Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

tinni
28. mar 2007

sekla som sa, ten reflex je z pondelka 😕

olianko
2. máj 2007

tak to ani nie je mozne zeby sa tu cely mesiac nikto neukazal? 😨 kde ste vsetky petrzalcanky?

drnda1
4. máj 2007

No aj ja som pozerala!

tinakul
8. máj 2007

Ahojte, možem sa pridat? 🙂
Aj ja som z Petržalky.... dúfam, že sa niekto ozve, lebo v tejto téme je akosi ticho 😉

drnda1
9. máj 2007

Vitaj 😉 tina,
tiež pozerám, že sa tu už dlho nikto neobjavil! A to ani nie sú pekné dni teraz! Žeby ten hokej? A z ktorej časti si?

eji
9. máj 2007

tinakul....odkial si z petrzalky??

tinakul
10. máj 2007

Ahojte babenky,
no sláva, už som si myslela, že tu nikto nebude 🙂
My bývame od septembra na Mlynarovičovej -oproti TPD - Haje 2. A čo vy dve? Drnda a eji vy ste z ktorej časti??? 🙂

drnda1
11. máj 2007

Ja bývam pri Technopole a Draždiaku. 😉 Z tvojho okolia som bola na izbe s jednou kočkou - Jankou, má červený PegPerego a má 2-mesačnú Moniku. Nepoznáš? Možnu ju stretávaš na prechádzke.

tinni
11. máj 2007

ahoj drnda, no co, neprides pozriet na brusne? 🙂

luciaj
11. máj 2007

Ahoj tinakul,

ja som na sustekovej, to je blizucko od teba🙂

astora
11. máj 2007

tinakul ty bývaš blizko pri mne 😀

luciaj
11. máj 2007

ahoj astora, aj ty byvas na mlynarovicovej? uz som sa obavala, ze u nikto nie je z mojej casti petrzalky 😅

astora
11. máj 2007

nie ja som s furdekovej 😀 to je blizučko

drnda1
11. máj 2007

Tinni - ja som bola včera v tom fitku, je to tam fajn. Aj na brušné by som zašla, ale sú pre mňa v zlom čase. V piatok chodím na intrák pre staršie decká a na víkend sú doma, tak chcem byť s nimi. Keby to bolo cez týždeň, tak určite idem. Je to tam pekné, nové.
Astora - máš milé detičky 🙂 a dvojčatá, jéééj... Ako to zvládaš?

astora
11. máj 2007

drnda ani sa nepýtaj niekedy už si aj poplačem je toho dosť ešte aj dcéra je akurát prvačka, ale v rámci možností sa snažím snád to moje deti raz ocenia 😉

drnda1
11. máj 2007

No na prváčku si treba nájsť čas. Ja to viem, som učiteľka na 1.stupni. Keď sa v 1.ročníku niečo zanedbá, len veľmi zriedka sa to potom doženie. Ale pri dvojčatách a ešte k tomu chlapcoch - no klobúk dole 😉 .

astora
11. máj 2007

tak mi prosim porad ako na nu niekedy sa nechce učiť stale by sa len hrala ja som s toho už zufalá a s našou učitelkou sa o takých veciach neda baviť ja mam z nej pocit že ani nevníma čo jej hovorím

verulka
11. máj 2007

astora, a kde chodi mala do skoly? My sme sa v prvej triede skoro vobec neucili, ale mozno je to aj tym ze mame uzasnu triednu. Neboj druhy rocnik je vcelku ok, ale treti je zaberak 😝
i ked pri malych dvojkach, je to asi s tym ucenim este tazsie...

astora
11. máj 2007

mala chodi na lachovu maš s tou školou nejake skusenosti?

drnda1
11. máj 2007

No nejak nútiť sa nedá, len ju motivovať systémom: Keď si napíšeš a prečítaš, potom môžeš...(ísť von, hrať sa,...). Naučiť ju, že najprv sú povinnosti. Ono viem, že sa to ľahšie hovorí, ale tam treba trpezlivosťi stráááášne veľa. A to záleží aj od učiteľky, ako k nim pristupuje. Veľa úloh by im dávať nemala. Ale ako píše Verulka - druhý ročník je oveľa ľahší. Horšie je tretí - vybrané slová!!!

tinakul
11. máj 2007

ahojte, no Drnda Janku nepoznám, ba ani z ihriska si takú s červeným kočíkom nepamatám, ale može byt že sa stretávame na prechádzkach 😉
Luciaj Susteková je fakt blizučko mna, ale ani teba som tu ešte nevidela, ale už sa ti to blíži a možno sa potom budeme stretávat 😉
Astora, aj ty si tu na blízku??? Čo sa človek nedozvie.... 🙂
Babenky asi si musím viac otvorit očká, aby som vás niekde vonku neprehliadla 🙂

eros
11. máj 2007

ahojte
no ja byvam aj na mlynarovicovej ale oficko na nam.hraniciarov.
caf astoro a na sustekvu chodm do polikliniky teda mam tam dr.
tinakul mlynarka kolko?
luciaj sustekova kolko?
astorky sa neopytam bo poznam osobne 😀

astora
11. máj 2007

eros ty ma poznaš osobne ??? 😀

astora
11. máj 2007

Jaj to si ty Zuzkaaaa 😀 😀 😀

eros
11. máj 2007

no pekneeee moja 😝

astora
11. máj 2007

som ta nespoznala na tej mini fotečke 😵 prepáčiš mi ? 😅

eros
11. máj 2007

hmmm porozmyslam 😎
no mas prominuto.co noveho?

astora
11. máj 2007

hmm noveho ked ti poviem odpadneš zrovna sme vytopili celý dom až po prizemie lebo nam prasklo potrubie v kuchyni som na nervy teraz sa ukludnujem inak decka po črevnej chripke ked sa sype tak sa sype.... ☹

eros
11. máj 2007

no mate aspon kupko zadara.sa cudujem ze dvojicky neclapcu v nej.a co muzik nato? 😅 no poviem staremu dojdeme pokupkat...inac moja segra chodi na lachovu do skoly.a jedna mi spominala ze tam maju furt vsi deti ci ako

verulka
11. máj 2007

vsi boli uplne po celej BA, potom sprisnili opatrenia a uz je to ok.
Astora, nie nemam skusenosti- my chodime na Gessayovu. LEn ma to zaujimalo...
velmi drzim palce, nech to mala prelomi. MOja Ajka strasne skolu zboznuje a naifikovala tym aj chalnov,,,vsak uvidime