Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

leiinka
16. jún 2010

@ena No, tak to vyzerá, že zmoknete... mne sa zdá, že stále leje...ale pozerám cez 4 sklá v robote 😉 tak sa môžem mýliť 😀

ena
16. jún 2010

@leiinka: prsiplast, gumaky a dazdnik to istili 🙂 A uz chodim aj ja v gumakoch, lebo bolo to nanic, ked chalani v gumakoch a ja o par minut premocene topanky 🙂

leiinka
16. jún 2010

to poznám, človek nakúpi všetko pre detičky a na seba nič... dieťa vybavené do dažďa do snehu a nemá s ním kto ísť von, bo mama si nemá čo obliecť 😀

ena
16. jún 2010

@ leiinka: tak nejako, takze ked som videla raz v kauflande cervene gumaky s bielymi bodkami, tak som nevahala 🙂 a teraz ideme smelo cez mlaky vsetci traja 🙂

@capy: tomasko zatial stale ziadne kiahne?

capy
16. jún 2010

@ena tomino este stale nic 😉

capy
22. jún 2010

@ena tak uz ich mame opat. esteze je vonku tentokrat skaredo ☹

ena
23. jún 2010

@capy: tak to mate do prazdnin aspon za sebou..Ked sa to tak vezme, pri dvoch detoch trvaju kiahne kolko asi, roztiahlo sa vam to asi viacej ako na mesiac, ze ?

capy
23. jún 2010

@ena vikino to mal tyzden, potom sme mali tyzden pokoj a teraz tomino. takze cca mesiac 😉 tiez som rada ze to budeme mat uz za sebou 😉

ena
25. jún 2010

@capy: sme vcera ani nemuseli ist do IKEA, rano bol asi iny najazd kobyliek a vsetko vykupili 🙂) Z tych osusiek 140*100 cm nemali uz ani 1 kus 🙂) A Filip inak vysiel z kutika asi tak ako 2 hodiny predtym Vikino - vybehany, spoteny 🙂

capy
25. jún 2010

@ena ja ked som bola vo vnutri tak este mali dost osusiek dole na prizemi 😉 a to ti verim ze filip vyzeral ako vikino 😀 😀 😀

ena
26. jún 2010

@capy: tak tie dole sme potom minuli 🙂

capy
26. jún 2010

@ena musis nabuduce lepsie pozerat 😉

ena
26. jún 2010

@capy: v uterakovej casti mali len tie mensie 50*100 cm, ale z velkych osusiek nemali ani jednu

capy
26. jún 2010

@ena ved aj hore sa vsetci byli o farebne a uz tam boli len biele a cierne a dole ich bolo kopec 😀

majkas
2. júl 2010

ahojte,

tak po dlhsej odmlke sa hlasime znova, uz ako jednorocni velkaci 😀 mame sa fajn, Tamarka je riadny sibal, vie si ist za svojim ked chce a je aj strasne sikovna (ako asi vsetky deticky pre svoje mamicky 🙂 ).
Mame 8 zubkov a behat este nebehame, ale chodime pekne za jednu rucku. Spinkame este stale dvakrat za den, co je dost blbe pre mna lebo potom ide spat o 11 vecwer ale co uz s nou mam robit. niekedy sa nam sice podari ze vstane neskor jak o pol7 tak pootm sa snazim potiahnut doobeda co najdlhsie aby spala cez obed, ale nie vzdy sa podari.
Oslavu sme mali len taku malu, velka pre celu family nas caka az na konci augusta kedy sa znova chystame na vychod k rodicom 🙂
Zboznujeme hojdacky a vcera sme boli prvykrat na slniecku pri Drazdiaku, joj jak sa tesila vsetkym kamienkom 🙂

kto chce kuk foto z oslavy a aj dalsie 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

capy
2. júl 2010

tamarke dodatocne vsetko naj k narodeninkam 😵 😵 😵 krasne fotecky, aka je z nej uz velka slecna 😵
my pojdeme na drazdiak dnes, ked sa tominko zobudi 😉 doobeda sme boli kuki lego postavicky v auparku 😉
a nejde mi studena voda, tak si ani nemozem urobit kavu 😠 aj polievku som chcela 😝 strasne

majkas
3. júl 2010

@capy super fotky, to pre chalanov musel byt super zazitok ak maju radi lego 🙂 a nejde vam voda vobec? to nie je nic moc v takom teple. ci nejde len studena, sak aj z teplej mozes robit kavu 😝 😀

a dakujeme za pochvalu 🙂

capy
3. júl 2010

@majkas dakujem za fotecky. tomino si to uzil, vikino je u nasich, s nim pojdem az neskor 😉
voda nam nesla len studena, a to bol ten des, ani uvarit ani nic 😝 a z teplej si nebudem robit kavu ani varit, ved to nieje pitna voda 😉

leiinka
5. júl 2010

teplá nie je pitná?? ... no ale sak na kávu ju aj tak musíš prevariť 😉

majkas
6. júl 2010

ja si tiez myslimz e aj tepla je pitna ale kto by ju pil, teplu, a este v tomto teple 😀

capy
6. júl 2010

tepla je uzitkova, a moj kavovar ju neprevara 😅

lili_a_mimi
12. júl 2010

Ahojte!
Som tu nová a hľadám mamičky, bývajúce v okolí Veľkého Draždiaka, ktoré tak isto ako ja sú samé na každodenné kočíkovanie svojich ratolestí a radi by sa ku mne pridali. Mám 6-mesačnú dcérku, s ktorou chodievame tak raz denne von. Budem rada, ak sa mi niekto ozve 🙂

capy
12. júl 2010

lili vitaj. my sa uz nekocikujeme, ale urcite tu niekoho najdes 😉

capy
12. júl 2010

lili vitaj. my sa uz nekocikujeme, ale urcite tu niekoho najdes 😉

rainee
17. júl 2010

@lili_a_mimi my tiez chodime kocikovat k drazdiaku, no ale v tomto teple az tak navecer ak vobec, lebo je tam teraz milion ludi ze sa ani neda cez nich prejst. takze niekedy po prazdninach 😉

lili_a_mimi
17. júl 2010

Oki, tak sa potom ozvite a mozme sa stretnut 🙂

capy
18. júl 2010

@lili_a_mimi miske vsetko naj k polrocku 😵 😵 😵

lili_a_mimi
18. júl 2010

Dakujeme! 😀

n161109
22. júl 2010

ahojte 🙂
kamarat otvoril v petrzalke detske centrum a je naozaj super. Nasa malicka ma len 8 mesiacov a krasne sa tam zahra 🙂))) takze ja len taka mala rada, kam sa hrat ...

ena
22. júl 2010

n161109: myslis hopsasa? podla foto to vyzera super, len to vstupne, ked sa plati aj za dospeleho a vezmem obe deti, tak sa nazbiera 😉 ale na dazdive pocasie dobra moznost a hlavne je to blizsie ako trampolino v mlynskej doline.

n161109
22. júl 2010

ano vola sa to hopsasa.... 🙂 a za dospeloho sa neplati ...bola som tam s malickou 2 krat a bolo to velmi prijemne ...