Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
8. jún 2007

drnda, ja ti ju este aj nakojim, hehehehehehhe

astora
8. jún 2007

ahojte je tu niekto?

drnda1
8. jún 2007

Eji - to ti závidím, že idete k moru. Ja kvôli tomu bufetu čo máme na Zlatých môžem ísť tak akurát do r...!!! Nakojíš? To by bolo pre ňu niečo nové, ona je totiž na Nutráči 😀 .

eros
8. jún 2007

drnda vsak na zlatyćh nie je zle ci ano?nenakoji ona blafuje aj ked koji to si kce u teba urobit ocko 😀

eros
8. jún 2007

no asi nikdo ze?

frida
8. jún 2007

co by nie 🙂 len ty si uz asi odisla, skor sa nedalo 🙂

astora
8. jún 2007

ahoj frida aj ty si sem zabludila helou erosko 😀

frida
8. jún 2007

cauko astorka, ako si sa dnes mala?? ty horor teplo bolo, ale vsak asi vies 😝

astora
8. jún 2007

no celkom to ušlo som zničena ako pes boli sme s mužov vybehať decka 😝

frida
8. jún 2007

no to ti verim, my sme boli v Trnave na vylete a vecer v Čunove, muzik na korculiach a adam tlacil furik s kamenmi 😉 chcel sa aj vykupat, ale ja zla mama mu nedovolila hodit sa do Dunaja 😀

astora
8. jún 2007

teda ty si ale ... no moji sa hojdali na hojdačkach boli sme si aj sadnut na kafe a vypustili decka tak bolo to celkom fajn utekali len do okruhu 30 metrov tak som až tolko nebehala 😀

frida
8. jún 2007

jeej, ty si si nejak mimoriadne uzivala, ze sediet 🙂 to preto si teraz taka cula 😉

astora
8. jún 2007

padam unavou ale ešte vydržim lebo ani mala ešte nespí 😠

frida
8. jún 2007

prosim???, a co robi??? este zobudit dvojky a mozete robit zurku,
no nam dieta spi, aj ked pred chvilou zamraucal 😀

astora
8. jún 2007

no ona nechodi skôr ako o jedenastej a ešte si aj jesť pýta ona je desný nočný vták to už od mala všetci na mna pindali ako ju mam vychovanú, že tak neskoro ide spať ale ona nikdy skôr nezaspala tak čo už narobim radšej nech je pri nás akoby vrieskala s postele a zobudila dvojičkovo

frida
8. jún 2007

ako ok, len ma to prekvapilo 😉 mam krsna druhacku a tak chodi spavat o 8 h 😕 , ja skor Laurinku obdivujem, ze rano vstane do skoly, no sikulka, ale asi je uz tak naprogramovana 🙂
len tak mimochodom, to si manzelika moc vecer neuzijes, ked dieta stale asistuje 😅
a nezabudni jej daj jest 😀

eros
8. jún 2007

😝 idem hajiiiii paaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
pozdravujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

frida
8. jún 2007

ale co sa stalo erosku????????????????? ty haji haji, no to musi byt vazne 😀
tak krasnu nocku a este krajsie snicky 😀

astora
8. jún 2007

neboj nezabudnem ved ja chodim spavať o polnoci aby som aj pre seba mala nejaku minutku dnes ma tak bolela hlava a chcela som ist s krpcami spať ale nedalo sa najprv jeden potom druhy vreštal potom telefon potom niekto zdola zvonil no ako na potvoru stale niečo modlim sa aby ma rano deti aspon do siedmej nechali hajať

eros
8. jún 2007

dik frida nic vazne len aby som konecne raz do roka vyhajala,ale ako sa poznam skor zasa nepojdem

frida
8. jún 2007

no ved je sobota tak ta nechaju spat 🙂
ozaj so Zuzkou si nebola, ako sa vcera mala na vylete?

astora
8. jún 2007

bola som zo Zuzkou rano ale moc sme nekecali ja som bola nejaka otapena a poobede som s nou nebola kedže mangel mal dovolenku
eros dobru nocku

eros
8. jún 2007

frida nenehaju vyspat vsak stary mi ide na rannu a maly je prec len moje sny ci ma nehaju bo vcera sa mi zdalo ze tu niekdo 2x zvonil slabo 😕 al easi haluze

astora
8. jún 2007

eros nejako často haluziš 😀

frida
8. jún 2007

baby, manzel ku mne teraz podisiel, objal ma a povedal - tesim sa na babo, no nezozerte ho 🙂
eros a este si tu?

eros
8. jún 2007

ako vzdy moja ja uz neviem co je pravda a skutocnost.jak moj hrosik bru deti moje

astora
8. jún 2007

jeej to je mile od neho 🙂

eros
8. jún 2007

no moj mi to nepovie uz 😠

frida
8. jún 2007

eros, ale povie, ked ti ten kastiel postavi 😀

astora
8. jún 2007

eros zatlač na pílu... 😀