Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
25. okt 2009

ja len Lauru 😉

capy
25. okt 2009

no snad budeme mat niekedy aj cas pre seba 😅

capy
25. okt 2009

idem pomaly lebo som u nasich a som u segry v izbe, ale zajtra som doma tak tu budem dlhsie. papa a dobruuu noc 😔 😔 😔

astora
25. okt 2009

jaj už aby to tu bolo ja ked malych prosim aby boli minutu ticho tak sa na mna kazdy pozera ako na krkavciu mater ale ja uz fakt neviem co je to ticho

capy
25. okt 2009

tak to poznam

astora
26. okt 2009

tak uz su chori vsetci traja mame chripku ☹

majkas
26. okt 2009

ahojte,

joj zase sa na vas nalepili choroby 😠 , tak tfuj, tfuj tfuj nech su cim skor prec a ste zdravi 😉

my az na sopliky sme OK, malinka rastie, kazdy den ma prekvapi niecim novym 🙂 sice nam teraz nechce velmi spinkat cez den a trapime sa so zaspavanim ale inac je strasne zlatunka 🙂
ked budete mat cas tak kuki som prave dorobila albumcek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

astora
27. okt 2009

majkas mala je rozkošna 🙂
ja uz ani neviem o sebe v noci v jednom kuse v strehu maly nam ogrcal pol spalne tak sme mali nocne poplachy horucky 39 vsetci traja uz mi s toho šibe uz si pisem listok kedy mal kto cipok kto sirup kto zabal 😝 😝 😝
držte sa

capy
27. okt 2009

tamarka je podarena 🙂 🙂 🙂

astora skore uzdravenie, nech ste cim skor fit ☹ ☹ ☹

majkas
27. okt 2009

tamarka dakuje 😉

astor no mas to vesele 😝 este raz skore uzdravenie 😵

eji
27. okt 2009

no teda, astor....tak to mas krasne doma :p si oddychnes ze joooo

capy
27. okt 2009

ahojte tak vyzera to tak ze uz to mame za sebou. tomina uz neprehana a vikino vcera ako sme odisli od nasich, tak o pol siestej odkvecol a zobudil sa az rano 🙂

astora
28. okt 2009

caute baby capy konecne mas klud u nas je to uz tiez trosku lepsie ale nechcem zakriknut

eji ako sa maaaaaaas?? Zijes ?? Sak napis co a ako 🙂

eji
28. okt 2009

xixi, astorka, ja som sem len tak nahodou zabludila, ze nakuknem...a mam sa celkom mnooo, asi dobre...Kubo je stale chory v skolke, tak tam pre istotu ani nechodi
ja stale zasita v robote a taaaak, jedno kolecko :p
by si teda mohla hodit viac fotiek do albumu, certica 😀

astora
28. okt 2009

eji foto radsej na mail ako na net nerada zverejnujemm foto deti radsej 😎 sak mi posli cez IP mail a kto ti strazi maleho ked je chory? Kde robis ? Sak napis co je nove a tak sak uz nikto zo starych sme nechodí

eji
29. okt 2009

nie si nahodou na facebooku?
s malym je dedo, alebo moj muzik, ked ma volno...nejak to lepime, ako sa len da
pracujem v tatra banke 😝
nove??mnooo, ked budes na facebooku, tak tam mas vecky new informacie, ze jo eros!

astora
29. okt 2009

eji na FB samozrejme som ale neviem tvoje meno cele tak asi tazko ta najdem 😉

kathy123
30. okt 2009

Ahojte,
aj my sme z Petrzalky, rada by som obcas pokecala s nejakou maminkou. namestia hraniciarov?

capy
30. okt 2009

astora no dufam ze do konca roka sme si uz vsetko vycerpali. snad sa aj vy z toho skoro dostanete 😉

astora
30. okt 2009

kathy ja som z okolia namestia

capy dufam ze chorôb už bnaozaj bolo dost dneska som bola na socialke mame si znova podat ziadost o predlzenie materskej natahuju to jak ... a som zvedava ci s toho daco bude

capy
31. okt 2009

astora dufam ze ti to teraz konecne vyjde

kythy podstate aj ja som z okolia NH 😉

capy
31. okt 2009

idem pomaly do perin. dobruuu nocku 😔 😔 😔

kathy123
31. okt 2009

Jej, perfektne 😎 A kam chodievate s detickami von? vidim, ze uz mate starsie deti ako ten moj 9 mesacny spunt a popravde, mam z nadchadzajucej zimy dost horor - co s nim a kam s nim. Co ste s nimi v takom veku robili?

capy
1. nov 2009

zajtra ideme po tyzdni a pol do skolky tak som zvedava ako bude 😒 😒 😒

kathy my sa tak rozne tulame. aked sme boli vo vasom veku tak sme chodili na dlhe prechadzky

capy
2. nov 2009

tak my sme dnes isli prvy krat od toho urazu do skolky. rano pridem, vysvetlim ucitelke, ze treba davat na vikina vacsi pozor, aby ho niekto nebuchol, ze tu slezinu este nema ok. a ona ze to mam ako dat nanho pozor? adrenalin mi hned stupol. tak jej hovorim ze ak nanho nevie dat pozor tak si bo beriem zo skolky.a ona hned ved dam pozor, ale to potom vonku nemoze behat, bude musiet stat pri mne. a ja jej hovorim, ze behat moze len ho nesmie nikto buchnut, a ona a ked spadne? vsak spadne na kolena a na ruky nie na brusnu dutinu. a ona zasa ale ked spadne na plot alebo smyklavku? a uz som nevedela co jej mam na to povedat. a ona este tu slezinu nemoze mat zvacsenu z toho buchnutia. tak jej hovorim ze ma, ze mam na to aj papiere od lekarov a ona ze mozem to vydiet? a ja ze neni problem a vytiahla som tie spravy z tasky. tak si to precitala, nepovedala ani pol slova a potom sa spytala ci si to moze okopirovat. a v tom mi hovori, ze ak chcem tak medzi dverami je prave otec toho chlapca co mu to spravil. tak som si ho odchytila na schodoch. predstavila som sa mu a povedala co sa stalo a on mi povedal ze o nicom nevie. (tie ucitelky im to ani len nepovedali) tak sa vratil zavola si maleho a spytal sa ho na to. maly len slzy v ociach a len prikyvoval ani slovka nepovedal. tak sa mi este raz ospravedlnil. a vikinkovi som povedala ze keby ho niekto nahodou buchol tak to ma ist hned povedat ucitelke. tak som zvedava co bude ked poobede pridem pre vikina.

capy
2. nov 2009

ahojte, tak v skolke zrazu vsetko ok, vsetko sa da, nic nieje problem.dokonca mi povedala ze dneska dokonca tak papal ako nikdy predtym. ze ho vobec nespoznava.
a je pravda ze sa vikino za posledny tyzden rozjedol. asi dobieha obdobie ked ho bolelo brusko. 😅 dokonca mi to aj svokra vcera povedala, ze normalne nechape ako vikino pekne papa

no uvidime do kedy to vydrzi

astora
2. nov 2009

capy ja zvazujem ci dam este tento rok decka do skolky a to ktora z uciteliek ti povedala ze akoma na neho dat pozor? A ako potom na nich davaju pozor ? Ako chodia na vychadzky ked nevedia dat pozor ??, To ako čo je???

Ja sa tak bojim aj tych chripok čo teraz su neviem či mam dat decka alebo nie 😖

capy
3. nov 2009

astora povedala mi to dagmara. ale nakoniec to zvladla. no ked su na ihrisku tak to si ich skoro vobec nevsimaju a kecaju, povedalo mi to uz viac ludi nezavisle od seba. a ked su na prechadzke tak to je ine, to sa drzia za ruky a pochoduju. 😅

a uz su chalani zdravi? ja som vikina dala a uvidim ako sa bude drzat 😒

astora
3. nov 2009

capy ak by to nezvladali tak tam nemaju co robit to že deti su bez dozoru ked su na dvore o tom vedia všetci a všetci sa tomu divia ako je to možne ja mam decka už ok ale neviem či ich mam dat do školky teraz nam tu hrozia tie chripky a do školky samozrejme rodičia daju chore decka tak neviem či je rozumne ich tam dat konecne sa citia lepšie i ked je to zle školka im chyba vela ju spominaju ale fakt mam strach 😖

capy
3. nov 2009

astora zatial su skoro v plnom pocte tak uvidime. okrem tvojich chybaju tusim este dvaja 😉

verim ze im chybaju kamarati, ale ty musis uvazit ci ano alebo nie 😉