Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
11. júl 2007

no ujde to a ty?

eros
11. júl 2007

no mohlo byt aj lepsie.a ako vzdy usli vsetky 😠 mali by sme sa odhlasit 😀

astora
11. júl 2007

asi hej alebo by sme sem nemali chodit 😝

eros
11. júl 2007

zeby sa nas bali ze kuseme? 😅

astora
11. júl 2007

no ja kusem obcas 😀

eros
11. júl 2007

no ja stekam sem tam 😉 😅

astora
11. júl 2007

😀 😀 😀

eros
11. júl 2007

tak vidis spojime sa a sme rasa pitbul

astora
11. júl 2007

to fakt 🙂

eros
11. júl 2007

no len meno si musime vymylsiet nasej rasy bo pitbull je zanama vec

astora
11. júl 2007

tak niečo vymysli

eros
11. júl 2007

zasa ja???hmmmmmmm troska mi to otrva 😉 😅 😕

astora
11. júl 2007

to nevadi ja mam cas
😉

eros
11. júl 2007

no ale neslubujem ze dnes to bude 😔

astora
12. júl 2007

no caute eros už si vymyslela ? 😉

tinakul
12. júl 2007

ahojte, no som tu teraz trošku neskor, lebo malá mi spala ráno si predstavte až do deviatej - a začína to byt pravidelnéééé čomu sa samozrejme teším, ale tým pádom ju musím aj neskoršie dávat hajat poobede ako dnes 😒

No eros už si si vychutnala fotky???? A čo ty astora, kde sme to včera skončili s tým strachom???? 😕 Ty sa mna bojíš, alebo ako??? 😕

eros
12. júl 2007

no nevymyslela ☹ instalujem nem cas.
vychutnala pekne fotky.

tinakul
12. júl 2007

Díky erosko, no vidíš fakt sa ma asi tá astora bojí, ked teraz ona zdrhla, haha - aspon ja nie som tá, čo furt mizne.... 😉
Aký máš den eros??? 😕

eros
12. júl 2007

no si ta co zdrha.den teraz som sa babrala s tlaciarnou bo ja som tu ten co robi vsetko insatluje zapaja do pc a bla bla bla.ty pochval?

astora
12. júl 2007

hm hm už som tu 😕

tinakul
12. júl 2007

AAAAAA dnes kedze sme neskoro vstali, tatino už nebol doma, naranajkovali sme sa, vytriedili prádielko, dali do pračky, uvarili paradajkovú polievočku, a okolo desiatej sme boli vonku na prechádzke, ale však vieš že počasíčko o ničom, tak sme boli len hodinku a potom mi Sophi pomáhala ukladat dalšie šatičky do nových skrín - uff - este ich máme dost na ukladanie.... ☹ ale malá sa aspon unavila, aj pomohla a išla hajat... 😉 😉
A čo tvoje detúrence ??Počkaj malý je ešte u babičky,nie??? A malá hajinká vela???? 😕

eros
12. júl 2007

malinka spi ako sa jej chce mne staci ked spi dobre vecer aby osm sa mohl avyspat 😀
maly stale na chalupe

tinakul
12. júl 2007

No už sa mi zdalo, že si zdrhla tiež.... 😒
A nechýba ti malý ešte???? 😕

eros
12. júl 2007

zdrhla som sa venovat trosku muzovi.mne maly chyba strasne,ale mama mi zakazuje volat aby neplakal

tinakul
12. júl 2007

Ty máš doma muža??? 😕 😕
Aj ja si myslím, že je lepšie nevolat, lebo malý sa fakt može rozlútostit...

eros
12. júl 2007

no mam kde by asi mal byt 😀 😀 mal by ist na nocnu,ale zevraj nejde neviem 😠 😠

tinakul
12. júl 2007

Ako to že nejde???? On si može povedat, že nejdem a hotovo...??? To má fakt dobréééééééé 😅 Alebo je sám sebe pánom??? 😕 Tak si spravíte romantickú noc,nee???

eros
12. júl 2007

uz je po romantise ranu. 😀
no asi je sefom chce ist na ryby dobre co?

tinakul
12. júl 2007

No asi, alebo vážne??? Ale som zvedáva, že??? 😕 😅

eros
12. júl 2007

neni sef,ale ma to tak ze ked zavola ze nedojde tak nedojde ak druhy zavola ze ostava doma ide do prace to je co???? 😕 😕 😀