Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
16. máj 2007

ty si skadial natana?

eros
16. máj 2007

preco?ty pri drazdiaku ci ako?uz som zabudla 😀

eros
16. máj 2007

arabeska-no jasne viem asi kde.a spat kedy?fintu nemas ako prehovorit hrosika na 3baby?

natana
autor
16. máj 2007

hej pri antolskej

eros
16. máj 2007

arabeska nepredbiehaj zasa teraz!!vcera astora dnes ty 😀

arabeska
16. máj 2007

eji je tusim odtial 😉
eros 😀 nemam ja dufam ze ked mu to budem hucat do hlavy takyx 5 rokov tak polavi lebo mu budem liezt na nervy 😀 😎

eros
16. máj 2007

no ja si mozem skocit aj na jojo aj von oknom a posle ma kopat mrkvicku na balkon 😀

eros
16. máj 2007

no bru nocku.ked arabeska zasa obehuje v setembrovkax

arabeska
16. máj 2007

eros no sak dke by som aj asi tak mohla pobehovat 😀
dobru nocku 😉

eros
17. máj 2007

no ja viem ale tak neskoro cccc.no bre ranko vsetkym 😀

eros
17. máj 2007

podme vstavat a cvicit

drnda1
17. máj 2007

Dobré ránko,

natana - keď pôjdeš ku Draždiaku, sa ozvi. Pôjdeme na zmrzku 😉 .
Eros, arabeska - vy nemôžete spávať? Pozerám na ten váš čas 😀 ...
Inak Eros ja som bývala kedysi blízko Hraničiarov, na Bierutke teraz je to Hrobákova. Teraz bývam na Romanovej, blízko Technopolu.

eros
17. máj 2007

no ahojky drnda.no nemohôa som spat 2 kavy som mala v sebe 😀 .a ja vacsinou chodim o 12vnoci spavat naucena 😅 .a odsavam si mliecko pre malu do 12....
aj romanova nie je daleko 😀

drnda1
17. máj 2007

Jáááj, tak to potom krátko spávaš, nie? Lebo ráno tiež asi dosť skoro vstávaš 😅 .

eji
17. máj 2007

natana...my mame blizko k sebe 😉

tinakul
17. máj 2007

natana a eji - to máte super, že bývate blízko Antolskej - teda že máte nemocnicu blízko 😉
určite ste tam aj rodili, nie?

eros
17. máj 2007

drnda ja som si uz taaak zvikla ze to ani nevnimam.ked mam odsate vela tak si dam budika o 2hodky dalej,ale vyspata som aj ked malo ale som.ja si to pospim skor prespim ked bude mala velka alebo az v hrobe 😀
ja vstavam ako kedy kazde 2hodky si odsavam a niekedy si aj synceka uzijem predtym nez ide do skolky bo vacsinou ho brava len muz 😀 a ked je muz v praci na rannej si ho nehavam doma

eros
17. máj 2007

haloooooo petrzalka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spime ci ako?

eji
17. máj 2007

tinakul, ja som nebola spokojna s antolskou, takze neviem ci je to vyhoda 😠 😀

eros
17. máj 2007

eji preco si nebola spokojna s antolskou?

eji
17. máj 2007

lebo ma tam dosrali...mlada lekarka si robila, co sa jej pacilo

eros
17. máj 2007

no bo ja som bola spokojna aj pri prvom

eji
17. máj 2007

v skratke-lekarka najprv na mna pozerala ako na tupu mladu mamicku....nedovolila mi ani raz zakricat, hned po mne zhukla, ked som raz aukla pri siti, tak ma spindala, nieco v takom zmysle, ze naco som otehotnela taka mlada,potom ked mi doniesli ukazat maleho, to ma este sila, ze co si ho nezoberiem na ruky, pritom bol daleko odomna, dostala som zapyly na susku, na utv povedali, ze je vse ok, na 4 den som sa stazovala na velke mnozstva zrazenin co zo mna idu a dali ma zase na utv, zhrozene kukali, ze som mohla vykrvacat, totiz lekarka mi zabudla vytiahnut celu placentu, tak ma dali na kiretaz a takto sa to tahalo 8 dni hospitalizacie...

eros
17. máj 2007

no pekńe pekne by som ju asi oplula kravu jednu.bo ja som pri malom v pohodicke tiez na to sitie nerada spominam bo dr ma zacal sit a potom si odiel a po chvilke dosiel dosit a to mi este jedna co rodila po mne hovorila 😀 a teraz?super tiez.a aka to bola?pamtas si meno tej dr?

natana
autor
17. máj 2007

eji a ty kde bývaš? ja na krásnohorskej hned ako prejdeš cez kanál od nemocnice.
ja som s nemocnicou spokojná (až na jednu lekárku, čo by ma nechala asi porodiť aj na izbe, lebo sa jej nechcelo ku mne vstávať a vraj ked nemám kontrakcie , tak nerodím. A ja som sa mordovala v strašných bolestiach celú noc. A rodila som 😵

Ale našštastie som zavolala svojmu dokimu a ten to stihol. Aj pri prvom to bolo celkom v norme.

eji, keby si mala niekoho zo sebou tak by si na teba asi nedovolila, aj to je výhoda, alebo dohoda s lekárom ktorého poznáš. No a tá placenta, tak to je sila...

tinakul
17. máj 2007

oooooooch, tak chúda moje -eji ty si si musela fakt vytrpiet ☹
No bohužial nájdu sa aj takí ludia,ale tej lekarke by som dala padáka 😠 . A možem sa ta opýtat, prečo si u nej vlastne rodila?? Alebo si nevedela do čoho ideš, ked si si ju vyberala 😕
Ja som tiez rodila na Antolskej a som maximálne spokojná a určite by som išla zas 🙂 , no porodnika som mala overeného dopredu....

eros
17. máj 2007

ahoj natana ako ste dopadli?
ja som asi mala stastie na personal a atd bo fakt teraz po tomto porode sa neda na nikoho stazovat este nas na sestonedeli chvalili sestricky.a mala som zaplatenu dr sice aj muz bol zozaciatku ale kedze som sla cisarakom musel ist prec.
ale viem ze ked som ho cakal rodila jedna dvojicky spontane ten krik zozaciatku bo asi tiez prvorodicka no namiesto talcenia kricala a boli k nej mili a hovorili jej co ma robit a moj stary ked to pocul tak kcel odist 😀

olianko
17. máj 2007

ahojky tak tu to teda fici 🙂

eros
17. máj 2007

oli no vidis sa pridaj bude ficat viac

natana
autor
17. máj 2007

Ahoj. no to isté ako vy. vytlačili, zalepili a o 10 dní na kontrolu. Ale vytočil ma nápis "zákaz vstupu s kočíkom" a kým sme čakali na tej chodbe, lebo bolo tam dosť ludí, ešte mi ho aj preparkovali k tomu výtahu (lebo mala som ho hned pri tých sklenných dverách) Keby to bol obchod tak sa otočím a idem preč. keby mi ho ukradli, tak by sa mi svet nezrútil, lebo nie je nový, ale pri dnešnej cene kočíkov aj 20 tis. chcu aby si ho niekto nechal hodinu na chodbe, kde nan nevidí? to je fakt sila.