Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
9. sep 2008

capy neni zac 😀

chruminka
9. sep 2008

Ahojte mam taku nezvycajnu prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

astora
9. sep 2008

ahojte mame sa fajn skolku zvladame len tak tak ale da sa drobci dnes v skolke prvy krat papali doteraz odmietali ale su v pohode pekne sa hraju , neplacu a cikat chceli len naraz a do 1 zachoda inak pohoda. Tak v skratke asi vsetko ja sa zas ozvem posielam pusinky vsetkzm oslavencom a dakujem za gratulaciu k meninkam. 🙂

capy
9. sep 2008

astora vsetko naj... 😉

veronkaj
10. sep 2008

ahojte

som z Petržalky a ak môžem rada by som sa k vám pripojila , mám síce už veľkú slečnu ale radi by sme poznali niekoho kto má menšie dieťa a ja by som si rada našla kamošky,

chodím do práce a domov a za tú dobu som spoznala málo ľudí, a teraz ked už mám ako tak čas tak by som aj hodila s niekým reč

môžem??

eros
10. sep 2008

veronkaj klido pridaj a kolko ma mala??3rocky alebo este viac???a z ktorej casti petrzalky?:?:

arabeska
10. sep 2008

caute
chruminka ,rada by som pomohla ale zial ja krv darovat nemozem 😔 drzim palce aby sa syn z toho ryxlo dostal.

eji,mnoo ale to ubehlo ze?hrozne to leti.

aa martinkam vsetko naj 😉

veronkaj vitaj 🙂

erosku,davidko ma teraz 27.09 a ja mam az v novembri ale moj muz mal teraz 4.09 😀

veronkaj
10. sep 2008

eros, arabeska ... ďakujem

ja som z časti - no neviem ako sa to volá ale je to pri veľkom draždiaku medzi Bilou a Technopolom

a moja slečna má 12

eros
10. sep 2008

no teda,ze 12 😀 😀 tak to je fakt slecna velka.tusim to neni daleko od nasvsak sa k nam raz pridaj
len kym my sa dohodneme na stretku pojdu vsetky do prace 😀 😀 😀

a este raz sa ta opytam co mu kupujeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a aku tortu mu robis???

capy
10. sep 2008

arabeska dik 🙂

veronkaj vitaj medzi nami 😉 ako dlho tu byvate?

eros to stretko by sme uz mohli spachat 😀

arabeska
10. sep 2008

erosku tortu ma david objednane take auto cervene a co mu kupujem?to netusiiiiim 😝 😝 on si sam vyberie snad 😅

eros
10. sep 2008

mylsis toho mcqueena??? ci ako sa to pise???z tej rozpravky AUTO blesk????chcela som inspiraciu co kupit mojmu ja mu chcem dat NARUTO tortu ak sa podari

capy no len povedz kedy ked tu sa fakt dohodneme raz za 100r a astorka nam uz pojde do prace

capy
10. sep 2008

arabeska co budete mat taku tortu ako my? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀

eros
10. sep 2008

capy pekna torta.moj maly chce Pat a mat.tak uvidime co poriesime.

my berieme z tejto cukrarne len http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php,ale uvidime ci nam urobia aj naruto

arabeska
10. sep 2008

ecapy mno taku nejaku si tusim vybral 🙂 kde vam ju robili?

erosku kraaasne torty tam maju ake su xutovo?

eros
10. sep 2008

Ar chutilo nam aj kamoska sai tam objednava.a nehovori,zeby jej nechutilo

capy
10. sep 2008

arabeska nam ju robili na trnavke http://danela.sk/ mali sme odtial aj svadobne a zatial som nenasla chutnejsie zakusky. aj teraz na meniny som si tam bola pre zakusky. a najradsej mam bolero. mnaaaam

do toho ludvika som sa uz chystala ale aj tak som vzdy skoncila v danele 😀 😀 😀

capy
10. sep 2008

mne vsade chutia tie zakusky tak umelo a hlavne rovnako 😝 😝 😝

verulka
10. sep 2008

cafte, jaaaj prave som sa v jednej inej diskusii docitala, aka ja BA desna...ako ja chapem, z ekazdy sa citi byt doma inde...ale zase nebudem nadavat na ine mesto, nie? 😠 ach jo...normalne sa ma to az dotklo...som netusila, z esom taka hakliva na taketo veci 😀
veronikaj, ja amm 10rocnu kocku..teda okrem ineho 😀
capy, mne tiez kupovane chutia len veterniky 😀
astor, vsetko naj drobcom, ty uz zarezavas?

eros
10. sep 2008

verul kde???? 😀 😀 😀 neh aj ja viem aka je BA 😀

eros
10. sep 2008

nesko rsi to potom kuknem verul idem kukat markizu papapapa

capy
10. sep 2008

co dobre davaju?

ena
10. sep 2008

teraz vecer tu chutky na torty a zakusky robite 🙂
inak, aj my sme mali na narodky z ludvika, tuto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a svadobne z danely, tiez chutili, ale ludvik je blizsie 🙂

ena
10. sep 2008

verulka: a nie je desna ?🙂 my sme dnes vonku stretli kamosku, zastavili sme sa na chodniku, deti spravili 2 kroky mimo chodnik a uz stali v psich hovienkach.. a aj kamoske sa zadarilo..
Ja som potom minula pomaly pol balika vlhkych utierok, aby som to Filipovi zo sandalok vycistila, lebo ked sedi v zadnej sedacke v kociku, tak ma nohy v nakupnom kosiku... 😒
tymto zdravim vsetkych petrzalskych psickarov, by ma zaujimalo, ci aj im sa obcas zadari stupit do produktov ich milacikov, vrrrrr. Za 4 roky co som tu, som videla 2 ludi co boli na prechadzke sa psom aj so sackom.

capy
10. sep 2008

ena aspon ze nase ihrisko je ohradene

veronkaj
11. sep 2008

capy - bývame tu ôsmy rok,

ena - ani u nás to psíčkari neberú vážne tie sáčky čo majú

zatial sa majte

verulka
11. sep 2008

Ena, o to nejde...ja by som nikde inde byvat nechcela( to je podla mna prirodzene) ale nebudem pindat na ine mesto..je to trapne 🙄
jo a myslim, ze "uzasni"psickari nie su len v BA 😉 inak mne asi coskroo da niekto po "hube" lebo ja sa s nimi vecne hadam a hucim ako pilinaky...minule som aj policajtov zastavila, ze nech s tym nieco robia..isli si okolo a psik sa im div pod nos nevys..l a oni akoze nic...o voditku ani nehovorim 😠 minujem hlavne tie kydy- aaaale, nebojte sa, on nic nespravi...to je fajn, ale ja tomu aj tak neverim..hlavne pri detoch- tie su tiez nevyspytatelne...ja si takto liecim nizky tlak 😀

eros
11. sep 2008

verul citala som si,ale tusim to nema vyznam si to citat podraz voci BA 😀 😀 😀 ,ale 1000ludi 1000chuti no nie???
verul ja sa bojim skor tych bojovych ci proste agresivnych psov ako doberman,rotvajler a atd a tu vacsinou chodia bez nahubku taky.ale potomby som asi toho psa ja zaziva zjedla.ochvilku budeme nei po trave chodit alebo po tych krasnych vonavych exkrementov.

arabeska
11. sep 2008

kde ste sa to vytocili?🙂

capyy aj my mame z danely lebo ju mame kusok od domu 😀

capy
11. sep 2008

arabeska ty nebyvas v petrzalke?