29. nov 2009

tak my sme dnes vecer bez deti tak sme si to boli uzit. super bolo 🙂 🙂 🙂

astora tak drzim palce a pevne nervy 😅

majkas gratulujeme k 5 vymesaciu. a to obdobie poznam este aj na wc so mnou chodil 😅 😅 😅 neboj to prejde 😉

astora
29. nov 2009

ahojte majkas gratulka k 5 mesiacikom.
Strazenie som zvladla nebolo to take hrozne noc bola pokojna dnes boli deti so svokrou v divadle tak som si porobila doma a ked dosli boli unaveny tak pekne sli hajinkat. Ja sa akurat hram s vianocnymi foto ale dajako sa neviem rozhodnut

capy
29. nov 2009

a kedy pridete do skolky?

astora
30. nov 2009

tento rok už určite nie

capy
30. nov 2009

tak sa drzkajte, snad sa stretneme aspon tu alebo vonku 😉

astora
30. nov 2009

no skor ma najdes asi na Fb ako tu alebo vonku potme už moc nechodime von a na konika uz len malokedy nakuknem

astora
2. dec 2009

ahojte zajtra ideme do nemocnice tak na nas myslite v piatok ma Adik operaciu ☹ ☹ ☹

majkas
2. dec 2009

ahojte,

astor tak drzime palce nech vsetko dobre dopadne 😉

a aj ja by som uz chcela vecer bez deti, teda bez toho nasho jedneho 🙂 ale hlavne ze sme zdravi, dneska sme mali poradnu tak mame 7400g a 67 centi.
sme sa s mm stavili ci bude mat cez 7 kil a vyhrala som 🙂 len skoda ze sme nestavili o nic, mohli sme aspon o nejaku dobru chokoladu 🙂

astora
6. dec 2009

kde steeeeeeeeee capy co je s tebou ??

capy
6. dec 2009

ja som tu len ked nik nepise tak len tak nakuknem.

ako dopadla operacia?

astora
7. dec 2009

akurat sme po operacii nejaku pol hodku vsetko dopadlo dobre tak asi uz zajtra nas aj prepustia

capy
7. dec 2009

tak sa drzkajte a skore zotavenie 🙂 🙂 🙂

capy
8. dec 2009

ja som cely vecer cakala na tuto spravu od naj. kamarata: volam sa viktorko, narodil som sa 7.12.2009 o 23:12 hod. vazim 3520g a meriam 51cm. tak sa teskam a mozem ist uz hajkat.

majkas
10. dec 2009

ahojte,

capy tak ze dodatocne gratulujem a zelam malemu veeeela zdravicka 😉

astor ja som nevedela ze idete na operaciu, dufam ze ste uz teda domka a ze je vsetko ok

a my? no mali sme mierny poplach lebo sme nasli Tamarke na hlavicke hrcu, ale chvalabohu to asi bolo len otlacene lebo doki nevedela uz nic nahmatat. a mame exzem na laktoch a chrbatiku pri podpazusnej jamke ☹
ale inac sme zdravi, a si nam idu zubky lebo mala je dost nervna a slintame jak malinky psik 🙂

capy
11. dec 2009

majkas dakujem. uz sa tesim ked ho pojdem pozriet 🙂

super ze to bol len plany poplach a nech exemy rychlo zmyznu ☹ ☹ ☹

majkas
13. dec 2009

juuuj petrzalcanky kde ste? nejako to tu zapada prachom 😒

my uz balime vianocne darceky 😎 😎 😎

capy
14. dec 2009

majkas my len nakupujeme 😀 😀 😀