Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
20. okt 2009

vsak som zvedava co vyriesim zo skolkou ja

astora
20. okt 2009

ale neboj urcite budes mat viac stastia ako ja

capy
20. okt 2009

tak to dufam. teda dufam ze to neznelo neako sebecky. a ozaj ako si dopadla s tou socialkou? predlzia ti tu matersku?

astora
20. okt 2009

zatial mi poslali len to ze sa to znova ide prejednavat pravnik povedal ze mam cakat na vyjadrenie tak cakam

capy
20. okt 2009

tak dufam ze to dopadne dobre. drzim palce

astora
20. okt 2009

dakujem

capy
20. okt 2009

nemas zaco

dagi01
21. okt 2009

ahojte uz sa hlasim z tej petrzky🙂) A som rada ze tu dakto je lebo samu ma to uz nebavi na tych prechadzkach.Maly ma len dva mesiace takze este vcelku nuda vonku snim🙂)

verulka
21. okt 2009

Capy, fakt ti radim, rodicov chlaca bitkara neries..rozhodne nie sama, minimlane v pritomnosti ucitelov..neviem presne ak oto cele bolo, ale ucky to fakt vidiet nemuseli..treba "zatlacit" na vikiho, aby ti vsetko hovoril..kazdopadne drzim palce 😉

capy
21. okt 2009

verulka rodicov som neriesila 😒

ahojte tak v skolke bola svojim sposobom aj sranda, ale aj tlak mi stupal

pridem do skolky tak mila pani ucitelka mi hned pomaly vybehla naproti tak som jej medzi dverami povedala ze vikino nepride do skolky ani tento ani nabuduci tyzden, ze si ho nechavam doma kym sa neda uplne do poriadku (este stale ho boli brusko) a ona mi povedala aky je vikinko strasne zlaty a ako dnes pekne papal a podobne. ze uz vyzeral celkom v poriadku. tak som jej povedala este raz ze vikino ostava doma a hotovo a isli sme do satne sa prezliect. prideme do satne a cuduj sa svete vikinko mal veci vo svojej skrinke. tak uz sa to dalo aj inak vyriesit. staci si len stat za svojim. pri odchode si ma este zavolala a sa mi strasne ospravedlnovala, ze jej je to luto, ze je jej az do placu, ze vie ako sa citim, ze aj ona ma deti. a dokonca mi zavolala aj toho maleho smrada aby sa mi ospravedlnil. asi sa boji ze ich zazalujem. a podobne hluposti. tak som ju v tom nechala a odisla som domov. tak som zvedava co bude ked prideme do skolky. ale aj tak ju chcem zmenit a uz som na tom aj zacala pracovat. tak dufam ze mi to vyjde. drzte mi palce. tak to je asi v skratke co sa dnes udialo 😅 😅 😅

capy
22. okt 2009

verulka mna by to mozno ani tak nesralo keby mi povedali ze co sa stalo. viem ze niekedy su to sekundy a hocico sa moze stat. ja to vidim na nasom tominovi. mozem stat vedla neho a aj tak si vyrazi zuby. viem ze je tazke ustriehnut tolko deti, ale ked vidim ako sa oni na dvore vykecavaju a deti si tam robia co chcu tak mi stupa potom tlak. 😠 😠 😠

idem do postele dobruuu noc 😔 😔 😔

verulka
22. okt 2009

capy, len oni to vazne nemuseli vidiet..s mojimi si pekne uzili, furt boli dotrieskani, lae nie od deti skor z padov..nikto ich nevidel, oni nic nevraveli..ale ked mali problem s nejakym dietatom, hned doma mi to povedali, nasledne som to riesila s uckou a do chvilky bol pokoj..dohovorili rodicom a aj dietatu, ale hlavne spozorneli a potom to bolo jednoduchsie..
kazdopadne, ti drzim palc,e nech sa podari zmenit...ja som menila tiez kym som nasla, tu ci mi vyhovovala..i ked pred par rokmi bol opacny problem- nemali deti a o kazde sa bili 😉

astora
22. okt 2009

caute baby no capy parada snad uz bude klud

verul maly Ron už je aky velky chlap to letiiiiiiii

capy
22. okt 2009

astora sned uz bude klud 😒 😒 😒

verul ved uvidime. na gessayovej mi to momentalne nevyslo. su totalne plny ale aspon o mne vedia. 😒

verulka
22. okt 2009

capy, no je to uplny des 😠 ale vraj maju otorit dalsie skolky v petrzek..tusim aj na fedinke, snad topomoze 😖
astor, vsak ja si pamtam tvojich chalosov este v kociku 😀 ale let to brutalne 😝

astora
22. okt 2009

verul stary zlaty kocik dnes ich neudrži nič 😉

egyptanka
22. okt 2009

ahojte baby, dlho som sa tu neozvala ... mala dava zabrat, je v poslednej dobe strasne mrzuta a stale nespokojna, tak sa je neustale venovat, vymyslat program ...
ale ako citam vy tu uz riesite skolky ... fuuuuha tak toto ma caka, tak niekedy si radsej myslim, nech ma stale tak okolo 4 mesiacov (to bol uuuuplny poklad aj v noci spavala- - budila sa max 2x do noci).
Som rada, ze sa konecne troska pocase umudrilo a mozeme chodievat von aj na dlhsie.

dagi, kam chodievas kocikovat?

capy
22. okt 2009

verulka vsak uvidime 😒 😒 😒

egyptanka asi malej lezu zubky. drzkajte sa 😅 😅 😅

capy
23. okt 2009

dnes som odviezla vikina k nasim a o 23-tej mi mamina volala, ze vikino zasa place, ze ho boli brusko. a to som si myslela ze uz je vsetko ok. chudatko moje. som jej povedala ze ked neprestane nech mi vola ale uz nevolala tak dufam ze je uz vsetko ok. uvidim rano ked s nimi budem volat.

idem do perin. dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
23. okt 2009

ahojte tak nasi boli s vikinomm nakoniec na pohotovosti. tam mu dali neaku tabletku proti vracaniu (pricom vobec nevracal) a zivocisne uhlie a ze mu maju po lyzickach davat coca-colu. a teraz som mu kupila probiotika tak snad uz bude lepsie. dnes som bola u dokiny s tymi vikinovimi papiermi s pohotovosti a so sona a chirurgie. tak mi napisala sprievoku zasa na sono, ze ked ma tu slezinu zvacsenu tak nech mu to o dva tyzdne skontroluju a ze keby ho to brusko bolelo stale tak mame utekat hned.

dnes som volala s vikinom a povedal mi ze uz mu je lepsie, ze uz ho to brusko neboli, tak dufam ze uz bude ok. lekarka mu dala este dietku tak uvidime. ☹ ☹ ☹

astora
24. okt 2009

capy nestras preboha dufam ze maly uz je ok chudatko male tak mi je ho luto uz co si tento rok vytrpel

capy
25. okt 2009

astora este nieje ok. stale sa stazuje na brusko. hlavne v noci. a do toho tomina prehana tak dufam ze len zo zubka. ale on sa nevykaka do plienky tak polovicu noci sedime a serbliku. ja som uz poriadne nespala vyse tyzdna. kedy sa to skoci? tuto noc som spala asi hodinku

astora
25. okt 2009

capy a je to normalne ze ho este boli ??
Mala moja ma 39 horucky vcera sla k babke nic jej nebolo a dnes uz je v horuckach aj jej spoluziacka je od piatku chora mam radost bo urcite to aj chalani dostanu od nej poraziiiiiiiiiiiiiiii ma 😒

verulka
25. okt 2009

cafte, capy n odrzte sa.
u nas tiez prebehla nechutna viroza, skolilo nas to vsetkych- horcky, prehananie alebo oboje..anstastie uz je dobre..tzeda vacsine clenov 😉

astora
25. okt 2009

verul aj vy ?? Asi tu fakt daco lieta

capy
25. okt 2009

tak aj vam zelam skore uzdravanie ☹

u nas nastastie ziadne teploty, len tie bolesti ☹

astora
25. okt 2009

ja chcem uz pokoj od chorôb konecne kludnu noc a jeden den ticha ani nie som narocna že ???

capy
25. okt 2009

aj ja chcem 😅 😅 😅 😅 😅

astora
25. okt 2009

podme s tym dačo spravit ale ja ani moc nemam čo ty maš aspon kam dat decka ja nie 😔

capy
25. okt 2009

ja len vikina. tomio je stale so mnou