Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
22. dec 2007

lucka, vitaj medzi nami a odkial presne si???

eji
22. dec 2007

ar, coze mali??muahaha, to musela byt haluz v takomto zhone 😅

verulka
22. dec 2007

eji, tatinko na fotku este nereagoval, lebo ju este nevidel 😀
no a meno vsak uvidime 😀

eji
22. dec 2007

este nevidel???jakto?
to ako jezisko donesie fotecku??

verulka
22. dec 2007

jasneeee 😉 aspon ho mam z krku 😉

arabeska
22. dec 2007

verul,sa isto potesi takemu peknemu darceku 🙂
eji,vraj to potom nabehlo ale tak ja som tam bola asi 20 minut a furt nic tak sme odisli 😅

eros
23. dec 2007

vy nocne ftacice mali ste uz davno spat 😀 😀 mne sa este mala zobudila tak sme sa uspavali do 1rana,ale ani sama neviem kolko bolo hod bo som urcite zaspala skor nez ona 😀 😀 😀 darceky ako tak pobalene bolo to narychlo,uz len stromcek.

no dako casto vypadava prud minule v auparku potom v tescu.........len neh nevypadne v avione dnes 😀 😀 este tam poletim

arabeska
23. dec 2007

ja este idem na nakup s mojou mamou,uz sa tesim 🙄 vsade kopa ludi.ax jaaj

ozaj babulky,krasne vianoce a vela dobreho jedla a rodinnu pohodicku vam prajeme 😵 😵

a ja darceky este nemam pobalene 😅

verulka
23. dec 2007

cafte, no ja amm vsetko pobalene uz dlho- je to super cinnost, ked sa musim ucit, tak vymyslam, co robit ine.
Uz mame navarene, len tych mojich dablov uspat a postavime stromec.
Uzite si krasne Vianoce a dufam, ze sa stretneme, kym som este pupkata 😉

eji
24. dec 2007

Petrzalka moja zlata,
prjame Vam stastne a Vesele Vianoce....hlavne tie rozziarene detske ocka pri pohlade na stromcek
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

eji
26. dec 2007

dnes sme vazili nasho fifipierka, ze 16,3 😅

eros
26. dec 2007

eji vsak je tazsi od mojho malehp 😀 😅 ze fififierko a to ma moj 5r moj ma tusim 14 aj daco 😉 😀 😕 🙄

arabeska
26. dec 2007

davidko ma 18 kg 😀 a branko 7kg 😀 😀

eji
26. dec 2007
https://www.youtube.com/watch?v=0vrN-OHkTbs


hehe a dnes dostal valcik, sa tesil, sice ho aj polamal, ale sco uz
hehe, ja mam v tom mlieku asi zelezo 😅
a inac, ako ste oslavovali?
ja som stihla aj polnocnu 😅

astora
26. dec 2007

Caute baby krasne sviatkovanie vam prajem

eros
26. dec 2007

ar to ani nehovor ze ma tolko david vsak uz teraz s ami oci gulaju a maly ze 7kg to ma teraz nunisek,ale ona sa narodila malinka aj vyskou aj vahou.no asi mu budem davat pivo a malej tiez neh maju vacsi apetit 😀 😀

arabeska
26. dec 2007

erosku lenze tvoje deti su spagetky 😀
branko je baculaty ale vobec nie tucny,sa cudujem ze na tu vahu nevyzera.ale tak ja nestresujem,on ked zacne behat tak to potom bude uz o inom.
ozaj nuna uz beha?

astor,ake boli vianoce?

eros
26. dec 2007

ar ona uz robi skoro vsetko sama sa postavi lozime ako najaty len mame zakazane este chodit aj choditko blba antolska,ale radsej budem respektovat aby som zasa nebola niekde v nemocke s malou.ale inac nemame vnicom problem zatial.ze spagetky,ale maly by aspon mohol pribrat vsak ho odfukne vonku

arabeska
26. dec 2007

jeej tak to je sikulka🙂preco ma zakazane xodit?ma zle klbiky?

eros
26. dec 2007

praveze ma v poriadku len asi sa dava na spicky a moc rovno nohy ako drievko,ale to nevadi my si pockame aj sama par sekund stala sama.tak som sa tesila aj jej sa to pacilo 😀 😀 no to neurologicka na antolskej zakazala aj jednej kamoske co chodili na antolsku tusim koli velkej zltacke tak tiez je hovorili neh malu nedava chodit tak stvornozkujeme a niekedy sa zastavi ako hafanek nohy rozplesti a kuka 😀 😀

no vsak uvidis ked bude dake stretko 😉 😅 😕

verulka
27. dec 2007

ahojky, tako vahach sa bavite? Tak ty my sme na tom stale rovnako- ajka 24, risko 24-25, radko 17kg...a to krasen srotuju...
to som nepocula, ze zakazat chodit 😕 kocka mala sikovna 😉

eros
27. dec 2007

verul no ona uz od 8mes sa jej pacilo chodit a v choditku co narobila 😀 😀 moj brat chodil uz v 9mes. ani nevim preco ale radsej to dodrzim vsak hadam nam niekedy povolia.a teraz sa rozcapi ako pes na kalickas ci na parketach a uz konecne mame 1 zubok 😀 😀 😀 .a uz nechcem behat po nemocniocaich takze vydrzime lozit aj to nas bavi a velmi 😀 😀 😀

verulka
27. dec 2007

jasneee, mne obaja chalosi behali v 10mes ako satani po svete 😉
gratulujeme k zubadlu 😀

eros
27. dec 2007

no sak sikovnucky.vsak aj moja by lietala urcite kade tade,ale zasa ked je nachylna skoro na vsetko tak budem opatrnejsia co narobim,ale rozkazat jej nemozem nechod 😀 😀
diki za gratulaciu 😀 k zubadlu.

pekne fotecky este veria deti na jeziska 😀 😀 😀 😀 a co maly chalos v brusku?????

eji
27. dec 2007

inac, ani mne sa nepaci ked deti behaju v choditkach... 😒 ,a ko nic proti vam, ani neberiem nikomu nazor, ale si myslim, ze toto sa ma dieta naucit same a nie umelo dotvorit chotitkom, nech s aiba odraza, ako maleho som davala sediet, ked este si sam nesadola, le v sede sa udrzal, ale choditko mi bolo proti chuti

eji
27. dec 2007

uff, mne sa dnes zase zlomil zub vzadu, lepsie poveadne mi odletela bocna blomba, uufa, co uz, ked mi uz tie zuby nedrzia pokope 😠 , snad maly aspon bude mat zuby cely zivot zdrave, ked mne vse bere 😒

a aby som nezabudla pripomenut, dnes maly padol do vanicky plnej vody, lebo tam plavala korytnacka a chcel jej dat pusu 😅

eji
27. dec 2007

gratulujeme nuninke k zubocku 😵

eros
27. dec 2007

eji vsak ja som choditko pri malom nepouzila,ale pri malej som ho sem tam potrebovala.ju nehat niekde samu mam po byte a uz sa hnevam ked stoji v stolicke kde ma papat no som s nej na nervi ked ju nahanam s lyzickou plnou jedla a ona sa mi otaca chrbtom 😠 😠 😠

no ´hadam si cvakla maleho 😀 😀

eros
27. dec 2007

eji to je kde fotene taky vybeh 😀 😀 😀

verulka
27. dec 2007

eros, moji veria na jeziska len do nastupu do skoly, takze toho roku tomu veril len radko a aj tomu to planujem po sviatkoch pekne vysvetlit 😉 nechcem aby potom niekde v skole vyzerali ako nejaki hlupacikovia, ze veria na take "blbosti"
my sme pri chalosoch choditko nevyuzivali, lebo rychlo behali sami, ale pri ajke som bola rada, ked som ju tam mohla na chvilku pichnut 😉
eji, no co kubko ma rad zive tvory 😀 pekne fotocky
eros, moje ditko, ktore je opat bez mena, je total nocny vtak- cez den sa ani nepohne, ale noc mu patri...nuz co, bude dobry party man 😎