Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
14. máj 2007

mala si sa ma spýtať 😝

drnda1
14. máj 2007

Aj my sme tam boli v tehu pozrieť. Ale nakoniec sme sa rozhodli pre Perego P3, lebo je až do 3 rokov a je veľmi ľahký aj na zbalenie do auta. A keďže ja mám 49 kg aj s topánkami, tak iný by som asi neuniesla 😀 .

eros
14. máj 2007

no ja mam viac a neunesiem ani svojho muza 😀 .to je taka trojkolka?
astorko kdo to mal vediet vsak som pisala ze dr povedala a dnes to bude a my sme chceli ist este pokukat vselico mozne vten den 😅

drnda1
14. máj 2007

To je hlboká vanička, šporťák a golfáč... A dá sa naňho nakliknúť aj vajíčko. To je super, keď ideme s autom do nejakého obchoďáku alebo marketu. Len ju s vajcom ako spinká naklikneme na konštrukciu kočíka a ide sa! 😉

eros
14. máj 2007

no to ja by som asi musela ist s autom dovnutra bo malej sa paci v auticku sa vozit a ako sa mi zda uz bude ten zakon od 1juna musim hrosikovi pripomenut ze musidaco kupit pre malu..

drnda1
14. máj 2007

Hrošík - ako manžel 😀 ?

eros
14. máj 2007

ano manzelik 😀 keby ma pocul ma roztha v zuboch

astora
14. máj 2007

perego je super aj ja ho chcem a mam objednany 😀

eros
14. máj 2007

co cakas dalsie astorko???

astora
14. máj 2007

nie ved pre malých

astora
14. máj 2007

drnda Sarinka je krásna okaňa 🙂

eros
14. máj 2007

urcite t je pre nich??? 😀

astora
14. máj 2007

ha ha ha nie čakam dalšie dvojky a uplne som padla na hlavu, lebo mam toho malo 🤐

eros
14. máj 2007

le tvoj muzik nieco minule zamrmlal ze chce este dievcatko 😀

eros
14. máj 2007

ozaj ma napadlo nezalozime si temu iba mi dve 😀 😀 😀

astora
14. máj 2007

no nemusime ako vidim my už ju máme 😀

bubonic
14. máj 2007

čaute, idem sa vám do toho asi na pol hodinku miešať, potom musím ísť upratovať ☹ a hádam mi aj malý zaspí, od rána by už pomaly aj mohol 😒 .

aj my sme boli včera na dostiške 😀 . ináč keby mi kamoška nepovedala že je deň matiek ani si nespomeniem.

eros
14. máj 2007

no ja by som si tiez nespomenula 😀

astora
14. máj 2007

bubonic vitaj medzi nami dvoma radi privitame aj inych už mam pocit, že v petržalke nikto nebýva

eros
14. máj 2007

no byva ich vel aale asinik neni taaak dlho na nete ako my dve jezibaby 😀

astora
14. máj 2007

no ja ale stale odbieham lebo tu pračku púšťam alebo žehlim ale toto stiham vždy 😀 keby nie muž by sa asi zlostil 😠

eros
14. máj 2007

no asi tak to funguje aj u mna.som zvedava ked pojdem zajtra na besiedku den matiek tak ci to hrosik zvladne s malou.bo neviem ci ju bude vediet prebalit po tolkych rokoch 😀

astora
14. máj 2007

my mame tiež zajtra besiedku a dufam že zoženiem straženie ☹

bubonic
14. máj 2007

eros ja by som sa mala zdekovať z domu tak navečer, lebo sa malý pri jedle zvykne vtedy pokadiť. no a moj managel ho odmieta prebaliť. takto by musel, i keď možno by ho chudáčika nechal v tom. jeden nikdy nevie 😖

aj ja odbieham, napríklad doteraz som bola pri malom, ktorý sa nejako na spánok veľmi nechystal. ale dala som mu čajík a konečne mi vysielačka tu a tam stíchne, takže asi už ho berie do spánku. 😀 no spanie to dieťa po mne nemá, ja som medveď, kedysi som prespala aj 12 - 15 hodín denne. ach jaj kde sú tie časy. teraz fungujem na káve.

eros
14. máj 2007

astor dones mojmu hrosikovi 😀 ta pozenie...
no mozno by ju vedel prebalit horsie by bolo keby mu tak revala ako mne vcera hodku co mi ju mama zobudila by vyskocil s koze 😅

eros
14. máj 2007

mala mi slinta ako bernardin teraz.no ja si uzijem volna ked bude mala chodit s nasimi na chalupcu tak som zvedava kedy jej prestane chutit mliecko

astora
14. máj 2007

možno bude rád 😀

eros
14. máj 2007

no vsak mu vypadaju vsetky chlpy vsak uz sedivie somna 😀

astora
14. máj 2007

ved moji drobci vam zatial len byt rozoberu neboj pohodaa 😀 😝

drnda1
14. máj 2007

Astora - ďakujem 🙂 .
Bubonic - tvoj kočík som tam, zdá sa mi, videla. Asi ste išli okolo nás. My máme P3 červené, boli sme aj s mužíkom, mali sme slnečné bríle 😉 .