Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
7. júl 2009

a uz si to doriesila?

my sme tu v BA. ale stale niekde. dnes sme boli v Avione bola som si pozriet neake darceky a samozrejme ze chlapom som kupila viac ako sebe 😅 😅 😅 a chceli sme ist este na zeleznu ale uz sme nestihli tak zajtra 😉

astora
7. júl 2009

nevyriesila som nic povedali ze mame podat odvolanie 😠 nie som romka nemam narok na nic 😔

capy
7. júl 2009

to uz nemam slov. to je des 😠 😠 😠

astora
7. júl 2009

idem napisat odvolanie a dalsi papier od dr tam dolozim samozrejme za ten zas budem musiet zaplatit 🙄

capy
7. júl 2009

vsak to je ako u blbych 😠 dufam ze to aspon dobre dopadne

astora
7. júl 2009

popravde pochybujem o tom 😖

capy
7. júl 2009

snad to vyjde. trochu optimizmu

astora
7. júl 2009

doteraz som aj bola ale naozaj by ma zaujimalo ako postupuje posudkova lekarka ako ona dosla na to ze moje deti su zdrave

capy
7. júl 2009

to fakt netusim odkial to vycitala 😒 😒 😒

astora
7. júl 2009

mna zaraža to že ich sudi niekto kto nepozna ich zdravotny stav a ked uz to zamietla mohla aspon kontaktovat dr a opytat sa a kludne aj nahliadnut do kariet

capy
7. júl 2009

ved to. im je to zjavne jedno. ich to nezaujima 😠 😠 😠

astora
10. júl 2009

halooo kde ste kto 😕

capy
11. júl 2009

tusim sem chodime len my dve ☹ ☹ ☹

astora
13. júl 2009

capy asi hej baby mam otazku mate niekto skusenost s opuchami po postipani komarom? moje decka tak desne puchnu davam fenistyl ale nezabera je to hroza pomôžte mi nechcem zakladat temu co s tym tak ak niekto vie nech radi budem rada

capy
13. júl 2009

astora aj nas tomino ma take strasne reakcie. tak som s nim bola u alergologicky a povedala mi, ze su teraz tie komare take agresivne a dala nam masticku. mozem to natriet max tri krat a pekne mu to potom mizne. vola sa advantan krem 😉

capy
13. júl 2009

ahojte tak my sme uz doma. svadba bola super. celkom sme sa zabavili. deti isli o pol devietej k babke a dedkovi a my sme ostali do tretej do rana. tomino celkom dobre zvladol prvu noc bez maminy. raz sa zobudil a vykrikoval mama mama mnam mnam. tak mu dala babka napit, trosku ho hladkala a asi po pol hodinke zaspal. a potom sa zobudil az o pol stvrtej ale to som uz bola pri nom. 😉

capy
13. júl 2009

tu su aspon zatial neake foto kym budu dalsie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

astora
14. júl 2009

capy a da sa ta mast kupit aj bez receptu ? ved to je otras ako mi maly vyzera ma spuchnutu ruku ma ju ak dve a o tvary ani nehovorim ☹

capy
14. júl 2009

astora neviem 😒 skus sa spytat v lekarni ☹

astora
14. júl 2009

skusim sa opytat Dr len nerada robim mudru ze viem lepsie ako ona co je dobre na to ale decka maju hlavy jak melony opuchnute to neni normalne kazdy sa ma pyta s coho ma ondrik taky monokel a to je tak spuchnuty a minule aj Laura mala nohu spuchnutu ze sa obut nevedela 😒

astora
18. júl 2009

fuha tato tema za chvilu zapadne prachom 🙄

capy
18. júl 2009

uz to tak vyzera 😅

astora
19. júl 2009

petržalčanky hlaste sa 😉

ena
19. júl 2009

capy: ako bobo car, Vikino spokojny ? Ci ho uz omrzelo ?🙂

capy
20. júl 2009

ena viac to tusim bavi tomina 😅 😅 😅 ma to ako odrazatko 😉 uz si vychystana?

astora
23. júl 2009

ahoj baby žijete ? 😒

capy
23. júl 2009

ano 🙂 🙂 🙂

astora
24. júl 2009

no ahoj čo mas nove ??

capy
26. júl 2009

nove dokopy nic. uzivame si slniecko a vodu 🙂 🙂 🙂

a co nove u vas? co chalani?

jamerlenka
27. júl 2009

ahojte baby 🙂 od maja sa hrdo mozem tiez prihlasit k vam, mamickam z petrzalky...ale nejak som si netrufla zatial sa pridat do diskusii...pozeram ale ze ta petrzalka nejak upadla v diskusii :(